Jump to content

Alıntı (Quote) by Kiligour; Dark Stell Equipments

LeBlanco

Recommended Posts

Herkese Merhabalar!

Sonunda sizlere projemin bir parçasını gösterebileceğim!

Ama ilk önce, bana yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ederim, özellikle de dostum, Spartiata.

Tamam, hadi başlayalım!

The Dark Steel Equipment( Kara Çelik Ekipmanları )

Arınar'ın en derin mağaralarında bulunan bu kara metal bir o kadar karanlık ve bir o kadar da tüy gibi hafif. En iyi zanaatkarlar tarafından üretililmektedir bu ölümcül eşyalar.  Ancak bu ekipmanları elde etmek o kadar kolay değildir, Arinar'ın kahramanları için en iyisidir!

Yeni silah ve ekipmanları gelecekte 22+ Seviyeler için tasarladım.

Işte görüntüleri!

Dark_Steel_Blade.pngDark_Steel_Dagger.pngDark_Steel_Hatchet.pngDark_Steel_Mace.pngDark_Steel_Shield.png

Dark_Steel_Crossbow.pngDark_Steel_Labrys.pngDark_Steel_Spadone.png

Dark_Steel_Staff.pngDark_Steel_Spear.pngDark_Steel_Hammer.png

Dark_Steel_Bow.png

Dark_Steel_Cloak.pngDark_Steel_Armor.pngDark_Steel_Brigandine.pngDark_Steel_Robe.png

Ve son olarak arkadaşımızın projesini kutluyorum ayrıca buna ek olarak eğer beğendiyseniz ki vereceğim linkten olumlu olumsuz oy vermenizi istiyorum :)

Proje sahibi : Kiligour

Proje asıl link : http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=111648.30

Hepinize teşekkür ederim!

Oyunda görüşmek üzere!

mukemmel bi proje ama biraz zor gibime geliyo cunku bunca yenilik yapildi ve akillarinda yeni bi silah equip projesi olmali yani bunu kabul etmeleri demek oyunda cok seyin degismesi demek olucak ama gercekten super bi proje olmus Yapanin ellerine sağlik

Gerçekten güzel ve arkadaşımızı sonuna kadar destekliyorum. Sonuçta emek var ucunda. Ancak dediğiniz gibi proje çok sonralar da aktif olabilir. Çünkü şuan için planladıkları bir çok şey kesinlikle vardır.

Zaten oyunu 2 lvl 2 lvl arttiricaklar ve ayvondildeki bolumleri acmak zorundalar ve yeni boss yada kuleler koyup artan level e gore silah - armor koymalari gerekir bunun icinde planlari olmali yoksa oyincu kaybederler

ismail`inde boyle bir projesi vardi onuda yapmadilar cunku ayvondil ve craft planlarindaydi ismail`inde projesi bununla celistigi icin ismail`in projesini yapmadilar