Jump to content

moderatorüm bi yardımcı olabilir misiniz?

xxXaNaCoNDaXxx

Recommended Posts

sa hayırlı bayramlar öncelikle...geçen sen benim bir accountum banlanmıştı supporta çok mail attım ama cevap vermediler neden yok klasik kuralları gönderdiler...o accountun banlanmasının tek nedeni çalınması :( bu konuda yapılacak bşi yok mu?kaan abi sen de o acc.ın benim olduğunu biliyorsun hiç yardım edemez misin? :'(

Id sifre vermek yasak oldugundan  dolayi modlar yardimci olamaz eger hack leyip calinsaydi bu konuda yardimci olurlardi

Öncelikle sizede hayırlı bayramlar.

Soruya gelecek olursak, konuya tam hakim olmadığımdan illegal yollardan karakterin ele geçirilmesi durumu söz konusu ise, karakter bilgileriniz (kurulma tarihi, hangi karakterler var, isimleri, seviyeleri, sunucuları, sınıfları, eski şifreniz, eski emailiniz) gibi bilgiler destek hattına verilerek bir çözüme ulaşmada size kolaylık sunar. Ancak, siz hesap bilgilerini herhangi biriyle paylaştıysanız( adminlerde dahil) bu zaten yasak bir şeydir ki, cezası ilk seferden başlayıp sınırsız uzaklaştırmaya kadar gider. O yüzden her zaman aklınızda bulunsun. Oyun içi; karakter alım satım kesinlikle yasaktır. Sizden şifre hesap ismi isteyenlere aldırış etmeyin. Altın ekleyeceğîm, miracle coins ekleyeceğim gibi, oyunlar malesef ki mevcut. Biz kimsenin madur olmasını istemiyoruz.

Öncelikle sizede hayırlı bayramlar.Soruya gelecek olursak, konuya tam hakim olmadığımdan illegal yollardan karakterin ele geçirilmesi durumu söz konusu ise, karakter bilgileriniz (kurulma tarihi, hangi karakterler var, isimleri, seviyeleri, sunucuları, sınıfları, eski şifreniz, eski emailiniz) gibi bilgiler destek hattına verilerek bir çözüme ulaşmada size kolaylık sunar. Ancak, siz hesap bilgilerini herhangi biriyle paylaştıysanız( adminlerde dahil) bu zaten yasak bir şeydir ki, cezası ilk seferden başlayıp sınırsız uzaklaştırmaya kadar gider. O yüzden her zaman aklınızda bulunsun. Oyun içi; karakter alım satım kesinlikle yasaktır. Sizden şifre hesap ismi isteyenlere aldırış etmeyin. Altın ekleyeceğîm, miracle coins ekleyeceğim gibi, oyunlar malesef ki mevcut. Biz kimsenin madur olmasını istemiyoruz.

moderatorum ben bunları zaten biliyorum saolun yine de  ama ben oyun ekibine sadece ip adresimi veremedim bir çok cihaz kullanıyorum hangi ip verirsem vereyim ban atacaklardı bunu supporta da söyledim zaten...onun dışında benim charım ilk çalınmada ban yedi ve büyük ihtimalle süresiz bu da ayrı bi çelişki çünkü ondan 2hafta başka bir char daha çalındı serverda çar geri teslim edildi...kaan abi ile o char üstünden pek çok kez konuşmuştuk bize lab.ı öğretmişti ordan biliyor benim olduğumu...lütfen yardım edin bana :'(

moderatorum ben bunları zaten biliyorum saolun yine de  ama ben oyun ekibine sadece ip adresimi veremedim bir çok cihaz kullanıyorum hangi ip verirsem vereyim ban atacaklardı bunu supporta da söyledim zaten...onun dışında benim charım ilk çalınmada ban yedi ve büyük ihtimalle süresiz bu da ayrı bi çelişki çünkü ondan 2hafta başka bir char daha çalındı serverda çar geri teslim edildi...kaan abi ile o char üstünden pek çok kez konuşmuştuk bize lab.ı öğretmişti ordan biliyor benim olduğumu...lütfen yardım edin bana :'(

kardesim sen chari unut ban olayi sikintili bir olay bunun hakkinda yonetim kesinlikle bilgi vermez.  urda senin hatan supporta buyuk ihtimal calindi dedin ve arkadaslarinla sikayet ettin ve ban yedi tahminim bu yinede olaylari aciklarsan daha kesin bir bilgi sunabilirim sana

