Jump to content

Shamaniac & Darkpainn & Tryphonpro ' dan sevgilerle :)

shamaniac

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Bu konuyu aslında bir veda olarak açtık. Ben , Murat , ve Abdullah bu oyunu genel olarak birlikte oynadık , birlikte arenaya gittik , birlikte Lab'da öldük (abdullah bu sanaydı :D :D ) , birlikte elf townu kapattık ve birçok şey daha... Herşeyi 3kişi yaptık. Bu oyunu uzun bir zamandır oynuyoruz. Birçok iyi insanlar tanıdık. Zaten onların da çoğu bıraktı oyunu... Elbette herşey ya da herkes iyi değildi.. Yeri geldi kaybettik,başaramadık.. Ama hiç bi zaman moralimizi bozmadık çünkü biz 3kişiydik bu oyunda. Önümüzde hiç kimse , HIÇBIR GUILD DURAMAZDI.. Ve duramadılar da.. Elbette oyunda beş para etmez insanlar da tanıdık. Bunların türk olması da çok üzücü gerçekten. Para için herşeyi yapabilecek insanlar... Onlara sesleniyorum " Artık bizi görünce kaçmanıza gerek kalmadı. Pvp caveye de uzun bir zamandan sonra girebilirsiniz :D " Aslında oyunda yapacak çok şeyimiz vardı. Bunlardan biri oyunun en iyilerini toplayacağımız bir guild olan" 57.Alay " :D Ama hepsi bir hayal olarak kaldı :) Oyunu bırakmamızın nedeni oyunun şuan " ELFSPEAR " olmasıdır. Ve böyle giderse oyunda hiç mc kalmayacağına da eminim. Herkese çok teşekkür ederiz. Oyunda ve Hayatta başarılar. Kendinize iyi bakın :)

104886_.jpg

Evet her şey çok güzeldi pırlanta gibi olan Murat ve Seda'yı tanıdım.Hayatta başarılar diliyorum.Seda dediğin gibi kotada pvp de geçiş serbest :)Kimsenin önümüzde duramadığı bu oyunda +9/+10 itemlerle elf karşısında ezilmek çok saçma.seda lab için özür dilerim.Murat kardeşim senide özlüycem Allah'a emanet olun :)

Oyunda bana yardimci olan , sohbetimiz olan herkeze teşekkürler. Kendinize iyi bakin arkadaşlar . SEDA ve ABDULLAHA özel teşekkürler . Allaha emanet olun ...

serverin ne zaman açıldığının önemi yok br serveri oldukça yeni olmasına rağmen sa dan daha aktif bir server :D sa da aktif oynayan 250-300kişi yoktur belkide onu demeye çalışıyorum arena atmaz, pvp desen kimse bilmez ölü resmen :D markette 15-20silah 20-30armor olur düşün artık :D

kaanberk nickin neydi?

Anaconda sana bunları kim öğretiyo bilmiyorum ama us"ta oynamadığın çok açık . Neyse konuyu kirletmeyelim lütfen

ben size sa nın ne kadar ölü bir sw olduğunu anlatıyorum yani mc güçsüz kaldı diye oyunu bırakıyorsunuz bizim serverda para yatırmayan güçlü olamaz demeye çalıştım.yine de özür dilerim rahatsız ettiğim için belli ki kendimi anlatamamışım...inş hayatınızda hep güzelliklerle karşılaşırsınız...

Belkide sizi tanimiyorum ama sizin yaşadıklarınız bizimde başımıza geliyor suan bana gore eu da mcler ustun cave hep mc girer girmez 6-7 kisi ustune dalıyor ws icin bazi kendini bilmezler var indiriyorlar aninda neyse diyeceğim su ki ; para veren kazanir skillerin degesine gelince elbet  24 lvlde Mclere ustun verecekler neyse aigrind i anlayamiyorum artik . siz kararinizi coktan vermissiniz yapacak bisey yok size hayatiniz boyunca basarilar diler bizi unutmamaniz dileğiyle. :)

