Jump to content

3.0 US-SAPPHIRE TÜRK CLANI

izmircoast

Recommended Posts

ay pardon ama Paladin  hangi sınıf acaba

Saçma bir soru sordun?

Sanırım hangi ırktan demek istedin? Chosen

Ben Us Saphire de başlamayı düşünüyorum ama Eu Emerald daki carlara yazık olur  :cray:

engin açalım işte US-SAPPHIRE'de  :friends:

Tabiki o skillerle ve bitek serverda benim +1500 ve de yapta görelim :D

Serverimizde en çok heal yapan o. Sanırım sizin serverda da o kadar yapan olsa olsa 1 kişi vardır.

Serverimizde en çok heal yapan o. Sanırım sizin serverda da o kadar yapan olsa olsa 1 kişi vardır.

Bizim  orda iki arkadaş var en yüksek heal yapan benim bildiğim ve elflerde daima heal farklıdır mc lerde yani bizde 250 ise sizde 270 dir.

Saol Kaan  :give_rose: :) ama ben yine de yeni karakterlere bakmak istiyorum belki daha çok severim begenmezsem bende druide devam edicem elimdeki +7 digerleri boş onları duzeltirim diye düşünüyorm en kötü ihtimal :)

sapphire de cok canim SIKILDI VE AMBERE gectim...AMBER COK GUZEL VE GUCLULER//BAKIN

BU HEPSI DEGIL//DAHA COK COK GUCLU OYUNCULAR VAR

15009_.jpg

15010_.jpg

15011_.jpg

15012_.jpg

Killerb var full +10 lab set... Daha bizde bi weapon yok 18 lv sadece 17 lv weaponlar ve bi kç kişide +10 bizim serverda farm yok olsada anlaşamıyolar. Bi kişıde lab eldiven var bide ayakkabı daha kimsede yok. Bizim serverda iş yok

Killerb var full +10 lab set... Daha bizde bi weapon yok 18 lv sadece 17 lv weaponlar ve bi kç kişide +10 bizim serverda farm yok olsada anlaşamıyolar. Bi kişıde lab eldiven var bide ayakkabı daha kimsede yok. Bizim serverda iş yok

o zaman gecin ru-ambere...

o zaman gecin ru-ambere...

Geçin demekle hemen gecilmiyoki kardeşım geçersek rusca yok yardım edecek kimse yok çok zor. Bide eski çarları bırakmak zor.

bu yobara inanmayın şerefsizin önde gideni

güvendik türk diye verdik ıd şifre olan bana oldu

bnm 20lvl lik bladedancerimi sildi  :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Benim çarı 5 kişi biliyor 1 i  Türk ve çara ne bi zarar verdiler nde bişe caldılar arkadaşlarını iyi seç herkese fazla gúvenme.

kusura bakma ama suç senin iki günlük insana güvenmekte hata etmişsin  :facepalm:

legion abi ne dersin boyle birsey yapma imkanlari warmi mesela sadece camplarda acabilmek kosuluyla knigttaki gibi 6 item koyabilecemiz bi merchant pazar acabilme ozelligi getirseler super olcak bu fikirleri iletirsek super olur

legion abi ne dersin boyle birsey yapma imkanlari warmi mesela sadece camplarda acabilmek kosuluyla knigttaki gibi 6 item koyabilecemiz bi merchant pazar acabilme ozelligi getirseler super olcak bu fikirleri iletirsek super olur

Mümkün olabilir mi bilemiyorum. Bekleyip görmek lazım.

bu arada bende hala lonca olayının olması gerektiğini düşünüyorum (ismi lonca olmayabilir mt2 den kalma bi alışkanlık :) ) pazar açmayla bu konuyu bence iletmeliyiz yetkililere ki oyun daha güzel bir hala gelebilsin umarım yaparlar  :blush:

Bence yapmaları zor gibi 2d oyun zaten 15mb bi bu yeni ırklar falan daha da artcak tel kaldırırmı onu bile teretdüt ediyom  :'( Yapsalarda fena olmaz ;D

:wacko: :unknw:

Tmm boşver bişe demedim  ;D EE sen hala mı pembe ile yazıyon okunmuyor dedi ya moderator :blush: :blush:

valla legion ilet bence bu guild ile pazar acma belki yaparlar bunlarin ikisi gelsin server lar dolmassa neyim . bide android marketten m.coin aliniormu . telefonum android de arastirdim alinmior galiba . alinsa hemen alacagim google play android market bence ya sms i yada marketi acsinlar sms acilirsa cok daha iyi olur herkes icin android olursa bi kisim icin super olur :)