Jump to content

Pomoże ktoś? Blokada konta.


sirlaacher

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Zablokowali mi konto że niby jakieś oszustwo sms. Pierwszy raz kupiłem za sporo kasy MC przez sms. Gram już ponad dwa lata. Nigdy nie miałem problemów żadnych. Dodałem temat w dziale support. Lukniecie?

http://forum.warspear-online.com/index.php/topic/42857-blocked-account-pay-via-sms/#entry793161

Może ktoś z was miał podobny problem. Proszę pomóżcie, bo naprawdę nie wiem co robić a mój angielski jest niezbyt dobry. Pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Musisz wysłac problem do supportu, na 4um ci nic nie powiedzą. Możliwe, że jak była duża kwota to operator zablokował część transakcji i mogło skończyć się to anulowaniem płatonści. Napisz też do supportu u operatora z pytaniem o takiej możliwości.

Link to comment
Share on other sites

To było 20 smsów po 30 zł. Niby czemu mieliby zablokować? Napisali mi ci z supportu coś takiego:

We need to receive following documents for solve your problem:

 

1. your contract with your mobile carrier;

2. the scan of your passport;

3. the detailed account document from your mobile carrier regarding sent

SMS messages to support @ fortumo.com

In this document please specify the following data:

- the date and the time when the message was sent

- a short code the message was sent to

- SMS cost

The document must be in PDF format with the logotype and contact details

of your cellular operator.

Mam z playa na kartę więc nie mam żadnej umowy. Paszport pewnie żeby potwierdzić dane na umowie. I ten 3 punkt, który kompletnie nie rozumiem. Czy można w play dostać jakiś dokument z tymi płatnościami jak mam na kartę. Cholera to 600 zł było. Ciężko na to pracuję a tu takie cyrki. Wygląda na to, że to oni są złodziejami. Co mam robić?

Edited by jarko88
Link to comment
Share on other sites

No pewnie tak i co mam od nowa grać? 400k i 3000mc mi zostało na mojej postaci. Dwa lata poszły sie *****. Na forum widzę też mają podobne problemy. Masakra.

Link to comment
Share on other sites

Ja też wysłałm smsa i kase zabrało a Mc nie ma, niby tylko 9zł ale to i tak złodziejstwo :x

I w tym wszystkim najlepsze jest to że wysłałem wszystkie informacje co chcieli(bo też to zgłosiłem) a oni odpisali że nic nie wysyłałem :x

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...