:clapping: Support yani destek bu knularda genelde etkisiz kalıyor , bizim yöneticilerimiz eğer hep bir ağızdan bu konuda bir çağrı yaparlarsa özellikle legionunun  isteğini geri çeviriceklerini sanmıyorum sonuçta hesap çalınmış ve süresiz banlanmış - dondurulmuş. Bunu Süreli Bana Çevirebilir Bizim Aslan Yöneticilerimiz  :clapping:

kardesim sen chari unut ban olayi sikintili bir olay bunun hakkinda yonetim kesinlikle bilgi vermez.  urda senin hatan supporta buyuk ihtimal calindi dedin ve arkadaslarinla sikayet ettin ve ban yedi tahminim bu yinede olaylari aciklarsan daha kesin bir bilgi sunabilirim sana

yaw şimdi oyuna girdim benim char oyunda ben girmeye çalıştım id/pw yanlış dedi hemen oyundan çıkıp ticket attım...cevap gelmedi ama o günden sonra char oyuna da girmedi bu olay ağustosun 2.haftasıydı sanırım sonra ekime kadar devamlı ticket yolladım en sonunda benden detaylı bilgi isteyen bi ticket geldi...bildiğim her şeyi yazdım gönderdim ki şöyle bşi var o acc.ın son id si 2yıl önce pw unuttuğumda geri aldığım mail adresiydi kayıtlarda zaten görünmesi lazım bunun....neyse sonra cevap kesildi ben tekrar ticket atmaya devam ettim en sonunda ekimin 2.haftasıydı sanırım charınız banlandı yazıyor...süreli/süresiz hakkında bilgi yok.nedeni hakkında bilgi yok.kuralları yazmışlar altına da "your account has been blocked"...olay bundan ibaret

Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun. Sorununuz anlaşılmıştır. Sizleri yüzlerce hatta binlerce kere uyarmamıza rağmen bize kulak asmayıp hesap bilgilerinizi bir şekilde paylaştığınız için mağdur oluyorsunuz. Bunu anlamakta da çok geç kalıyorsunuz, şimdiki gibi. Sizlere geri döneceğini söylemek ve size hesabınızı geri vermek için yardım etmek isterdim ama bu mümkün değil. Hesabınız başkalarıyla paylaşıldığı için süresiz olarak banlanmıştır.

Bu ilk vakanız mı bilemiyorum ama ilk ise bir süreli bana çevirme isteyebilirsiniz.

:( Doğukanın ilk defa başına geldi ama bir türlü hesabı geri alamadı inşallah bu sefer alır  :(

Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun. Sorununuz anlaşılmıştır. Sizleri yüzlerce hatta binlerce kere uyarmamıza rağmen bize kulak asmayıp hesap bilgilerinizi bir şekilde paylaştığınız için mağdur oluyorsunuz. Bunu anlamakta da çok geç kalıyorsunuz, şimdiki gibi. Sizlere geri döneceğini söylemek ve size hesabınızı geri vermek için yardım etmek isterdim ama bu mümkün değil. Hesabınız başkalarıyla paylaşıldığı için süresiz olarak banlanmıştır.

Bu ilk vakanız mı bilemiyorum ama ilk ise bir süreli bana çevirme isteyebilirsiniz.

Merhaba,Öncelikle geçmiş olsun. Sorununuz anlaşılmıştır. Sizleri yüzlerce hatta binlerce kere uyarmamıza rağmen bize kulak asmayıp hesap bilgilerinizi bir şekilde paylaştığınız için mağdur oluyorsunuz. Bunu anlamakta da çok geç kalıyorsunuz, şimdiki gibi. Sizlere geri döneceğini söylemek ve size hesabınızı geri vermek için yardım etmek isterdim ama bu mümkün değil. Hesabınız başkalarıyla paylaşıldığı için süresiz olarak banlanmıştır.Bu ilk vakanız mı bilemiyorum ama ilk ise bir süreli bana çevirme isteyebilirsiniz.

abim ilk vaka zaten ama süresiz ban lütfen yardım edin de süreliye çevirsinler maillerime cevap bile vermiyorlar :'(

abim ilk vaka zaten ama süresiz ban lütfen yardım edin de süreliye çevirsinler maillerime cevap bile vermiyorlar :'(

Düzgün ve üzerinde çalışılmış bir mail atmanız gerekiyor.

