Jump to content

Lütfen yardim edin

Ihsan Kutluer

Recommended Posts

Lütfen yardim edin çok guvendiğim bir arkadasim ile carimi takas ettim

Herşey güzeldi ama arkadasim facebooku hesabini accounttan cikarmayi unutmuş ve bagladiginida bilmiyormuş. Bende o bilmiyor diye panikledim supporta ticket attim attiktan bir gün sonra arkadaşla olayi cozduk ama supporta giden ticket yüzünden Carim ban yedi almaya çok ugrastim ama en son cariniz kalici olarak ban yemiştir dediler resmen kendi carimi süresiz banlattim lütfen bana yardimci olun oyuna çok para, zaman ve emek harcadim carimi geri almak istiyorum.

Mod abilerim eğer yapabileceğiniz herhangi birşey varsa cari alabilmek ile ilgili size bütün car bilgilerini verebilirim (bir kaci hariç) lütfen bu yanlis anlaşılmaya bir çözüm bulun şimdiden tesekkurler

bunuda görmüş olduk  :mega_shok:

Bu kadarda olmazki nasil bu kadar rahat kullanicilarin hesaplarini banalaybiliyorlar ve nedeb kimsenin sesi cikmiyor en azindan hesap bilgileri sorulur bu hesabin bana ait olup olmadigini anlamak icin direk bani atiyorlar lutfen mod abilerim bana yardimci olun...

supporta aynı kanaldan tekrar tick at. deki lütfen hesabımı tekrar kullanıma açarmısınız.irtibat mailini - iletişim bilgilerini-hesaptaki karakterlerin adini ve lvlini-mc aldıysan tarihini saatini ek bilgi olarak gönder işte x d  belki açarlar kısmet.hafta içi gönder

Edited by Hizcanavar

ve evet haksızlık yok x d çar satışı alışı yasak.

Neden benimle kimse ilgilenmiyor haksizliga ugradigimi soyluyorum kimsede tik yok en az 200 tl bi hic ugruna gitti yazik ya...

Yav evet yasakta ortada hirsizlik yok illegal birsey yok adamlarin basini zora sokacak birsey yok sadece arkadasimla guzel guzel takasi ettim hic bi olumsuzluk yoktu benim afiniza siginarak soyluyorum salakligimdi sadece olan, eger benimde ticket atmam bi fayda etmezse ne olacak hesap kalacakmi oyle bi hic ugruna mod abilerim hicmi ilgilenmeyecekler tamam hatalayim kabul ediyorum ama banada aciyin lutfen...

Ben arkadasimla gorusup hesap bilgilerini toparlayacagim herseye ragmen yine verilmez ise bilisim suclarina danismayi dusunuyorum hakli yada haksiz farketmez yaptiklari buyuk haksizlik hem bildigim kadari ile her hesaba eger supportluk bir olay olduysa iki hak veriliyor benin hakkim nerede ayni zamanda hic bir car bilgisi sormadan hesabi nasil banalayabiliyorlar??!...

3defa aralarında 1 er gün arayla tick at- hafta içi at-cevap gelmezse veya geri açmazlarsa hesabini vir mahkemeye  :mega_shok:

Bilişim suçlarına danışmam hiçbir anlam ifade etmez. Adamlar şüpheye düştüğü zaman istediği sürece hesabı banlayabilir. Sonuçta karakteri açarken bunları kabul etmiş oluyorsun. Ama iyi ingilizcesi olan bir kişi ile tekrar ticket atmanı tavsiye ederim.

Tamam banlaya bilirler ama insanin hicmi aklina gelmez bu adam yanlislik yapmis olabilir paniklemis olabilir diye ben sahsen cok arkadasimi gordum olay bu sekilde sonuclanmasada hem supportun musteri memnuniyeti icin her turlu ihtinali dusunmesi gereklidir yanis bir sey yapmamasi icin haksizmiyim?

• 2 weeks later...

Son birsey daha soracağım benim yakinlarimda ingilizceyi iyi bilen birisi yok mod abiler yada yetkili abiler bu konuda vana yardimci olabilirmi her turlu hesabin bana ait olduğunu kanitlayabilirim miracle coin cekilen kart nosundan, car ss lerine kadar hepsi elimde saygilar...

Arkadaşlar ben 3 kere ticket attim pazartesiden cumaya kadar hic bir cevap gelmedi acaba supporta ticket atarakmi yapiyorduk. Çünkü ben benim gmailime attıklari mesajın üzerine cevap olarak yazdım yardımcı olurmusunz

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...