Jump to content

Polskie gildie a zgranie.


Recommended Posts

Witam wszystkich
Ci którzy mnie nie znają będą mieli okazję.A Ci co znają przedstawiać się nie musze :P
A więc przejdę do rzeczy i chciałbym by każdy o ile to możliwe podszedł do tego tematu poważnie. Chodzi mi o to co obecnie dzieje się na scenie warspear a mianowicie polskie gildie.
Nie ma się co oszukiwać sytuacja się pogorszyła i nie chce tutaj prowadzić jakieś propagandy jak członek PolishTeam. Raczej chce byście potraktowali mnie jak człowieka jak kogoś kto lubi grać i chciałby czerpać z tego radość.
Pewnie nie raz drażniła  bądź rozczarowała was sytuacja gildii w jakiej się znajdujecie.
-brak healera
-brak aktywnosci
-brak zgrania i miłej atmosfery
Do czego zmierzam?
Do tego ze gracze aktywni, tacy jak wy są tak naprawdę pokrzywdzeni, chcecie grać, macie zapał, jesteście aktywni ale nikt tego nie docenia. Po czym stwierdzenie że to nie ma sensu i sami stajecie się tacy jak reszta aż wkoncu opuszczacie grę z niesmakiem.
Chciałbym zaproponować, wszystkim, tak wszystkim nie tylko liderom polskich gildii propozycje zjednoczenia. Tego by grać wspólnie. Jaki jest sens zakładać kolejna nową gildie skoro można stworzyć jedna zgrana, aktywną. Wolisz logować się i narzekać twoja sprawa ale jeśli sam czegoś nie zrobisz nikt nie zrobi tego za Ciebie.
A teraz pewnie porusze taki temat ze większość ludzi poczuje się oburzona a trolle będą miały pole do popisu.
Gildia PolishTeam ma obecnie 4lv i nie ukrywam ze sporo graczy jest"martwych"
Co proponuje? To by chętni zainteresowani napisali do mnie w grze bądź lidera. Nie szukamy siły roboczej ani kogoś kto będzie patrzył jak wy wbijacie GP i nie robił nic. U nas Hier bije GP za 3 i zawsze o ile to możliwe chętnie pomoże wam z q czy inna sprawa. Podkreślam ze są to starzy gracze wiec zawsze będą służyć doświadczeniem. Nie chodzi o AMP nie chodzi nawet o to ile grasz. Raczej o to ze chcesz być częścią społeczności graczem a nie wyrzutniem zastanawiającym się co tu jeszcze robi spamiac o pomoc.
Oczywiście Rozumiem ze ten temat zostanie wysmiany itp. Bądź będę potraktowany niepoważne. Podkreślam to tylko gra nie wasza praca, nie jesteśmy AoA ani inna Gildia. Która będzie wymagać od was niemożliwego. O wszystkim można porozmawiać zdecydować.
Decyzja należy do was i nikt was do niczego nie zmusi, wszystko w waszych rękach.
Marcin. (nie ten dawny" Marcin")

Edited by Melfice
Link to comment
Share on other sites

Masz racje mell.czesto stame mam Full tygodniami bo nie ma z kim nawet pomoc dunga.wilelu przychodzi,na potce szarpnie gp i 2tyg nie widac człowieka.co do polaczenia i zrobienia polskiej potęgi wsa to niewiele moge jedynie wbijac gp:Dpomysl dobry dajcie inv jak cus. P.S.nie w kazdej gildii jest taka sama sytuacja.liderzy musza sie porozumieć itd

 

 

 

 

 

 

BRAWO ZA DOJRZALA WYPOWIEDZ "MLODY"Marcinie

Link to comment
Share on other sites

Taaaa i pozniej znow polowa pazernych graczy spierdoli wiadomo gdzie :-)

rozbraja mnie Twoja wiara w to ze wierzysz iz tak nie bedzie ..

Aczkolwiek powodzenia i probuj probuj ;)

Link to comment
Share on other sites

Taaaa i pozniej znow polowa pazernych graczy spierdoli wiadomo gdzie :-)

rozbraja mnie Twoja wiara w to ze wierzysz iz tak nie bedzie ..

Aczkolwiek powodzenia i probuj probuj ;)

wiec lepiej dla Ciebie przestać grać? Bo ja innego wyjścia nie widzę. Może i masz rację ze chce zobaczyć coś dobrego w ludziach. Ja przynajmniej chce coś zrobić... Niż wiecznie narzekać.
Link to comment
Share on other sites

nie narzekam .. nie wierze jak Ty

jestem optymista

zobaczymy czy wasz pomysl przyniesie cos dobrego w szeregi Polish Team

Link to comment
Share on other sites

nie narzekam .. nie wierze jak Ty

jestem optymista

zobaczymy czy wasz pomysl przyniesie cos dobrego w szeregi Polish Team

pomysł był mój, wiara to piękna rzecz,może wkrótce też ja strace

P. S:tu nie chodźi o polish team tylko wszystkich graczy także tych bez gildii

Edited by Melfice
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Rowniez zapraszam do polskiej gildi na Us-sapphier.Gildia Hawkpl.mamy aktualnie 4lvl.Kazdy polak bedzie mile widziany.startujemy raz w miesiacu w tour

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Hello everyone
Those who do not know me will have okazję.A Those who know do not have to identify yourself: P
So I go to things and I would like for everyone as far as possible approached to this subject seriously. I mean what is currently happening on the stage warspear namely the Polish guilds.
Do not deceive ourselves situation has worsened and does not want to lead any propaganda here as a member of the PolishTeam. Rather, he wants you to treated me like a human being as someone who likes to play and would like to have all the fun.
Probably not once annoyed or disappointed you guild situation in which you are.
-no healer
-no activity
-no rip and pleasant atmosphere
What am I going?
For this the players are active, like you are really wronged, you want to play, you have enthusiasm, you are active but nobody appreciates. Then the statement that it does not make sense and they become like the rest until finally you leave the game in disgust.
I would suggest that everyone, so everyone, not only the leaders of Polish guild proposals for unification. That would play together. What is the point to assume another new guilds when you can create one ripped, active. Do you prefer to log on and complain about your business, but if he do not do something nobody will do it for you.
And now confidently moves the topic that most people feel outraged and the trolls will have room to maneuver.
Guild PolishTeam is currently 4lv ​​and I admit that a lot of the players is "dead"
What is proposed? That would be interested eager written to me in the game or leader. We're not looking manpower or someone who will look like you Hammered GP and did nothing. We Hier beats GP for 3 and always if possible be happy to help you with q whether another matter. I emphasize that these are old players so they will always serve experience. It's not about AMP's not even about how much you play. Rather, for this so you want to be part of the community and not launchers player puzzling out what else does spamiac for help.
Of course I understand that this topic will be ridiculed like. Make one would be treated frivolous. I emphasize this game is not only your work, we are not AoA nor any other Guild. Which will require from you is impossible. About all you can talk decide.
The decision belongs to you and no one you can not be forced, everything in your hands.
Marcin. (Not the former "Martin")

Late Reply

By Melfice :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...