Jump to content

kolay gelsin modlar hesap hk.

hasanhkor@hotmail.com

Recommended Posts

Oncelikle bu oyunu 3 sene evvel oynamaya baslamistim ara ara oynuyodum

Saphire de bir paladin kasiyordm yaklasik 15 lwldi ozamanlar 18 sondu .. hesabimi arkadasin birinin kullanmasi icin vermistim o da benden sonra kullanmis mail degismis simdi diyecegim zaten accounta girilmiyor

Hesabimi geri alabikir miyim arkadasin nickide veebilirim benim nickide .. oynamaya baslamak isteyip boyle bir durumla karsilasilabiliyor sadece yardim istiyorm ..

Tesekkurler . Inaniyorm ki elinizden biseyler gelir

Oncelikle bu oyunu 3 sene evvel oynamaya baslamistim ara ara oynuyodum

Saphire de bir paladin kasiyordm yaklasik 15 lwldi ozamanlar 18 sondu .. hesabimi arkadasin birinin kullanmasi icin vermistim o da benden sonra kullanmis mail degismis simdi diyecegim zaten accounta girilmiyor

Hesabimi geri alabikir miyim arkadasin nickide veebilirim benim nickide .. oynamaya baslamak isteyip boyle bir durumla karsilasilabiliyor sadece yardim istiyorm ..

Tesekkurler . Inaniyorm ki elinizden biseyler gelir

Hangi e-maile aitse oyuna girmek için o e-mailin bilgilierine sahip olmalısınız ki, size gelecek şifre yenileme talebi ile oyuna yeniden giriş yapabilirsiniz. Ancak kullanıcı ile ilgili hatalarda Destek hattına atacağınız ticket sonucu hesabınız bloke olabilir.