Jump to content

The World Of Magic IMO


koodpl

Recommended Posts

Witam pewien czas temu trafiłem na grę mmorpg The World Of Magic.

Od razu gra mi się spodobała po grafice i wgl systemie walki a zwłaszcza z tego powodu że ta gra to nie żaden sklep jak ta  :mega_shok: dlatego że punkty do sklepu można zarobić ściągając gry rejestrując się itd. Zapraszam bo warto zetknąć okiem.

Gram na serwerze ,,BigMama"  8) Jbc Empire mój nick Koodxp wojownik 13lv :D

Na początek polecam poczytać trochę :) imotwom.wikia.com/

Pozdro :good:

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze parę info o grze.

Enchantowanie eq zbroje do +4 nie pali, weapon do +6 także spokojnie można ulepszać.

Możliwość stworzenia/dołączenia do gildii akurat mamy jedną co samych polaków dodajemy.

Jest też arena i battlefield, co do bf to jest co godzinę jeżeli wygra nasza frakcja to mamy dodatkowo 20% exp przez godzinę, jeżeli byłeś na bf i przegraliśmy to masz exp bonus za to że uczestniczyłeś. Itemy z areny i bf można wymienić na różne rzeczy.

Hmm to by było na tyle jeżeli ktoś zainteresowany to zakładać postacie na siras empire na serwerze BigMama aktualnie gram rangerem Koodxpl 14lv

PS. Jeżeli chce ktoś dołączyć do gildii pisać do Xenzorg3 / Snajper albo do mnie dziś się zapytam o vice.

Co do gry to jest wersja na android i niestety nie ma pod pc ale może źle szukałem.

See you in game :-)

 

Link to comment
Share on other sites

Gralem w to.. Kilka minut, ale na miniaczu czcionka jest tak mala ze ledwo da rade cos przeczytac. Jest gorzej niz w PL. Moze jeszcze cos sie zmieni bo gra godna, pvp niemal tak dobre jak w warspear =D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Jakby był ktoś chętny to zapraszam na srv bigmama lanos pisać do gregs lub jestemkoks o inva do guild

 

Wygrałeś łopatę za odkop roku - 2 lata od ostatniej odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Wygrałeś łopatę za odkop roku - 2 lata od ostatniej odpowiedzi.

 

 

Gierka warta odkopu - Polecam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...