Jump to content

Zarabianie na ankietach.


Ogi

Recommended Posts

Od tygodnia testuje ta strone i moge powiedziec ze sa wypłacalni mozna na necie znalesc potwierdzenia wypłat. Ta metoda jest lepsza od klikania w reklamy bo za jedna ankietę dostajemy od 2dolarów tyle ze czas na jedna ankietę to około 30minut do godziny. W tym serwisie trzeba oceniać strony www, polega to na tym iż jest pewna ilość

stron i należy je krótko opisać (wjęzyku angielskim) np. good, bad,excellent

itp. Za każdą opinię otrzymujemy od 2 do 6 USD (czyli od 6 do 20zł)

Po uzbieraniu 50 USD można wypłacić pieniądze za pośrednictwem systemu PayPal

na własne konto 50 USD = ok. 170 zł

Co należy zrobić:

Krok. 1

Należy zarejestrować się na: http://www.AWSurveys.com?R=Santor

Serwis jest sprawdzony przez setki użytkowników, jest uczciwyi wypłaca

pieniądze terminowo w ciągu 2dni. Dodatkowo za każda osobę ktora sie zarejestruje z waszego linka dostajecie 1.25dolara polecam

 

 

Jak sie zalogujemy to mamy liste stron do oceny. Pod kazdym linkiem sa dwie strony. nalezy przebywac na kazdej przynajmniej 5-10 minut, wpisac ocene w okienka i kliknąć buttona na dole. Mozna otworzyc wszystkie w zakladkach i po 20 minutach all z głowy mamy.

Ja narazie mam 17$, jak uzbieram i wyplace pokaze wam screena:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mhm... Nie wiedziałem bo ja tylko interesuje się SMS. A tak w ogóle są jakieś ograniczenia na PayPal, bo ja słyszałem o jakiś, a nie chce jakiś weryfikacji łączenia rachunków itp.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co myślę że można spróbować, zobaczymy czy się opłaca, bo wiele takich stron i z nich albo gó*** albo za dużo roboty...

Link to comment
Share on other sites

MC mozesz sobie doładować prze paypala przecież :)  Za 50$ bd mial akurat 8400 mc wiec od hu i jeszcze troche:D

 

 

W chu... xD z ta kasą to będzie jak dobrze płatna praca za granica. Przez tydzień zarabiasz, a w weekend ostra impreza i niczego nie ma :D

 

 

EDIT: 1$ już jest :D

Link to comment
Share on other sites

Mam do Ciebie pytanie, mógłbym wypłacić to na twoje konto i byś mi przelał to na WS. Bo nie chce się pier... z PayPal. Czekam na odpowiedz.

 

Możliwe że mogę mieć już 17$?

Link to comment
Share on other sites

To jak będziesz przelewać? Mi się udało założyć fikcyjne konto i mogę przelać 50 USD :) Mam pytanie dzisiaj te stronki wykorzystałem całe, kiedy np. one się odnowią?

Link to comment
Share on other sites

Coraz mniej wierze w to że uda się mi kupić MC. Dlaczego? Jakoś tak :D Z tego wychodzi że w 4 dni można 50$ zarobić.

 

 

Ciulowa informacja: Myślałem że mi się udało jednak PayPal ma wszędzie haczyki, przy zapłaceniu na WarSpear będę potrzebował powiązać kartę z karta kredytową bądź rachunkiem bankowym, czyli ch... z tego jak dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

Gościu ratujesz mi życie :D. Ja mam taką zasadę że nie podaje swoich danych personalnych w necie. W sensie że do rejestracji że mogą mnie sprawdzić czy coś :D

 

 

Wiesz co? Mnie zastanawia w tym jedna rzecz jak w każdej takiej stronie. Tu masz 4 dni 50$. Dla nich się to opłaca?

 

 

 

 

Z tego co czytałem z google to oni podobno nie wypłacają...  http://instantmoneyzerocosts.com Patrzyłem na te serwisy co wypłaca i powiem tyle... Zał wynika żeby zdobyć 2$ to chyba 2 tygodnie tam trzeba siedzieć.... Poprawka: Na pierwszy serwis NeoBux wynika żeby zdobyć 2$ trzeba 200 dni robic reklamy hahahah:d

 

 

Sprawdzam teraz to http://www.20dollars2surf.com/?ref=529691 wydaje cię dobre.

Link to comment
Share on other sites

HMMMMM.nic nie widzialem za darmo,siedzac na dupie tez niczego nie osiagnelem.stronki tego typu maja shemat dzialania prosty:kusza zarobkami(na poczatku git)z czasem staja sie mniejsze lub ilosc reklam sie zmniejsza.na piwo moze wystarczy ale nie na polowke:D

Link to comment
Share on other sites

Jedynie prawdziwe zarabianie to klikanie po 0.005$ za reklamę. Wyjdzie 2 $ za 2 miesiące, ale dadzą je. Patrząc racjonalnie nie ma sensu robienia takiej reklamy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...