Jump to content

Barbarian


ZielonyPal

Recommended Posts

Siemanko, mam kilka pytań dot. barbariana w MC i nie tylko.

Po pierwsze:

jak maxować skille, oprócz tego, że pierwszy ofensywny na bank idzie na 5 to jak z resztą? maxować krwawienie czy bloka? co jest bardziej użyteczne w grze.

Po drugie:

Gdy mam z questa do wyboru jakiś itemek to brać raczej w zbrojach hp czy dodge i co brać ogólnie w innych itemkach, bronie critical czy celność??

Po trzecie:

O co chodzi z tymi giftami codziennie z miracle shopu oraz w mailboxie?? czy każdy dostaje losowo, poco to jest i czy się przydaję? co o tym myślicie?

Po czwarte:

Na wyższych lvlach eq zdobywa się dalej z questów czy raczej z jakichś bossów i czy na te bossy chodzi się z ekipą kiedykolwiek czy też tylko z questem??

Po piąte:

Czy opłaca się kupować miracle coinsy, jeśli tak to co za nie kupować, jestem nowy i nie ogarniam zbytnio oco w tym chodzi.

Po szóste:

Czy jak dostane Sphere of damage enchantment 1 czy enchantment na defa to zaraz tego używać, czy trzymać??

Po siódme:

Co to są guild points które dostaje z questów??

Na razie to tyle jak mi się coś przypomni to dopiszę :) dzięki za odpowiedzi z góry.

 

Link to comment
Share on other sites

Itemy z questow sa beznadziejne ale na poczatek musza wystarczyc. Bierz wszystko z hp bo jest go bardzo malo. Wpn dobieraj z acc i crit o ile masz taka mozliwosc ewentualnie z nastawieniem na crit. Acc w tej grze to troche pic na wode.

Daily gifty przypominaja raczej prezent typu skarpety od cioci :) Teoretycznie mozna trafic wiekszosc rzeczy z miracle shop - w praktyce dostaje sie same smieci.

Itemy na wyzsze lvle zdobywamy robiac areny (wpn i eq),huncac bossy lub robiac dungeony. Dodam,ze drop rate jest na zaskakujaco wysokim poziomie jak cala gra (sarkazm ;D ).

Miracle Coins to temat rzeka. Jezeli cie stac to kupuj jezeli nie-poszukaj innej gry :)

Link to comment
Share on other sites

1. http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=88821.0

 

2. hp

 

3. gifty dostajesz co dziennie przeważnie śmieci ale czasem trafić się może rarytas (extra pocket/barber set/hair color/stall) szkoda tylko ze all personal:(

 

4. eq dostajesz do 15lvl potem radź se sam:P (hunty/arena/dungi)

 

5. każdy ma inne zdanie co do tego, według mnie nie warto ja sobie radze bez mc

 

6. możesz użyć ale ostrożnie bo możesz spalić(stracić) eq żeby temu zapobiec  używaj [sign of imperishability]

ja sądzę ze nie warto amp low lvl eq szkoda kasy :[

 

7. giuld points to punkty które ida do gildi jak jakąś masz, dzięki nim mozesz np. lvl up gildi/aktywować skille

jednak będzie to trudne bez mc

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie EPiR za odpowiedź, a mam jeszcze jedno pytanie dotyczące craftingu, mógłbyś mi wytłumaczyć na czym to polega w warspearze bo dzisiaj dostałem z eventu hallowenowego po ubiciu z ekipą bossa jakieś 2 proszki jeden żółty :D

Link to comment
Share on other sites

sciaganie instalowanie raczej nie

ale jezeli masz gdzies podac nr. tel to lepiej omijaj jak sie dobze wczytasz to znajdziesz

ze zgadzasz sie na supskrypcje a za to hajs z konta zabieraja wiec nie polecam nigdzie nr. podawac

 

 

 

sory za bledy na % pisalem:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...