Jump to content

3.0 US-SAPPHIRE TÜRK CLANI

izmircoast

Recommended Posts

arkadaşlar ben diyorum ki bu yeni açılacak karakterlere başlayacak arkadaşlarla bir clan kuralım görevleri kolay yapmak ve daha hızlı seviye atlamak ve farm için. neyse demek istediğimi anlamışsınızdır zaten :)

NOT:Kaan konuyu doğru yere acmadiysam ilgili yere taşır mısın lütfen  :blush:

ben tekrar US-SAPPHIRE de başlamayı düşünüyorum isim olarak kemalizmxr koyacağım katılmak isteyen arkadaşlar da isim server ve karakterini yazsın ona göre birbirimizi tanırız en azından zorda kaldığımızda çağırabileceğimiz kişileri bilelim. :pleasantry: :blush:

Bence yeni yerde kuralım klanı Turkxheal felan gibi ;) Bir açıdan yeni görevler eşyalar ve karakterler eğlenceli olur. Serverin en güçlülerinden oluruz eğer clan kurarsak :)

ya ben arkadaslarim US-SAPPHIRE de başladığı için orayı istiyorum ve Engin'in de dediği gibi US-SAPPHIRE deki çarı birakamadigim için orada baslayacağım  :search: :pleasantry: :friends:

Selam...RU-AMBER da cok turk var oraya gecsenize bi buyuk turk klan yapariz///turkce guzel bilmiyorum ama turkum ben Sochi de yasiyorum...Turkiye ye hic gitmedim ama bu yazin gelicem Antalya ya..

ya ben arkadaslarim US-SAPPHIRE de başladığı için orayı istiyorum ve Engin'in de dediği gibi US-SAPPHIRE deki çarı birakamadigim için orada baslayacağım  :search: :pleasantry: :friends:

Ben belki kendi serverımda kalırım belli değil :unknw: :unknw:

Selam...RU-AMBER da cok turk var oraya gecsenize bi buyuk turk klan yapariz///turkce guzel bilmiyorum ama turkum ben Sochi de yasiyorum...Turkiye ye hic gitmedim ama bu yazin gelicem Antalya ya..

Aslında  ben en başında yeni serverde başlamak istedim ama bunlar ırklara yardımcı karakter olacak trade açılacak büyük ihtimalle diye bir söylenti var o yüzden kendi serverimde kalmak istiyorum :blush: :pleasantry: :pleasantry:

tamam sen kal EMERALD ta ben SAPPHIRE deyim  :diablo: :diablo: :diablo: :diablo:

:lol: :lol: Belli değil dedim ne kızıyorsun  :lol: :lol: Ama o çarı bırakmak delilik değilmi :blush: :blush:

Türkler anlaşamaz ordada bizim burda olduğu gibi  :facepalm: :wacko:

:lol: :lol: Belli değil dedim ne kızıyorsun  :lol: :lol: Ama o çarı bırakmak delilik değilmi :blush: :blush:

tamam Engin bişey demiyorum senin o çarı birakman delilikse benim de bu çarı birakmm delilik  :shout: :shout: :shok:

tamam Engin bişey demiyorum senin o çarı birakman delilikse benim de bu çarı birakmm delilik  :shout: :shout: :shok:

Yani :rofl:

iki gün sonra gelip bana US-SAPPHIRE de başlamaya karar verdim dersen çok pis soverim sana haaa >:D >:D :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:

iki gün sonra gelip bana US-SAPPHIRE de başlamaya karar verdim dersen çok pis soverim sana haaa :diablo: :diablo: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:

tamamamamam  :lol: Senle benle her yerde kavga ediyon  :blush: :drinks:

Biz "Türkler" Rusça bilmediğimiz için orda çok zorluk çekeriz. Kendim Rusça dersleri alıyorum ve gerçekten zor bir dil. Ya siz neden bizim servera gelmiyorsunuzki?

Sana Türkçeyide iyi bir şekilde öğretiriz  :)

Biz "Türkler" Rusça bilmediğimiz için orda çok zorluk çekeriz. Kendim Rusça dersleri alıyorum ve gerçekten zor bir dil. Ya siz neden bizim servera gelmiyorsunuzki?

Sana Türkçeyide iyi bir şekilde öğretiriz  :)

kaan a katılıyorm gel bizim servere elimden geldiğince yardımcı olurm sana kaanla aynı serverdeyiz zaten ona ya da bana pm atarsin açık gördükçe :)

Ben sizin server ı gelmeyi düşünüyorum ama car arkadaşlar vs vs. bırakmak zor geliyor :'( :'(

gelme arkadaşım o zaman  :mega_shok: :mega_shok:  :mega_shok:

madem yine us sapphire de oynayacaksın, o zaman niye yeni karakter açıyosun :D senin fikrine saygı duyuyorum ama bence yeni yerde oynamak daha eğlenceli olur.

Yeni yerde bu oyunda eğlence değil eziyet olur. M.coin siz bişe yapılmaz

ilk defa doğru bişey dedin tebrik ediyorum Engin seni  :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :good: :good: :good: :good:

ilk defa doğru bişey dedin tebrik ediyorum Engin seni  :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :good: :good: :good: :good:

:facepalm: :facepalm:

Forsaken oynamayı düşünen var mı arkadaşlar??

her şey trade olup olmamasına bağlı ama genel öncelik Paladin sonra priest sonra necromancer benim için  :blush:  :blush:

Aslında necromancer ya da deathknigt bana cazip geliyor ama arkadaş chosen diyor, chosen'da da en paladinle mageyi sevmedim. Priest olucaz bakalım, healciliği deneriz bir de.

Hayırlısı

tm da geldigi yok bu irklarin + herhafta tanitim yapilcak ondan sonra gelcek diolardi bu hafta tanitim olmadi yalan oldu :)

Evet, bu konuda haklısın ama beklemekten başka yapacak bir şey yok.