Jump to content

QIWI cüzdanınızı kullanarak 14 Yeni Ülkeden Miracle coins Satın Alın. (Deneme)

Legionn

Recommended Posts

Sayın Kullanıcılar,

Опубликованное фото

Uluslararası ödeme sistemi QIWI Wallet Kullanıcılar kayıt ve yerel cep telefonu numaralarını kullanarak ödeme yapması için 14 ülkeye eklendi:

• Ermenistan
  • Büyük Britanya
  • Gürcistan
  • Israil
  • Kırgızistan
  • Letonya
  • Litvanya
  • Moldova
  • Panama
  • Tacikistan
  • Tayland
  • Türkiye
  • Özbekistan
  • Japonya
Sizlerden bu ödeme sistemini test etmek için yardım istemekteyiz. Eğer bir şey çalışmaz ise, lütfen bu başlıkta bizlerle paylaşınız ve iletişime geçiniz.

Uyarı! Desteğe yazılanlar Ingilizce olmalıdır. Ingilizcenizin yeterli olduğunu düşünmüyorsanız Google Translate gibi araçlar kullanarak yazabilirsiniz.

satın al dediğimde rusca site çıkıyor ve numarayı kabul etmiyor  :'(

Peki Sağ üstteki Dil seçeneğini gördünüz mü?

Aynı zamanda numaranın başına +90 koyarsanız numaranızı kabul eder.

Mobildeyim sağ üstte dil seçeneği göremedim onun dışında +90 yazıp numaramı yazdığımda autorization.account.foreign.TR.text hatası geliyor. Dil seçeneğini görememin sebebi symbian işletim sistemli telefonumdan kaynaklanabilir mi? :/

Mobildeyim sağ üstte dil seçeneği göremedim onun dışında +90 yazıp numaramı yazdığımda autorization.account.foreign.TR.text hatası geliyor. Dil seçeneğini görememin sebebi symbian işletim sistemli telefonumdan kaynaklanabilir mi? :/

Bende Symbian kullanıyorum ve görüyorum. Screenshot çekebilirsen daha çok yardım etmeye çalışırım.

Telefondan çekemem diyorsan sana Snapshot programını öneririm.

Arkadaşlar eğer iyi bir şekilde yardımcı olmamı istiyorsanız. Lütfen daha ayrıntılı bilgi verin. Mümkünse Screenshot alın.

Telefon numarası ve şifre girme yerine telefon numaramı ve önceden telefonuma gelen şifreyi yazıyorum ve böyle bir yazı çıkıyor .

autorization.account.foreign.TR.text

Aynısı bana da oldu. Legionn baştan sona güzelce bi anlatırmısın?  :(

Henüz denemedim. Denemeyi en kısa zamanda düşünüyorum.

Bendede +10 +9 set var fakat oyunda arkadaş kalmayınca bişe yaramıyor...

+10'a kaç Sign ile bastınız?

Bu arada arkadaşlar bir gelişme var.

QIWI sistemi ile ödeme yapan bir arkadaş mevcutmuş. En kısa zamanda bana anlatacığını söyledi. Sizde biraz daha ayrıntılı bakarsanız olabilir sanırım.

Resimde gördügün mavi sword +10 turuncu +9 ve o kadar sing harcadım ki... Swordlar tahminimce fazla sing yemedi. 60 70 hatırdığım kadar ama armour, helm, belt, cloak çok sing yedi...

Resimde gördügün mavi sword +10 turuncu +9 ve o kadar sing harcadım ki... Swordlar tahminimce fazla sing yemedi. 60 70 hatırdığım kadar ama armour, helm, belt, cloak çok sing yedi...

+10 a'mı 60-70 tane harcadınız?

Ozaman çok şanslısınız. Ben +9'a 70 tane harcamıştım. ::)

Ayrıca bir sorum daha var. +10 sword'un nekadar Attack'ı var?

275 mavi sword atak war truncu 249 galiba stealth crit 1571! Benim serverda bi benim. ikisinin toplam atak 447 :) :)

Arena sword +9 ise attack 233'dür. Nerden biliyorsun diyorsan. Bende +9 Arena sword kullanıyorum.

Rusya ya ptt açılırsa belki :)

Bu arada qiwi ile mc alan arkadaştan bir haber var mı?

Bir gelişme var mı acaba?

Daha önce dediğim gibi; yapan varmış yani yapmak mümkün.

beyler avea hat kullanıyorum qiiwi msajı gelmıyo 1hafta dıyo gelmıyo arkın turkcell numarasını yazdım oldu avea ne dandık bana ulasın yardım help 05072578581

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...