Jump to content

[2014.07.31] Sunucuların Durdurulması

LeBlanco

Recommended Posts

Опубликованное фото

Değerli oyuncular, merhabalar!

Yarın, 01/08/2014 sunucularımız data transferleri nedeniyle durdurulacaktır.

Sunucular 8:00 CET (oyun saati), bu süreden itibaren 1 saat (ya da daha az) süre ile kullanılamayacaktır.

Verdiğimiz herhangi bir rahatsızlık için özür dileriz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

AIGRIND team.

Arkadaşlar, sunucuların durdurulması basit bir bakım yüzünden tekrarlanmıyor. Aksine, data transferleri yüzünden bir çok kez bu sorunlar ile karşılaşılıyor. Sanırım, yarından itibaren oyun sıkıntısız seyrine devam edecektir.

bisey fark ettim hani 30 dk 60 dk 14 dk filan haber veriyor ya , ben o dk bitmesine 30 s kala oldum ve canlanmadim ,oyun kapanip acildiktan sonra oyuna girdigim zaman olmemis herseyim full olarak dogurdu  :yahoo: :yahoo: [rogue elf cmapda hic olmuyor:D]

Nedenini heme söyleyeyim :)

Oyun kapanmadan son 30 saniye datalarını saklar ve o haliyle bir dahaki açılışta sunar. Nedeni ise bu durumdan faydalanmak isteyenlerin karşısında durmaktır. :)

Ben bir defasında son saniye yetişip beceri satın aldım. Yeniden girdiğimde beceri alınmamış altın duruyr haldeydi :)

Nedenini heme söyleyeyim :)

Oyun kapanmadan son 30 saniye datalarını saklar ve o haliyle bir dahaki açılışta sunar. Nedeni ise bu durumdan faydalanmak isteyenlerin karşısında durmaktır. :)

Ben bir defasında son saniye yetişip beceri satın aldım. Yeniden girdiğimde beceri alınmamış altın duruyr haldeydi :)

;D ;D bu cok iyi  ;D ;D

günlük reset artik saat 09:00 yerine 00:00 da :blush:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...