Jump to content

Hej mam pytanie


Recommended Posts

To zależy. Jeśli jesteś nowy i grasz tylko czas od czasu, to polecam kupić broń od 15lvl. Po to by ci się nie znudziło wbijanie lvl ze słabymi brońmi. Jeśli masz trochę golda, to polecam kupić jakąś za nie i oszczędzać ap na później. Bronie Abyss zeolt od 17lvl są stosunkowo tanie, ale nie często są w markecie. Wszystko zależy od ciebie. Ile masz środków i chęci. Jeśli nie przeszkadza ci broń od 15lvl z areny w 20lvl... Jeśli, tak to możesz kupić z broń za ap z wyższej półki. Ale to znowu zależy od tego, w jaki sposób podchodzisz do areny. Robisz tylko dzienne? Czy może jesteś w stanie kupować tickety? I czy czujesz, że nie sprawi ci kłopotów zdobycie aż tylu punktów... Nie musisz też kupować broni za ap na obie ręce. Wystarczy, że kupisz jedną a następnie drugą kupisz od 21lvl.

Edited by TheOne
Link to comment
Share on other sites

Grałem kiedyś zanim dodali expert skile, także zostało mi troche śmieci m.in. 2 falchiony na początek i cały set barba na 13lvl. Ze 100k bym uzbierał i mam 120 ticketów w zapasie.

Zrobiłbym jeszcze jakiegoś maga póki exp dobry z tych eventów. Warlock czy shaman lepszy? Bardziej myśle o pvp bo hunty nudne są. A no i czy biorą warlocka do dunga jako dps?

Edited by InfernoStrikesBack
Link to comment
Share on other sites

Jeśli masz środki to chyba lepiej kupić z areny od 17lvl a później od 21lvl. Kase zachowaj na amp tych od 21lvl. Albo jak wolisz.

 

Warlock czy shaman? Trudno powiedzieć. Obie opcje godne uwagi. Ale chyba weź shamana. Na dung raczej nie wezmą przeciętnego wlocka. Musiałbyś w niego trochę włożyć, a to nie jest dobry pomysł wkładać goldy na 2 postacie. Lepiej skupić się na jednej. Shaman ma dobre expert skille i na wyższym poziomie, gdy dobrze go ogarniesz, jest postrachiem wszystkich klas melee. Według mnie jest to też najlepsza klasa przeciw priestu. Gorzej jednak z rangerem. Mimo to polecam.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli masz środki to chyba lepiej kupić z areny od 17lvl a później od 21lvl. Kase zachowaj na amp tych od 21lvl. Albo jak wolisz.

 

Warlock czy shaman? Trudno powiedzieć. Obie opcje godne uwagi. Ale chyba weź shamana. Na dung raczej nie wezmą przeciętnego wlocka. Musiałbyś w niego trochę włożyć, a to nie jest dobry pomysł wkładać goldy na 2 postacie. Lepiej skupić się na jednej. Shaman ma dobre expert skille i na wyższym poziomie, gdy dobrze go ogarniesz, jest postrachiem wszystkich klas melee. Według mnie jest to też najlepsza klasa przeciw priestu. Gorzej jednak z rangerem. Mimo to polecam.

Warlocka bez +9/+10 raczej nikt nie wezmie na dung no chyba,ze znajomi to amp nie wazny.Co do szamana to BYL postrachem melee ale po wprowadzeniu expert skilli ciezko ubic dobrze ogarnietego melee. Same expert skille szama dupy nie urywaja,zaledwie dwa skille sa godne uwagi (banka i totem). Z priestem obecnie kazda klasa magiczna ma spore klopoty. Priest szybko wysysa mane a szaman bez many jest jak melee bez wpn.Jezeli bym mial wybierac miedzy lokiem a szamanem wybralbym szamana gdyz jest to uniwersalna postac i pod pvp i pod hunt/dungeony.

Link to comment
Share on other sites

Warlocka bez +9/+10 raczej nikt nie wezmie na dung no chyba,ze znajomi to amp nie wazny.Co do szamana to BYL postrachem melee ale po wprowadzeniu expert skilli ciezko ubic dobrze ogarnietego melee. Same expert skille szama dupy nie urywaja,zaledwie dwa skille sa godne uwagi (banka i totem). Z priestem obecnie kazda klasa magiczna ma spore klopoty. Priest szybko wysysa mane a szaman bez many jest jak melee bez wpn.Jezeli bym mial wybierac miedzy lokiem a szamanem wybralbym szamana gdyz jest to uniwersalna postac i pod pvp i pod hunt/dungeony.

 

Wszystko zależy od tego, jak ogarniesz postać. Mam shamana 22lvl i poradzę sobie z każdym melee 1vs1. Jeśli się skupie i nie mam lagów to bez mniejszych problemów. Co do priesta to nie tylko klasy magiczne mają kłopoty. Ale tak, jak wspominałem według mnie, shaman jest najlepszy na priesta. Oczywiście trzeba być ogarniętym i nie dać sobie ukraść mane. To grunt. Bez tego nici.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...