Jump to content

Artik yeter

teamstar34

Recommended Posts

Bu nu forumdada ban yemek icin aciyorum. Legion kendini bi b*k sandigini her kes gorsun.  Oyunda bir suru bug var diyorum hayir diosun. Rusvet veriolar diyorum .komik olma diosun. Adminler babalarinin hatrinami caliolar sirkette ?. Yada sen zevk icinmi forumdasin? Yaptiginiz ibneliklerin ustunu ortun begenmediginizdede konuyu kitleyin ban atin oldumu moderator dediginiz sizin gibi olmali zaten nerde seref yoksulu adam var onlar zaten yuksek yerlerde.

isyankar star :mega_shok:

Bu kadar terbiyesiz ve ahlaksızsınız işte konuyu kapatmıyorum. Komik oluyorsunuz farkında değilsiniz, siz kimsiniz de oyun yöneticilerine rüşvet veriliyor diyorsunuz. Ben sadece burayı yönetmiyorum siz merak etmeyin sizden de çok iyi bilirim ne zaman konuyu kapatıp ne zaman kapatmayacağımı. Kimi haksız yere banladım söyleyin bakalım? Burda binlerce küfür edilmesine rağmen bir çok defa görmemezden gelmek şeref yoksunluğuysa evet biz o zaman şeref sahibi olmayan insanlarız. Bir şey yazmadan önce çok düşünün. Burda kimse oyun sorunsuz çalışıyor demedi. Cevabınızı merakla bekliyorum. Bu sefer adabınızı takının.

Bu kadar terbiyesiz ve ahlaksızsınız işte konuyu kapatmıyorum. Komik oluyorsunuz farkında değilsiniz, siz kimsiniz de oyun yöneticilerine rüşvet veriliyor diyorsunuz. Ben sadece burayı yönetmiyorum siz merak etmeyin sizden de çok iyi bilirim ne zaman konuyu kapatıp ne zaman kapatmayacağımı. Kimi haksız yere banladım söyleyin bakalım? Burda binlerce küfür edilmesine rağmen bir çok defa görmemezden gelmek şeref yoksunluğuysa evet biz o zaman şeref sahibi olmayan insanlarız. Bir şey yazmadan önce çok düşünün. Burda kimse oyun sorunsuz çalışıyor demedi. Cevabınızı merakla bekliyorum. Bu sefer adabınızı takının.

Ben cevabimi bu topigi acarak verdigimi soluyorum. Ayrica bu kadar kufur eden insanin arasinda sadece bana terbiyesiz demen gocundugunu gosterir. Ayrica ban konusu sana degil oyun adminlerineydi . Benim kim oldugum seni de hic ilgilendirmez benle eger ozel bi sorunun varsa tel no nu bana msj at yada benim numarami iste halledelim . Adminlere para verildigini gayet iyi biliyorum. Eger icinde biraz  muslumanlik varsa zaten gerceklerin eninde sonunda ortaya cikicagini bilirsin. Cevabim la tatmin olmussundur umarim.

Ben cevabimi bu topigi acarak verdigimi soluyorum. Ayrica bu kadar kufur eden insanin arasinda sadece bana terbiyesiz demen gocundugunu gosterir. Ayrica ban konusu sana degil oyun adminlerineydi . Benim kim oldugum seni de hic ilgilendirmez benle eger ozel bi sorunun varsa tel no nu bana msj at yada benim numarami iste halledelim . Adminlere para verildigini gayet iyi biliyorum. Eger icinde biraz  muslumanlik varsa zaten gerceklerin eninde sonunda ortaya cikicagini bilirsin. Cevabim la tatmin olmussundur umarim.

Birbirlerine küfür eden insanlar bile yeri geliyor bizlere saygı duyuyorlar. Siz ise terbiyesiz bir şekilde bana direkt olarak daha ikinci cümlenizde Müslüman olduğumda bir gerçek tabi ancak bunun sizi ilgilendirdiğini pek sanmıyorum. Gerçek bir müslümanında böyle tehtitlerde bulunduğunu, küfürler ettiğini bilmiyordum açıkçası.

Adminlere para verildiğini hangi kanıta göre yorumluyorsunuz? Unuttum bakın iftira da dinimizde yoktu öyle değil mi :)

Normalde moderatörler ve adminler tarafından iletişim bilgilerinin verilmesi kesinlikle yasaktır ancak beni bulmak istiyorsanız bana forumda mevcut olan e-mail adresinden ulaşabilirsiniz ki daha ayrıntılı ve daha rahat konuşabiliriz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...