(kurulma tarihi, hangi karakterler var, isimleri, seviyeleri, sunucuları, sınıfları, eski şifreniz, eski emailiniz, varsa miracle coins satın aldığınıza dair tarihler, miktarlar)

(kurulma tarihi, hangi karakterler var, isimleri, seviyeleri, sunucuları, sınıfları, eski şifreniz, eski emailiniz, varsa miracle coins satın aldığınıza dair tarihler, miktarlar)

ben yaptim ve geri donduler [ chari kurtarmistim ,ellerine saglik wasrpear ]  :yahoo: :give_rose:

Sa pearl da en yakın arkadasım 1 yıla yakın bir süredir charlarını arıyor ama bi sonuca ulaşamadı yapılıcak hic bişiy yok mu?..

Sa pearl lonelly (22lv priest)

Sa pearl keremm (20lv ranger)

Sa pearl isowstryo (19lv priest)

Sa pearl nemesisxtr (17lv bd)

Sa pearl lonellyy (14lv ranger)

Sa pearl justreal (6lv bd)

Sa pearl da en yakın arkadasım 1 yıla yakın bir süredir charlarını arıyor ama bi sonuca ulaşamadı yapılıcak hic bişiy yok mu?.. Sa pearl lonelly (22lv priest)Sa pearl keremm (20lv ranger)Sa pearl isowstryo (19lv priest)Sa pearl nemesisxtr (17lv bd)Sa pearl lonellyy (14lv ranger)Sa pearl justreal (6lv bd)

knk mail attım inş işe yarar :(

boraaaa gardaşımmmmm hoşgedin :clapping: :clapping: :clapping:

Sa pearl da en yakın arkadasım 1 yıla yakın bir süredir charlarını arıyor ama bi sonuca ulaşamadı yapılıcak hic bişiy yok mu?..

Sa pearl lonelly (22lv priest)

Sa pearl keremm (20lv ranger)

Sa pearl isowstryo (19lv priest)

Sa pearl nemesisxtr (17lv bd)

Sa pearl lonellyy (14lv ranger)

Sa pearl justreal (6lv bd)

Hesap ticareti, 2'den fazla hesap kullanmak, başkasının hesabını kullanmak, size ait olmayan bir hesabın Id veya şifresini değiştirmenizden dolayı hesabınız süresiz bloke edilmiş. Bunlardan biri ihlal edilmiş.

Mod um bunları araştırmaları için birilerinin şikayet etmesi gerekmiyor mu  yada arkadaş çok ticket attıgindan araştırmaya alınmış olabilir mı

Hesap ticareti, 2'den fazla hesap kullanmak, başkasının hesabını kullanmak, size ait olmayan bir hesabın Id veya şifresini değiştirmenizden dolayı hesabınız süresiz bloke edilmiş. Bunlardan biri ihlal edilmiş.

mod.um zaten şuan 1accountum var .kaan abi lütfen yardım et sadece ip adresimi vermedim diye banladılar iyi biliyorum bunu hesap hakkında bilgi gelene kadar başka acc. da kullanmadım sadece trassasin e girdim çünkü takibe alırlarsa arkadaşlarım da zor duruma düşebilirlerdi :( lütfen bi iletişime geçin şuan sizden yardım istemek dışında bir şey elimden gelmiyor :'(

Mod um bunları araştırmaları için birilerinin şikayet etmesi gerekmiyor mu  yada arkadaş çok ticket attıgindan araştırmaya alınmış olabilir mı

dediğin gibi bir şey olsa niye sadece 1account banlansın ki trassasin de banlanmaz mı?zaten şuan 2accountum var birisi anaconda diğeri trassasin bildiğim kadarıyla 2account yasak değil :(

simdi ben kardesimin charini kulansam o ban mi yer surekli  :unknw: yada ben mi yanlis anladim?

sende hacklettiğin çarı hackle  :blush:

moderatorum bugün 5 ış günü sona erdi ama supporttan cevap fln yok dediğiniz gibi ilk kez bir çarimin çalındığını ve ortada kural fln çiğneme durumunun olmadığını dile getirdim ama cevap yok...ne yapmam gerekiyor?