Jump to content

Koncze gre


stigma66666

Recommended Posts

nooobki mordki kochane :D nie konczycie gre na to wychodzi ze robicie sobie dluzsze wolne :D powodzenia w innych game

 

Link to comment
Share on other sites

nooobki mordki kochane :D nie konczycie gre na to wychodzi ze robicie sobie dluzsze wolne :D powodzenia w innych game

 

 

Dokladnie Wilku :) :) Ja aby czekam na lepsze czasy dla warspear pogrywajac sobie w miedzyczasie w inne gierki a kto  wie moze jeszcze nas warspear zaskoczy,czasem logam sie zeby pogadac albo zrobic questa jak narazie :friends:
Link to comment
Share on other sites

Znudzila  nam sie ta gra :P ciagle to samo  daily~~»hunt~~»daily~~»....  :wacko:

tera faze na tibie mamy  :)

 

Z całym szacunkiem, ale Ty chyba w tibie nie grałeś. Jest jeszcze bardziej monotonna niż Warspear :D :P
Link to comment
Share on other sites

W warspear gralem od 9miesiecy bez przerwy wiec ma prawo sie znudzic, a na dodatek te amp... W tibie pierwszy raz gram i przynajmniej nie faworyzuja bogatszych graczy.

Link to comment
Share on other sites

No niby w tibie nie gralem jakos hardkorowo ale slyszalem o niej duzo. Nie faworyzuja powiadasz ? A wywalisz kilka dych na premium/platyny ? :D Za ktore kupisz ledwo wyspy czy jakies dodatki... Wszystko jest pod kase robione. Takie czasy. Ale nawet w WS dasz rade wybic sie bez kupywania mc. Wystarczy pomyslec  8)

Link to comment
Share on other sites

W tibi kupisz se tylko dostepy do wysepek i masz na cala gre. Tyle wystarczy bo bedziesz mial VIP  kiedy kupisz byle jaka ilosc platynek (daje ci to minimum +50% expa na zawsze i wiele wiencej :))  a w ws kiedy dodadza nowe sety musisz kupic na nie runki, krysztaly i signy do amp ... Co miesiac beda dodawali nowe sety i  kase trzepac

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja tez skończyłem grać w warspear po warspear zaczolem grać w imo twom ale gdy mi się znudziło to trochę zaczolem grać w inotia 3 children coś tam jak narazie jedyną postacią główną priestem wbilem maksymalny poziom teraz zmierzam wbić maks poziom roguem a potem zastanowie się nad powrotem do ws lub imo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...