Jump to content

3.0 US-SAPPHIRE TÜRK CLANI

izmircoast

Recommended Posts

okunmuyorsa koymasinlar o zaman o rengi 

Lutfen bir daha beni bir daha tekrarlatmayin ve acik, gorunur bir yazi rengiyle yazin. Bu ikinci uyarim oldu.

amberdeki arkadaşa sorum olacak ben rusca bilmiyorum da ingilizce konuşsam orada bir problem olur mu?

Critical heal  :aggressive:

cemre kritik heal druid ve shamanlar için değilmiş diye duydum yeni ırklar içinmiş diye bir söylenti var ortada ? google translate i de saygıyla anıyorum benden bozuk ingilizcesi için :blush:

Arkadaşlar hiç bir şekilde yeni ırklar 6 Haziranda gelmiyor. Yakında bütün çevirileri yayınlayacağım. Işlerim bitti.

Izmırcoast arkadasım bence adını kemalızmxr koyma cunku us sapphırede benım uc carım var hepsıde kemalızm adlı yanı karısıklık olabılır

Izmırcoast arkadasım bence adını kemalızmxr koyma cunku us sapphırede benım uc carım var hepsıde kemalızm adlı yanı karısıklık olabılır

kardesimden öyle bir uyarı aldım zaten yolda kesiyorm sürekli mc tarafında da pek sevilmeyen bi karaktermis dedi seni o sanarlar dedi değiştirdim o yüzden fikrimi :)

bune ya bu oyundada o yasak bu yasak... bi oyun soyledik.arkadasa die yorumlarim silinmis.madem bu oyun kendine guwenmio baska oyun tanitilirsa warspear oynayan kalmaz die suphelenio bence kapatsinlar oyunu. zaten bida tenezzul edip atmam yorum falan. boyle yorumlarim.. silincekse lafim legiona degil bu kurallari koyan warspear yoneticilerine .baska hic bi oyunda bole yasak yok cunku ben tibiamede arkadas oyun isteyince forumu oyunla dolduruyodum hic silmiolardi . cunku kendi oyunlarina guweniolardi ;)

bune ya bu oyundada o yasak bu yasak... bi oyun soyledik.arkadasa die yorumlarim silinmis.madem bu oyun kendine guwenmio baska oyun tanitilirsa warspear oynayan kalmaz die suphelenio bence kapatsinlar oyunu. zaten bida tenezzul edip atmam yorum falan. boyle yorumlarim.. silincekse lafim legiona degil bu kurallari koyan warspear yoneticilerine .baska hic bi oyunda bole yasak yok cunku ben tibiamede arkadas oyun isteyince forumu oyunla dolduruyodum hic silmiolardi . cunku kendi oyunlarina guweniolardi ;)

Çok üzgünüm...

Ama kurallara benimde uymam gerekiyor.

Bu kural her oyunda vardır başka oyun veya vs. tanıtmak yasaktır.

demekki her oyunu oynamamissin tibiame pocket legends vb. gibi diorum ki ben tibiame oyununda warspear i bile yazip tanitiyodum hicbirsekilde konum silinmiodu yani anlicagin her oyunda yok

Her oyunda yok derken demek ki orda ilgilenen yok. Düşün bi sen bir server açıyon örneğin Counter strike baya oyuncu var biri gelse serverda reklam yapsa hoşuna gider mi. Çoğu zaman banlıyorlar burasıda bi şirket sayılır izinsizde reklam yapmak yasaktır kesin kurallarında yazıyodur.

demekki her oyunu oynamamissin tibiame pocket legends vb. gibi diorum ki ben tibiame oyununda warspear i bile yazip tanitiyodum hicbirsekilde konum silinmiodu yani anlicagin her oyunda yok

Sanırım dediğin oyunda görmemişlerdir. Görünce kesin siliyorlar.

Işte kurallar:

Iletişim Kuralları

Açıkça reklam yapmanın yasak olduğu yazıyor.

Aynı zamanda reklam geçici mute sebebidir. Ama ben sadece sildim.

