Jump to content

Oyundaki Güvenlik Problemi ?

Cxbritney

Recommended Posts

Arkadaşlar 01.15 persembe Akşamı Saat 23:00da Sandro öldürme görevini aldim ve Sandro haritasina gittim.Bossu kestik bende kestikten sonra uyumak için rangerimi orda bıraktım ve oyundan çıktım.

Gece saat 04.00 da oyuna tekrar girdim Rangerimin sandroda olmadigini Melvendil- Isle of firstbornda Yil basi isinlayicisinin oldugu köyünde bulunan Chambers of Memory adli bir binanin içinde buldum.

Yanimda 2 level bir ranger vardi. Ben onun beni soymaya calistigini dusunuyorum. Saat 04.00dan beri hala online ve hic kipirdamadi pmlerime cevap vermiyo pt busy oluyo guild istegi attim oda busy oluyo exchange yolladim oda surekli busy oluyo.

Uyeligimin bilgilerini kimsenin bilmedigine eminim. Surekli sifremi degistiriyorum sizce uyeligim calinir mi yada zarar verilebilirmi?

Yanimdaki Rangerin adi:Vinhdz

Sunucum Sa-pearl

benim adim Cxbritney

Lutfen yardimci olun :(

Bazı bilgisayarlarda uyku moduna girse bile oyun açık kalabiliyor. Tahmin ediyorum yanlış hatırlamışsınızdır bıraktığınız yeri. Ancak herhangi bir şüphe duyuyorsanız, acil bir şekilde hem e-mail hem de şifre değiştirin. İnternet üzerinden indirmiş olabileceğiniz dosyalarda virüslerde olabilir. Güçlü bir antivirüsle bilgisayarınızı taratmanızı tavsiye ederim. Avast öneririm.

Edited by Legionn

olum senin yüzünden 2 saatte bossu kestik . drop tek sana düştü . Üstüne afkydin , iyi olmuş keske ice ringlerini alsaydi o ranger  Ayrıca guild istegini niye atıyon la :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Edited by Hizcanavar