Jump to content

2. ada ve ben ne yapacağımı bilmiyorum

doomhammer75

Recommended Posts

Merhabalar ben birkan bu forumdan aldığım destekle oynamaktayım birkaç sorum var:

1.oyunda 12 lvlim 2. Haritaya gecmem uygun mudur? (1. Haritada 5-6 bosa kaldı solo kesemedim)

2.son lvl bilmiyorum ama bu hesabı nereye kadar kasmalıyım hangi lvlde iyi bir item dizilimi lazım(arena da istiyorumda bi ögreniyim ona baska car kasarim) ve de amacım ne olmalı çarımı kasarken (arena için değil)

3. Bd yim bana nasil ozelligi olan itemler lazım (accuracy,penetration,parry,dodge vs)

4. Hangi levelde set dizmeliyim

5. Mc coins almayi dusunuyorum hangi lvl de almaliyim basli basina bir soru, aldigim mc coini napmaliyim nasil bana yardimci olur

Cevapkayan veya okuyan herkese tesekkur ederim yeni oyuncu basligi altinda actim modun istersen tasiya bilirsin (kendimi tecrübeli hissedemedim) :)

Öncelikle hoşgeldiniz

1- Eğer 2. Haritadaki görevleriniz açıldıysa onları yapabilirsiniz. 1. Maptaki bossları yüksek level bir kisi bulup yapabilirsiniz.

2- Şu anda mevcut son level 26'dır. Arena 6,10,14,16,18,20,22,24,26 olmak üzere 9'a ayrılmaktadır. İstediğiniz levelde arena karakteri dizebilirsiniz.

3- BD şu an için oyunun en sağlam karakteri diyebilirim. Parry işini görür.

4- Hangi levelde kalmak istediğine bağlı. Örneğin 26 level isen 24 arena seti dizebilirsiniz.

5- Mcoini hemen almanız sizin icin iyi olacaktır. İlk önce bag'i çoğaltıp geri kalan mcoini gold'a dönüştürün. Zaten size gerek olacak şey goldtur. Tabiki mcoinlede ürün alabilirsiniz. İndirimdeki ürünü alıp satabilir ve gold biriktirebilirsiniz.

Hangi serverde oynadığınızı bilmiyorum. Eğer Us-Sapphire serverinde oynuyorsunuz görevleriniz ve diğer sorunlarınıza yardımcı olabilirim.

Oyun içi ismim = Kesler

Çok teşekkür ederim evet us sapphire deyim nickim ajuoga

mccoins ile ne itemi alıp satmam suan kar getirir her zaman indirimde olan mı iyidir pot vardı bugün (tam emin değilim)