Jump to content

ORDER & CHAOS free w google play store


Melfice

Recommended Posts

Juz caly czas bedzie free ;) Z jednej strony to fajnie, bo i tak byly tam mikroplatnosci. Z drugiej... tyle bydla tam teraz gra ze ciezko farmic matsy do profy.

Link to comment
Share on other sites

ciekawe czy samsung galaxy tab 2 to uciagnie...

wiesz serwow tez jest kilka wiec pewnie dorzuca jakis nowy

no ale jakby nie patrzec sa spoko zobacz na ws ile kasy naciagneli niby free a tam

gra o niebo lepsza w kazdym calu

chociaz chcialbym jakas nowa klase bo nie wiem czym,kim grac

no ale to mozna zrobic osobny topic odnosnie ordera :)

i chyba to calkiem dobry pomysl by zachecac ludzi do przejscia tam

 

 

Link to comment
Share on other sites

Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze lwia czesc polakow gra na sprzecie za slabym lub nie obslugujacym Ordera.

Taki maly dyngs: Order działa na KAZDYM urzadzeniu z ARMv7.

Link to comment
Share on other sites

Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze lwia czesc polakow gra na sprzecie za slabym lub nie obslugujacym Ordera.

Taki maly dyngs: Order działa na KAZDYM urzadzeniu z ARMv7.

ehh nie wiem czy ten tab to ma od kiedy moj nexus umarl ,mam zalobe ale jutro pod wieczor chyba  pobiore ordera i odpale
Link to comment
Share on other sites

Galaxy tab 2 powinien to pociagnac bez zajakniecia. W razie nie bedzie ci wyszukiwalo gry w Google Play to daj znac,  wysle ci link do spiraconej, dzialajacej wersji ;)

Link to comment
Share on other sites

good musze jeszcze tylko root i recovery jakies i na light sofcie poleci napewno XD beka bo ja z tego dzwonie i wyglada jakbym lazil z tw i do niego mowil XD

Link to comment
Share on other sites

mnie tam nie zobaczysz :cray:

wiecie mysle ze jestesmy juz na tyle dorosli(dojzali emocjonalnie) ze nie ma znaczenia czy wszyscy gramy w jedna gre czy tez ni.

Wazne jest to ze poznalismy sie w grach mmo i offline (niektorzy),wazne to ze trzymamy sie razem i nawet poza gra tworzymy pewna grupe i to sie liczy.Wiadomo ze fajnie by blo gdyby all grali w jedno ale nasz kraj i nasze zarobki badz ich brak ograniczaja nam to.

Ale nie ma co sie poddawac,czy to order czy tez ws czy nawet kontakt tutaj na forum mamy ten kontakt i to sie liczy.Przyszlosc moze byc rozna moze wyjdzie cos lepszego dla all,wazne by grac i byl fun.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...