Daha update gelmeden isim telaşına düştün özlem

aynen öyle engin hatta senin için de bi isim buldum daha önce de dediğim gibi sen eticicibebe koyacaksın ismini :)

aynen öyle engin hatta senin için de bi isim buldum daha önce de dediğim gibi sen eticicibebe koyacaksın ismini :)

Herkesin içinde bu ismi sölemesen olmuyomu  :facepalm: ;D

werdigin ornek bence biraz sacma . mantik olarak dogru gibi gozuksede onemlilik nitelik bakimindan koskoca ulusal bi kanalla alt tarafi bir tel oyununu karsilastiriyosun bu arada madmaxx tibiame bu oyundan cok daha fazla oyuncu kitlesine sahip we emin ol buradaki yoneticilerden cok daha fazla oyunla ilgileniolar tibiamede ole bi yasak yok adamlar oyunlarina guweniyo ha warspear tanitilmis giden kisi 2 gun sonra tibiameye geri doner mantigiyla yasak koymamislar zaten oyuncu kitlesi oldukca fazla dunyanin en cok oynanan tel oyunu hatta gm ye ozel mesaj atabildigimiz bolum wardi biz oraya bile oyun su sekilde olsa daha cok ilgi ceker die yorumda bulunabiliorduk mesela ornek olarak warspear da 2 irk war bu tibiamedede bole bi yenilik gelse cok iyi olur dioduk gm bize tesekkur bile ediodu :)

werdigin ornek bence biraz sacma . mantik olarak dogru gibi gozuksede onemlilik nitelik bakimindan koskoca ulusal bi kanalla alt tarafi bir tel oyununu karsilastiriyosun bu arada madmaxx tibiame bu oyundan cok daha fazla oyuncu kitlesine sahip we emin ol buradaki yoneticilerden cok daha fazla oyunla ilgileniolar tibiamede ole bi yasak yok adamlar oyunlarina guweniyo ha warspear tanitilmis giden kisi 2 gun sonra tibiameye geri doner mantigiyla yasak koymamislar zaten oyuncu kitlesi oldukca fazla dunyanin en cok oynanan tel oyunu hatta gm ye ozel mesaj atabildigimiz bolum wardi biz oraya bile oyun su sekilde olsa daha cok ilgi ceker die yorumda bulunabiliorduk mesela ornek olarak warspear da 2 irk war bu tibiamedede bole bi yenilik gelse cok iyi olur dioduk gm bize tesekkur bile ediodu

Oncelikle senin o alt tarafi bir telefon oyunu dedigin seyi kurmak icin insanlar aylarini yillarini veriyorlar. Eger gercekten o oyun hakkinda bilgiliysen onun nekadar zamandir varoldugunu biliyor olsan gerek sanirim 2 yildan fazladir var oysa Warspear Online bir bucuk yildir var ve gayette iyi gelisim gosteriyor ki bu oyunda yasanan sorunlarin aynisi o oyunda da bir zamanlar yasanmisti.

tibiame 2007 de kuruldu ama yok bu kadar sorun yasandigini hatirlamiom mesela uptade olacagi.zaman bir yil bekledigimizi hatirlamiom . ama dogal olsa gerek onlarin kuruculari cibisoft her neyse nersen nereye geldik bu oyun guzel ama tek yanlis yani moblardan ep gelmemesi surekli gorew sadece gorewle lwl atlamamiz cekilmez bi hal alio knight in bir kac ozelligi bu oyuna aktarilmis ama en onemli olani eklememisler lwl siniri 100e yukseltilip moblardan ep gelmesi saglanabilir bu olmadigi surece cok birsey beklememek lazim tibiamenin bundan daha cok oynanmasinin en buyuk sebebi o bu oyunda max 100 lw olsa mob dan ep gelse bu oyun tibiameyi 2 ye katlar bn warspear i daha cok begeniorum ama gorewle kasmak sıkıci iste.tek sorun bu..

ins. birgun warspear dada moblardan ep geldigini max lwl 100+ oldugunu goruruz tibiame de max lwl 200 ama wars da mobda kasabilmemiz icin en az 200 yaratik eklenmeli oysa warspear hep sabit yaratiklardan gidio yeni gelcek langsard da falan dada yine bire bir benzer yaratiklar war tibiamede hatirladigima gore 250-300 canawar cesidi war

• 2 years later...

arkadaşalr türkler hangi sw de oynuyo klanın adı ne ts3 ünüz falan avrmı amberde tekim yaw canım baya sıkılıyo

Us-Sapphire ve Eu-Emerald

Edited by Legionn