Jump to content

Wspólna wyprawa


Santor

Recommended Posts

Witam, wrocilem do gry i zauwazylem spore rozluźnienie w społecznosci (bynajmniej u elfów). Cięzko o jakąś wspolną wyprawe na bossy. Wiekszosc gra według zasady  kazdy  sobie rzepke skrobie :(  CO wy na to zeby zorganizowac jakis duzy wypad wspolny do labiryntu. Są nowe sety i głupio w berengarze latac od roku :crazy:  Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Jak chce sie lac to lej Turków i hiszpanow. Ja tam nie leje polskich mc jak widze. Mi chodzi o wspolprace zeby nie tylko  obcokrajowcy mieli pro eq:)

Link to comment
Share on other sites

Witam, wrocilem do gry i zauwazylem spore rozluźnienie w społecznosci (bynajmniej u elfów).

to "rozluźnienie" to brak PL elfów  ;D
Link to comment
Share on other sites

Siwers, elfów jest duzo (PL) tylko ze  troche sie zmienilo w nastawieniu graczy. Chociaz bylem dzis w labie z półpolską ekipą. Tera z polakami hunce na genie.

Link to comment
Share on other sites

Siwers, elfów jest duzo (PL) tylko ze  troche sie zmienilo w nastawieniu graczy. Chociaz bylem dzis w labie z półpolską ekipą. Tera z polakami hunce na genie.

 

 

Dzięki że powiedziałeś, dewizja już tam leci ;p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Witam, jestem nowy w tej grze i przydałoby mi się malutkie podszkolenie :) również wybralbym się gdzies na jakiegos hunta i dowiedzialbym się więcej o tej grze ;)

Jeżeli ktoś byłby na tyle miły i udzielil jakiejs pomocy proszę napisać do mnie nick Matekkk [15 roque ]  ( Eu - Emerald ) Mountain clan ^^ z góry dziekuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...