Jump to content

Crossing oyundan atıyor yardım...

Quheylan

Recommended Posts

Oyun içi tabirle ''Crossing'' yani yan map e geçerken oyundan atıyor.Oyunu sildim yükledim,sonuç değişmedi.İnternet hızım normal.Telefonumun marka modeli nokia c5-03.Symbian bir cihaz.Yardımlarınızı bekliyorum...

bu symbian kullanicilarin bir cogunda var bu hatayi genellikle ayvodilde veriyor muhtemelen oyundaki bir hata yuzunden en kisa zamanda duzeltileceginden eminim simdilik map2 de takil :)

bu symbian kullanicilarin bir cogunda var bu hatayi genellikle ayvodilde veriyor muhtemelen oyundaki bir hata yuzunden en kisa zamanda duzeltileceginden eminim simdilik map2 de takil :)

... Ve tekrar yüklemeyi dene.

bu symbian kullanicilarin bir cogunda var bu hatayi genellikle ayvodilde veriyor muhtemelen oyundaki bir hata yuzunden en kisa zamanda duzeltileceginden eminim simdilik map2 de takil
aynı hata bende de var ve en rahat map1 de oynanıyor onun dışında dikkat ettiğim kadarıyla belli geçişlerdeki slotların hatalı olmasından kaynaklanıyor attığı karenin yanındakinden 10geçişte 1-2 kez atıyor ama o karede devamlı atıyor...moderatorum kaç kez silip geri yüklediğimi bilmiyorum ama düzelme yok :(

aynı hata bende de var ve en rahat map1 de oynanıyor onun dışında dikkat ettiğim kadarıyla belli geçişlerdeki slotların hatalı olmasından kaynaklanıyor attığı karenin yanındakinden 10geçişte 1-2 kez atıyor ama o karede devamlı atıyor...moderatorum kaç kez silip geri yüklediğimi bilmiyorum ama düzelme yok :(

Ses "0" olsun.

Başka uygulama açık olmasın.

Whatsapp gibi uygulamalar varsa da bu durumla karşılaşılabilir.

doğru teşhis  :good: nokianın oyundan attğı bölümlerde , pclerdede kasıyo  ::)

belli geçişlerdeki slotların ve areanın hatalı olmasından kaynaklanıyor

telefonum nokia 5800 yani s60v5 aynı sorunlar bendede vardı ne yaptım biliyor musunuz? :) Çözüm :: Oyunu sildim dosyalarını felan hep , sonra telefona hard format attım , sonra oyunun sitesinden warspearı indirdim kurdum . Sonuç :: Hiçbir yerde oyundan atma yok fazla kasmada yapmıyo iyi oyunlar ;)

telefonum nokia 5800 yani s60v5 aynı sorunlar bendede vardı ne yaptım biliyor musunuz? :) Çözüm :: Oyunu sildim dosyalarını felan hep , sonra telefona hard format attım , sonra oyunun sitesinden warspearı indirdim kurdum . Sonuç :: Hiçbir yerde oyundan atma yok fazla kasmada yapmıyo iyi oyunlar ;)

İşte günün yorumu  :)

telefonum nokia 5800 yani s60v5 aynı sorunlar bendede vardı ne yaptım biliyor musunuz? Çözüm :: Oyunu sildim dosyalarını felan hep , sonra telefona hard format attım , sonra oyunun sitesinden warspearı indirdim kurdum . Sonuç :: Hiçbir yerde oyundan atma yok fazla kasmada yapmıyo iyi oyunlar
ben geçen hafta onu da denedim hard format attım antivirüs yüklemedim kasma yapıyor olabilir diye ama sonuç aynı :( sanırım bu sorunun tek çözümü hatalı slotları bulup onlara en uzak yerlerden geçiş yapmak :D ama ayvondil ve nortlantta çalışmayacak bi çözüm :D:D