Jump to content

Konu kirletmeyi seven kardeslerim okuyun

EbuCihad

Recommended Posts

Anakonda ve Kaanberk kardeşlerim Shamaniac'in baslattigi basligin amaci belli.Oyunu birakiyorlar ve bu nedenle forum üyelerine veda etmek istiyorlar.Yani kimse ne sizin sv goruslerinizle,16 lvl prinizle yada o prinin nickiyle ilgilenmiyor.Lutfen ortaligi germeyelim.Sacma sapan konusmalarin olduğu onlarca baslik var gidip orda konuşabilirsiniz.

Anakonda ve Kaanberk kardeşlerim Shamaniac'in baslattigi basligin amaci belli.Oyunu birakiyorlar ve bu nedenle forum üyelerine veda etmek istiyorlar.Yani kimse ne sizin sv goruslerinizle,16 lvl prinizle yada o prinin nickiyle ilgilenmiyor.Lutfen ortaligi germeyelim.Sacma sapan konusmalarin olduğu onlarca baslik var gidip orda konuşabilirsiniz.

:facepalm: kirletmek kufur yada kawga dir benim oyle bisey yaptimi gordun mu tmm gereksiz dersen anlarim lutfen cumleleri kurcaksak dusunerek kuralim :)

Demek istediğim asiri düşünceli arkadasim (!) bir baslik acildiysa o basligin konusuyla ilgili konuşmalar yapilsin,konu saptirilmasin.Arkadaslar oyunu biraktiklarini soyluyorlar veda ediyorlar yapmaniz gereken biraz ilgi gösterip sohbet etmekti.

Demek istediğim asiri düşünceli arkadasim (!) bir baslik acildiysa o basligin konusuyla ilgili konuşmalar yapilsin,konu saptirilmasin.Arkadaslar oyunu biraktiklarini soyluyorlar veda ediyorlar yapmaniz gereken biraz ilgi gösterip sohbet etmekti.

sanırım haklısın ama benim msjdaki amacım sadece bulunduğu taraf zayıf diye oyunu bırakmalarının saçmalığını farkettirmeye çalışmaktı...sa daki ölülük asla başka serverda olamaz bunu farkettirmeye çalışıyordum ama dediğin gibi amacımdan çıkmış olabilirim rahatsız ettiysem de özür dilerim

Bahsettigimiz oyuncular us mc side'in en iyi oyunculari arasinda , alamayacaklari elf yada mc oyuncu cok az(belki yoktur) yani birakma sebepleri sadece mc'nin değerinin azalmasi değildir diye düşünüyorum.İnsan birseyde cok iyiyse ve uzun sure yaptıysa o isten sıkılır.Zaten cogu eski oyuncu birakmadi mi?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...