Belkide sizi tanimiyorum ama sizin yaşadıklarınız bizimde başımıza geliyor suan bana gore eu da mcler ustun cave hep mc girer girmez 6-7 kisi ustune dalıyor ws icin bazi kendini bilmezler var indiriyorlar aninda neyse diyeceğim su ki ; para veren kazanir skillerin degesine gelince elbet  24 lvlde Mclere ustun verecekler neyse aigrind i anlayamiyorum artik . siz kararinizi coktan vermissiniz yapacak bisey yok size hayatiniz boyunca basarilar diler bizi unutmamaniz dileğiyle. :)

konu yine sabti ama hakketen mc ler cok ganker [ not gm love elfs]

Bak şimdi bizim oyunu bırakmamızın sebebi son güncellemeler sen hala anlamadın sanırım ve abdullah çok haklı +9-10 karakter her yerde aynıdır server farketmez. Önceden 12saniyede kestiğim 300heal ve 4500magic defansı olan druidi şimdi kesememek benim oyunu bırakma sebebim şahsen.. Murat ve Abdullah 'ın da aynı şekilde.. Us'ta oynayanlar tpaini bilir. Murat ve Abdullah rogue olmalarına rağmen dalga geçer gibi kesiyorlardı Pvpde. Ama şimdi gel gör ki durum tam tersi... Elfler şuan mclerin yaklaşık 4katı. Durum böyle olunca kimlerden para kazanacaklarsa güncellemeler de malesef o tarafa doğru oluyor...

Elf sayisinin fazlaligi konusunda haklısın.Her sinifin kendi skilleri yeterli iken 3 tane expert skill getirdiler ve dediğin gibi skillerin güçleri adil değil.Mc tarafına rağbeti arttirmak yerine elfleri yükselttiler.Yapilmasi gereken iki irkin gucunu (genel olarak bakildiginda skill vs.) eşit tutmak ve bununla birlikte oyuncu sayisinida dengelemek.

saman hala güclü *z* rogue desen takım oyunuyla istedigini devirebiliyo hala ne diyosunuz ya mc noob kalmıs gibi güçler pek esit olmayabilir ama amp ler konusuyo :P

Amp konusuna girme Bence girersen çıkamazsın :D 300healli druid yeni skiliyle 3k heal atıyorsa ve bi paladin Adam başı 1.5k atıyorsa sadece bir skille Orda sen adaletten bahsedemezsin. Ve hiç 5x5yaptın mı bilmiyorum 22lvlde eğer yapsaydın sanırım böyle konuşmazdın..

elfspear  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

deyon yani :blush:

bence wartacticspear oldu :lol:

:give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: TRYPHONPRO NNESSOUSN MY MUSLİM BRO ;D :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose:

bakmadım panpa ;D

Hızcanavar wartacticspear diyosun da oyunun simgesine baktın mı hiç :D

Harad Banner asiri guclu 5v5 arenada en dandik pala 5-6k dmg atabiliyor gucunun azaltilmasi lazim.Gercekten cok abarti.Gerci paladinini diğer 2 skilli 5 para etmiyor doğru ama banner diğer oyunculara haksizlik bunu 18 yada 20 lvl 5v5v arena yapan herkes bilir.

Harad Banner asiri guclu 5v5 arenada en dandik pala 5-6k dmg atabiliyor gucunun azaltilmasi lazim.Gercekten cok abarti.Gerci paladinini diğer 2 skilli 5 para etmiyor doğru ama banner diğer oyunculara haksizlik bunu 18 yada 20 lvl 5v5v arena yapan herkes bilir.
açıkçası druid gibi sağlam skilleri olan bir karaktere 2.buff gelmesi kadar abartılı olamaz hem de priest kadar buff atıyor :X oldu olacak aura da koysunlar da solo eye kessin :X

açıkçası druid gibi sağlam skilleri olan bir karaktere 2.buff gelmesi kadar abartılı olamaz hem de priest kadar buff atıyor :X oldu olacak aura da koysunlar da solo eye kessin :X

Haklisin druidde saçma olmuş pri gibi ne o oyle

:sorry: druide laf söylemeyin döwrim sizi he tornadomuzu aldınız daha da bisi istemeyin :sorry:

:sorry: druide laf söylemeyin döwrim sizi he tornadomuzu aldınız daha da bisi istemeyin :sorry:

;D ;D  [ druid hayla nub fakat parti ile pvp atarsa olumsuz dur [ gm ler bunu unutmus]  :search:

Druidleer nub dokunmayın onlara dokundurmayın  ;D