Jump to content

1000 konu açıldı! Sizler olmasa biz olmazdık!

Legionn

Recommended Posts

Herkese merhaba değerli arkadaşlarım!

Bugün itibariyle 1000. konu açılmış bulunmakta. Ne kadar şaşırtıcı öyle değil mi? Koca bir 3 yıl geçmiş nerdeyse. Sizlerle o kadar uzun zamandır birlikteyiz ki inanamıyorum. Bir aileyiz artık.

Gün geçtikçe düzeldi, iyileşti forumumuz. Zor günler de geçirdik. Bu güne kadar emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ediyoruz. Siz olmasanız biz olmazdık!

Başlangıçtan bu güne birçok moderatörümüz bizimle birlikte oldu. Kurucu olmamla beraber birçok moderatörün atanmasına da yardımcı oldum ve kendimi göstererek Uluslararası forumda görev almayı başardım. Birçok yetenekli arkadaşla tanışıp onları forum moderatörlüğüne atadım. Bunların hepsi ne içindi? Sizler için, Türk halkı için bir şeyler yapma uğruna onca uğraş ve emek harcadık. Harcamaya ve uğraşmaya kesintisiz devam edeceğiz! Bizler bunun için burdayız!

Önce Türkçe Forum sonra Türkçe SMS ve kim bilir gelecekte neler ile karşılaşacağız. Yakaladığımız bunca başarı ile sizlerle birlikte olmaktan büyük gurur duyuyoruz. İleriki zamanlarda Türkçe dil seçeneği ve Türkçe sunucu için çabalarımıza kesinlikle devam edeceğiz.

Bunca zamana bakıyorum da. Küçük bir üyeden nerelere gelebiliyor insan. Asla pes etmemek ve çalışmak gerekiyor der ya insan işte çok doğru. Hayallerinizin peşinden koşun ve asla vazgeçmeyin!

Her gün bir değişikti bizim için. Insanların size güvenip mesaj atması bile gururlandırıyor sizi. Sizler bizim gurur kaynağımızsınız anlayacağınız.

Warspear Online birçok şey öğretti bize ve öğretmeye devam ediyor her geçen gün. Bu oyunu ve sizler başta olmak üzere kullanıcılarını her zaman seveceğiz.

Forumumuzu kurmaya yardımcı olduğu için başta Kuzmitch olmak üzere birbirinden yetenekli birçok moderatöre ve en önemlisi sizlere çok teşekkür ediyoruz!

Sizler olmasak biz olmazdık. Sizlerle birlikte başarılarımızın devamı dileğiyle!

Warspear Online Türkiye temsilcileri

1000.konuyu acıpda 1000 mcoıns kazandıgım ıcın cok mutluyum :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :blush: ;D

Aslında aklımızda böyle bir şey vardı. Birkaç gün boyuncu bekledik ama kimse konu açmadı.

sanırım yarın Kuzmitchin doğum günü  ::)