Jump to content

stigman scammer


#zakuty

Recommended Posts

uwaga na niego na emerald to jest scammer. Myślałem że zaufany bo już kilka razy z nim tradowalem ale teraz mnie oszukal.  Zablokował kontakt z nim itp ale ***** to jeśli to czytasz to ciesz się charem jak najszybciej bo już polecialo info o perm banik

 

 

 

 

Nie przeklinamy bo poleci ostrzeżenie :) - Santor

Link to comment
Share on other sites

jest to gracz po stronie mc?

 

znam kogoś o takim nicku chciałbym się dowiedzieć kto to? znasz może jego imie? i jakie ma pozostałe postacie?

 

bo mysle ze ten zaufany to pierwszy gracz  stigmana a dalej to jakiś kupiec czy złodziejaszek.

 

Zgłosiłem ten temat do niego by wyjaśnił wam co i jak bo mi kiedyś pisał że komuś podał passy i stracił postać lecz nie wiem czy to jest ta czy inna.

Link to comment
Share on other sites

Tak. Stigman to byla moja postac i zaluje ze zaufalem temu gosciowi. Juz nogdy wiecej nie podam pasow pierw bo w polsce same prwie oszusty sa ok 80%. Gosc okradl mnie kolege ze 120k i teraz pisze ze to nastepny kupiec i ze nie zna wczesniejszego wlasciciela.  Szkoda zlow ale jak odzyskam bo nie poddam sie to bedzie mial za swoje

Link to comment
Share on other sites

stig66666 ja dostałem tego chara za postać w tme i ją miałem ale nie grałem nią bo grałem u elfow. I wczoraj ten gość do mnie napisał ze on go chce kupić za db cene no więc się zgodziłem, a że mu zaufalem już kilka razy i nie oszukal to dałem mu passy a kasy ani chara już nie zobaczyłem. Fb zablokował i nie odbiera tel ani sms ... więc stigman wrócił spowroten do starego złodzieja. I stig6666 napisz do supp żeby zbanowali to acc zawsze to coś da bo scammer nie bd mógł na nim grać ani zarobić

Link to comment
Share on other sites

jest to gracz po stronie mc?

 

znam kogoś o takim nicku chciałbym się dowiedzieć kto to? znasz może jego imie? i jakie ma pozostałe postacie?

 

bo mysle ze ten zaufany to pierwszy gracz  stigmana a dalej to jakiś kupiec czy złodziejaszek.

 

Zgłosiłem ten temat do niego by wyjaśnił wam co i jak bo mi kiedyś pisał że komuś podał passy i stracił postać lecz nie wiem czy to jest ta czy inna.

 

no stary ory był zaufany, potem miał go złodziej potem ja (ja to zakuty nick po elf stronie, więc mnie znasz) i znów ma go złodziej. Napisałem email o bana dla stigmana a zobaczymy co zrobią

Link to comment
Share on other sites

tak więc stigman niby już sprzedany i mówi że azaptr mu go sprzedał a azaptr się tego zarzeka więc już nic z tego nwm  i już 3 razy wchodzę na główną postać który nic znał złodziej i widzę napis azaptr has left the game a w wchodze nobkiem patrze jest wtf 3 razy przypadek?

Link to comment
Share on other sites

tak więc azaptr mówi że jest z polishteam i że ma na imię damian. pytałem leadera plteam i nie mają nikogo takiego w guild. Ten co mnie okradł to kamil. I już nic z tego niewiem. Tak więc char stracony złodziej sie cieszy i winnego nie znajdzie. Błędna spirala scammerow. I internet gd każdy jest anonimowy eh ...

Link to comment
Share on other sites

przynosi hańbę mojemu imieniu :( :

 

Zostanie ukarany przez blokadę wszystkich kont które włączył z tego samego ip (chyba że ma zmienne)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

są tacy ludzie którym kradzież przynosi radość i nie robią sobię z tego wyrzutów sumienia, to po prostu zwykłe szmaty albo dzieciaki które mają po 12 lat. Niekażdemu można ufać sami sobie zbierają i zbierają a potem pojda do spowiedzi np i o komuni jak gdyby nigdy nic a to już swiętokradztwo a żeby grzech znikł to trzeba zadość uczynić temu co się wyrządziło krzywde. Zapadnia. Taki jest mój pogląd bo jestem chrześcijaninem i ja nigdy bym takiego czegoś nikomu nie zrobił bo to tylko gra :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

są tacy ludzie którym kradzież przynosi radość i nie robią sobię z tego wyrzutów sumienia, to po prostu zwykłe szmaty albo dzieciaki które mają po 12 lat. Niekażdemu można ufać sami sobie zbierają i zbierają a potem pojda do spowiedzi np i o komuni jak gdyby nigdy nic a to już swiętokradztwo a żeby grzech znikł to trzeba zadość uczynić temu co się wyrządziło krzywde. Zapadnia. Taki jest mój pogląd bo jestem chrześcijaninem i ja nigdy bym takiego czegoś nikomu nie zrobił bo to tylko gra :P

mam podobne zdanie

Link to comment
Share on other sites

i mam nowe info apropo tego złodzieja

ma on dwa druidy

1) Spdanet - w gildi Niebiosa

2) Alcoholpl - w hooligans

to wiem na 100%, więc prośba do liderów o wyjebanie ich. Może ktoś wie jakie inne postacie on jeszcze ma? może komuś się chwalił

Link to comment
Share on other sites

i mam nowe info apropo tego złodzieja

ma on dwa druidy

1) Spdanet - w gildi Niebiosa

2) Alcoholpl - w hooligans

to wiem na 100%, więc prośba do liderów o wyjebanie ich. Może ktoś wie jakie inne postacie on jeszcze ma? może komuś się chwalił

W Hooligans nie ma nikogo o takim nicku.

Link to comment
Share on other sites

po cholere robicie postacie a potem sprzedajecie...  :facepalm:

tak się składa że to był mój 1 handel charem i zapewne ostatni xD trzeba mieć szczęście. A chciałem sprzedać bo nie zamierzałem grać w ws, bo grałem w tme. Ale jak się okazuje nie ma sensu grać w tme bo już tam sprzedają za platyny(odpowiednik mc) eq. Tak więc ... już wolę grać w ws bo gra ta oferuje więcej niż tme

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...