Jump to content
rogerrogi

.

Recommended Posts

Gratuluje, moim zdaniem jest to najlepszy poradnik jaki widziałem w naszej sekcji. Co prawda Santor robi poradnik rangera od paru miesięcy, ale jestem pewien, że Twojemu nie dorówna  ;D

Laps-poradnik dla rangera Santor robi od czasu kiedy gralem jeszcze bd a to juz nie miesiace a lata ;D

+1 Rogi dla Ciebie, dobra robota :)

Mozna jeszcze dodac,ze uzywajac Chain mozna wykryc rogala na niewidce :P

Chyba najwiekszym plusem bycia magiem jest wlasnie rzadkosc jego wystepowania bo to raczej gatunek wymarly ;) Ludzie szybko z niego zrezygnowali po wprowadzeniu jednego dmg/defa magicznego oraz ampu ringow i amu(stfu!). Przez te cudowanie ruskich mag ma dmg raczej na poziomie bardzo kiepskim. Najczesciej bije ze skilla sporo mniej niz melee z hita podstawowego. Dodajac do tego calkowity brak stun skilla oraz malutki def raczej na pvp ma nikle szanse z kazda klasa(niby gra nie opiera sie o pvp 1vs1 ale chyba nikt nie chce byc ciagle bity przez bele kogo).

Mnie osobiscie wkurwiaja niektore skille maga,ktore sa bezuzyteczne,dzialaja polowicznie a nie tak jak wynika z opisu skilla. Chain jest stunem,ktory nie stunuje. Dragon eye dodaje atk speeda,ktory nie przeklada sie na szybkosc zadawania obrazen poniewaz trwa o wiele za krotko zeby byly widoczne jego efekty(mowa o 1/2poziomie skilla).Ten skill mialbybracje bytu jezeli w maga itemach bylby obecny bonus atk speed a takich itemow nie ma-nie mowie o 13lv itemach bo po co magowi 24lv low lv itemy.Na koniec najwiekszy zart ruskich-dodatkowe super efekty ze skilli a mianowicie fear i STUN(!). Niby sa ale po co? Fear wchodzi tak czesto jak amp na +10 ;D a stun trwa tak dlugo jak mrugnicie wiec po co to wszystko?