Jump to content

Drakensang Online


Kiligour

Recommended Posts

Witam wszystkich  ;)

 

Wiele osób szuka alternatywy do WS-a to i ja dołożę swoje 3 grosze  ;D

Polecam Wam grę Drakensang Online, gram w nią już od dłuższego czasu więc mogę co nieco o niej opowiedzieć.

Jak pewnie się domyślacie jest to MMORPG. Niestety nie jest to gra na tablety czy smartfony. Jest to gra przeglądarkowa (więc wymaga javy) ale ma tez możliwość pobrania startera i wtedy nie musimy się logować ze strony.  ;)

 

To teraz trochę o samej rozgrywce.

Mamy dostępne 4 klasy: czarodziej kręgu (mag), strażnik lasu (łucznik), rycerz zakonu smoka (wojownik) i parowy mechanikus (nie wiem z czym ją porównać, jest to nowa i dość specyficzna klasa, nie polecam jej na początek).

Klasy są dobrze zbalansowane, to znaczy, że tank to tank,a taki czarodziej nie wytankuje bossa jak to jest w WS... każda klasa jest sobie równa i każdego da się pokonać, wystarczy tylko odpowiednia taktyka.

Każda klasa posiada 12 skilli, które można rozbudowywać w miarę wzrostu lvl. Maks lvl to 45.

Gra oferuję nam duży świat i sporo questów które można robić samemu lub w maksymalnie pięcioosobowej grupie.

Exp dostajemy oczywiście za questy ale również z mobów, bossów i pokonywaniu innych graczy.

W grze nie ma możliwości handlu z innymi graczami, itemy lecą z mobów lub bossów i dzielą się na 6 grup ze względu na jakość. Znaczna większość itemów ma losowe statystyki, które poznajemy po identyfikacji.

Ciekawy jest system ampienia itemów, używamy do tego glifów, które otrzymujemy po przetapianiu zdobytych przedmiotów. Ulepszając przedmiot podnosimy jego poziom, gdy zdobędziemy lepsze itemy, stare możemy przetopić odzyskując glify jakie użyliśmy, tak więc nic na tym nie tracimy. Amp jest oczywiście 100% pewny.

Jak w każdym mmo jest oczywiście sklep za real kasę, ale walutę premium dostaje się za wszystkie questy oraz z mobów  :)

Tak więc tutaj nie spotkamy osoby, która w kilka dni zrobiła z siebie koksa bo wydała dużo $  ;) trzeba sporo farmić by być koxem  ;D

W grze często pojawiają się eventy, są gildie i oczywiście rozbudowana arena za free (nie trzeba mieć ticketów) arenujesz ile chcesz...  :) więc jest co robić.

Jedyną wadą gry jest to, że potrafi być niestabilna podczas wchodzenia aktualizacji i eventów ale jakoś da się to znieść.

Się rozpisałem  ;D chętnych zapraszam na serwer Grimmag, mój nick w grze: Kiligour, gram łucznikiem 43lvl.

 

Pozdrawiam wszystkich polaków z WS-a

Kilgor  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...