Jump to content

firstborndan hangisini oynayayim ya da hangi klass :

doomhammer75

Recommended Posts

Daha önceki konulara baktım savaş var resmen benim isteğim öneridiğiniz karekter sebebi ve skill dizilimi (temel olanları [expertler degil]) burda tartisma degilde fikir belirtirseniz sevinirim :) ve modum konuyu tavsiye buraya mı acayım bilemedim kusra bakma :) şimdiden sağolun

Yok tam olarak yerinde açtınız konuyu :)

Şimdi karakter konusu size bağlı diyebilirim aslında. Bazıları vurkaç oynamak ister rogue alır, bazıları yüksek yakalamak yüksek vurmak ister bladedancer alır gibi. Bütün ırkları deneyip kendinize en yakın hissettiğinizi alabilirsiniz. Ama kişisel görüşüm en zevkli olan rogue. Sanırım görünmez olup etrafta dolaşmak cazip geliyor. Yakalanması da zordur. Ama kendim bladedancer oynuyorum.

rogue açarsan ilerde başın çok ağrır çok küfür yiyebiliin ona göre aç

Rogue tabikiiiiiiiiiiii xd

Her classi oynamisimdir, dk ve pala haric.

Ama asik oldugum class bir kiz olarak, yinede rogue!!!

Bd'de fena deil, lvl 19 bd var ve onada bayiliorum.

En onemlisi eglenmene bak ve tadini cikart!

Normalde support(destek) klaslarını severimde bakalım bd 8 oldu belki başka klass da kasarım. De support tan ne önerirsiniz sıkıntı slot kesmekse atklar yardım eder heralde :good:

Normalde support(destek) klaslarını severimde bakalım bd 8 oldu belki başka klass da kasarım. De support tan ne önerirsiniz sıkıntı slot kesmekse atklar yardım eder heralde :good:

Eger elfte oynicaksan, support olarak druid derim. Suan druidler hem attack konusunda hem support konusunda superler. Tabi expert skiller ile birlikte. Benim priest var, o da fena deil bence. Oynadigin sekile bagli .

Mc'de her turlu shaman derim!