Jump to content

[2014.08.28] Warspear Online 4.2 ile buluşma vakti!

LeBlanco

Recommended Posts

main_art_th.jpg

Arınar'ın savaşçıları!

“Warspear Online” 4.2 versiyonu Android, iOS, Windows Mobile, Windows Phone, Symbian, Windows PC ve Linux icin sunucuların açılmasıyla indirilebilecek* : http://warspear-online.com/en/download/

Bu güncelleme ile yeni seviyeler, yeni zindan, yeni patron, ekipman, oyun mekaniğinde çoklu değişiklikler ve daha fazla şeyi bulabileceksiniz! Değişiklik listesi bir önceki yazımızda : 4.2 duyurusu.

Ve bir diğer güzel haber! Her 5. Seviyeye ulaşmış karaktere ufak hediye – 3 Unity Potions ve 3 Gladiator Elixirs!

Oyun sunucuları açıldıktan sonra siz Warspear Online 4.2'yi keşfedebileceksiniz! Maliat görevlerinin hepsini bitirenler, Tlaloks'da yeni görevleri elde edebilecekler!

"Benim adım Kuamok, Tlasko'nun Ulu Rahibiyim. Saatler içerisinde mutsuzlukların ve üzüntülerin külleri üzerime dökülecek. Neden tanrılar Thaloks'a yüzünü çevirdi? Kabilemiz dağıldı, liderimiz kayboldu. Falcılar ve rahipler ise Black Pyramid hakkında yalan yanlış dedikodular yapıyor. Bizim arazimize işgalleri gerçekleşecek ancak bizim işgalcilere karşı ne kadar güçlü olduğumuzu bilmiyorlar. Gizemli beyaz tenli kabile..

Atalarımız cennetten ayrılarak su, toprak, ateş ve öfkenin gazabına atıldı. Eski Altelat'dan ayrılalı ise uzun zaman olmuştu. Pek azımız da rahatlığa kavuşmuştuk. Her hayatta kalan Tlalok için, Faceless öfke ve korku demekti ki. Çoğu Tlalok'lu onun gazabından kurtulamamıştı. Burada orman arazilerinde atalarımız yeni evler edindi. Bu binalara, tapınaklara öfkelerini bildirmek için herşeyi yaptılar. Esnaf ve aktarlar ise unutulmuş becerileri bize yeniden sundu. Ve antik eşyalarda usta oldular.

Ama cesaret ve bilgelik, bilinmeyen bir tehlikeye karşı güçsüz kaldı. Uysalca, bizlere bir işaret vermek için yalvarıyordu! Umutlarımı artık yitiriyordum ki bir misafir gelip bizlere bilgi kazandırdı. Bu Tlasko'nun Ulu Rahibi.

Ek değişiklikler:

Şimdi oyunda (iOS ve Android) Çin dili destekli giriş yapılabilecek. Hoşgeldin Çin :)

Ayvondil'deki PVP bölgelerinin sayıları arttırıldı. Şimdi daha çok savaş vakti. Daima onurlu ve şerefli bir şekilde!

*versiyon platformlar arası gecikme gösterebilir.

Hepinize iyi şanslar!

AIGRIND

Yazı yazdım duyuru bölümüne gidip yorum atın arkadaşlar. Bu dil seçeneğinde bir haksızlık daha yaptılar.

tamam modum, :give_rose:  ben hıc oyunda cınlı bır arkdasa denk gelmedım sayıları cok az galıba ama cınce dıl cıkarmıslar bız turkler hatrı sayılır sekılde yatırım yapıyoruz oyunda

bunlar oyundaki fazlalik yerine gercek hayattaki fazlalıga bakıyolar sanırım 2 milyar insandan koskoca oyunda 100 kisi cikmaz ama biz turkler olarak 300 kisinin ustundeyiz  :facepalm:  bence turkleri onemsemiyorlar :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Büyük bir hayal kırıklığına daha uğradım bugün ama bunun peşini bırakmıycam arkadaşlar merak etmeyin. Hepinizin yazdığını gördüm ve hepinize teker teker teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren oyunumuzu LeBlanco ile çalışıp belli bir süre içerisinde bitiricez. Bitmiş haliyle de çevirileri göndereceğiz.

Büyük bir hayal kırıklığına daha uğradım bugün ama bunun peşini bırakmıycam arkadaşlar merak etmeyin. Hepinizin yazdığını gördüm ve hepinize teker teker teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren oyunumuzu LeBlanco ile çalışıp belli bir süre içerisinde bitiricez. Bitmiş haliyle de çevirileri göndereceğiz.

ben buna hazırım..

ben buna hazırım..

Arkadaşlar 6 aylık bir çalışmaya giriyoruz. En geç 6 ay içerisinde bütün oyunumuzun çevirileri bitecektir. Beklenenden kısa da sürebilir tabi :)

Bununla ilgili bir duyuru yapabiliriz. Haydi biz çalışmaya!

Merhaba arkadaşlar!

12:30 CET saatiyle oyunumuz bulunan bazı sorunlar nedeniyle bakıma girecektir. Yapılan düzeltmeler:

- Arena otomatik parti düzgün çalışmadığından dolayı devre dışı bırakılmıştır.

- Tlaskoe'ye yeni ticaret alanları eklenmiştir.

- Ayvondil'deki bir görev vericinin yeri değiştirilmiştir.

Sabrınız ve anlayışınız için hepinize şimdiden teşekkürler :)

Bugün maalesef resmi bir Türkçe dil seçeneği olmayacağı söylendi. Ancak bu bizim için fark etmez. Biz özel bir şekilde çalışmalarımıza başlayacağız ve sizlere Türkçe dil seçeneğini nasıl ekleyebileceğinizi göstereceğiz. Ancak konuşmalarımıza devam ediyoruz bir sonuç çıkabilir.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...