Jump to content

Moderatorlerin isini yaptigini dusunmuyorum


Ihsan Kutluer

Recommended Posts

Öncelikle bu benim dusuncem,

Oyun ile ilgili haberler ve duyurular zaman zaman geliyor o kismina lafim yok fakat konu hesapin calinmasi, banlanmasi vs. olunca yardimci olduklarini sanmıyorum genelde giden gitti oluyor ama kesinlikle olayi

incelemiyorlar kim hakli kim haksiz kim madur durumda.

 

Mesela benim hesabim süresiz ve haksiz yere banlandi sebebi ise arkadasimin yanlislikla facebook adresini hesaba kaydetmesi ve unutmuş olması benimde onun ben kaydetmedim demesi üzerine hesabimin restore edilmesi için supporta ticket atmam bunun sonucunda süresiz ban yedi hesabim, buna sasirmadim çünkü EULA kurallarında support herhangi bi delil ortaya koymak zorunda değildir diyor.

 

Bunu kabul ediyorum ve anliyorum zaten hesabim ban yediğinde ilk Bas pek uzlmedim yanlis anlasilma anlasilir ve hesabim tekrar kullanma acilir diye

Ve foruma yazi yazdim benimle ilgilendi bi kaç arkadaş sağolsun ama mod abilerden ses cikmadi personel mesaj atmama rağmen herneyse bu arkadaşların dediklerini yaptim tekrar tekrar mesajlar atmama rağmen beni takmadilar supporttaki abiler.

 

Daha sonra baktimki mod abiler egerki bir halsizlik varsa direkten supportla konuşup olayi cozebiliyorlarmis ama beni kim takar

 

Her neyse söylemeye calistigim boyle devam edin insanları hic takmayin bu konularda ne biliyim gitti onca emek, para , zaman biraz ergence konuşmuş olabilirim kusura bakmayın.

 

Bi yanlis sözüm olduysa affedin

 

Oyunu birakiyorum...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

öncelikle selamlar herkeze

 

morerator abi sizin forumda olmadığınızı nerden bilebeilirim

 

hem bu yazdıklarımda o zamanki sinirimden dolayıdır hiç bir moderatorun benimle ilgilenmemesi acıkcası beni uzdu ve kırdı.

 

ne yazmamı beklerdiniz ? 

 

hesabım bi hic ugruna banlandı ve benden sessiz kalmamı mı bekliyordunuz tepki vermemelimiydim hakkımı savunmamalımıydım 

 

her neyse hesabım gitti artık bu konusmanın devam ettirilmesine gerek yok 

 

gorunen o ki zaten bana yardım etmeyeceksiniz

 

oyunuda bıraktım haram zıkkım olsun o harcadıgım paralar emekler oyun yapımcılarına

 

herkeze iyi oyunlar  

Link to comment
Share on other sites

Öncelikle merhaba,

 

Durumunuzu bilmiyorum ama eğer bir suç işlediyseniz her zaman arkasında olmanız gerekir. Şimdi şu noktada ne kadar mantıksız konuştuğunuzu belirtmek isterim. Bizler sizlere desteğe ulaşma konusunda elbette yardımcı olabiliriz ancak, sizin o banınızı açma üzerinde oynama gibi bir işlemimiz kesinlikle mümkün değildir. Süresiz banlanan hesaplar kesinlikle yeniden açılmaz. Bizim bir hatamız varsa yinede sizden özür diliyoruz.

 

Bir moderatör olarak değilde bir abin olarak sana şunu söylemek isterim ki bu tarz oyunları çokta dert etmemek gerekiyor. Yıllardır bu camianın içerisindeyim ve neler gördüm neler.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...