Jump to content

pytanie :)


WILK

brakuje Ci Trade bug miedzy Elf / Mc w nadir?  

17 members have voted

  1. 1. brakuje Ci Trade bug miedzy Elf / Mc w nadir?

    • Tak brakuje Mi
      15
    • Nie brakuje Mi
      2
    • nie mam zdania
      0


Recommended Posts

pytam o to bo mi jakos brak tego :) tym bardziej wspolnej sztamy miedzy dwoma frakcjami jak kiedys....

Link to comment
Share on other sites

Lilianna wymyślił jakis czas temu zeby zrobic tutaj taka liste Elfów i Górali którzy nie leją sie wzajemnie. Można by to wdrożyć w zycie

Link to comment
Share on other sites

wiesz co ziom ;) old gracze sie nie klepali od kiedy ja tez gram... A nowi to :o .... Ale dobry pomysl mozna by a w praktyce okaze sie

Link to comment
Share on other sites

nom to jest prawda z tym klepaniem kiedys mozna było obok górala przejść razem na bg isc a teraz to jest ch**nia jestes na jakims boosie albo idziesz sobie normalnie do nadir to jeb cie leja bez powodu a najgorsze jak lejesz sobie jakiegos moba do daila i cie zabiją to ci wytrzymalosc eq spada :) i moze dlatego sie kiedys nie lali bo elfow bylo wiecej  :good:

Link to comment
Share on other sites

nom to jest prawda z tym klepaniem kiedys mozna było obok górala przejść razem na bg isc a teraz to jest ch**nia jestes na jakims boosie albo idziesz sobie normalnie do nadir to jeb cie leja bez powodu a najgorsze jak lejesz sobie jakiegos moba do daila i cie zabiją to ci wytrzymalosc eq spada i moze dlatego sie kiedys nie lali bo elfow bylo wiecej

 

Nie zgodze sie caly czas jest wiecej graczy elfow jak mc z prostego powodu kazdy nowy gracz wybiera pierwsza frakcje jak leci i w niej zostaje a wielu nawet nie wie ze istnieje inna frakcja do lvl 12... Bo nie wlaczali mc ...

Kiedys poprostu polacy wspolpracowali jeszcze laczy ich trade bug ... A teraz tego bugu ni ma i polak polaka bije :x

Link to comment
Share on other sites

A od mc wali potem  :wacko:

Juz prawie nie ma polskich oldtimerow, przybywaja nowi, leja wszystkich jak popadnie

juz nie ta atmosfera  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Po prostu nastawienie sie zmienilo. Marcin zaczal mnie lac  pierwszy wiec postanowilem robic to samo. Chociaz najbardziej sie skupiam na tych co od elfów do mc uciekli:P

Link to comment
Share on other sites

ey flaszek wlasnie przez takie osoby jak ty robi sie rozlam polakow... bo ja jakos nie obrazam elfow... Nawet gdy jestem se pogadac z elfami moim old dyplomata ,,arciu,,

 

Wiesz co Slear mi juz rece opadaja na tą gre... Kazdy kto ma lvl 20 czuje sie pro czy old... Jak ktos mi powiedzial " hahah ty nie grasz tak dlugo bo lvl 19masz a ja w 92dni mam 20" a co lvl 20 nakazany jest komus kto dlugo gra facepalm...

 

To tak jak pomoz nowym graczą wiele q zrobić zapomną o tobie ze im ratowales dupe to teraz mam wnerw i za help kill bossa musza dawac mi gold bo co mi po tym jak pomoge a jak ja bede cos chcial to ,,gowno,, dostane to chce tez cos dla siebie na pamiatke ich goldy ciezko zarobione

Link to comment
Share on other sites

Ojej Wilku ja to dla zartow powiedzialem a ty bulwers.. Wyluzuj troche :D

 

Gharis juz nie mowie czym Ty smierdzisz, bo samo to slowo smierdzi gorzej od Cb :P

 

Co do ubijania: Jestem gotow zakopac topor wojenny, tylko pokazcie mi nicki wszystkich elfow polakow, a obiecuje ze nie tkne zadnego (chyba ze zacznie ktorys). Pasuje ? :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lilianna wymyślił jakis czas temu zeby zrobic tutaj taka liste Elfów i Górali którzy nie leją sie wzajemnie. Można by to wdrożyć w zycie

 

To moglaby topic zrobic :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po prostu nastawienie sie zmienilo. Marcin zaczal mnie lac  pierwszy wiec postanowilem robic to samo. Chociaz najbardziej sie skupiam na tych co od elfów do mc uciekli:P

 

Właśnie przeczytałem te kłamstwa. Nie ma sensu robić pokoju z fałszywymi ludźmi bo jak tylko sobie broń ulepszą bądź będą w większej grupie to już o tym zapominają.
Link to comment
Share on other sites

Marcin na prezydenta ! Marcin na prezydenta ! Dobrze gada  :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...