Jump to content

Türkçe Forum ödüllü yarışması!

Legionn

Recommended Posts

Evet yanlış duymadınız tekrar oluyor! Üçüncü Türkçe Forum yarışmamızı duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Bu yarışmamızda öncekilerden farklı bir uygulama yapmaya karar verdik.

Her forum kullanıcımız kendi PvP, savaş ve daha bir çok istedikleri konuda kendi videolarını çekecekler! Hazır mısınız? Sizlerden beklentilerimiz büyük. Biliyoruz ki birçok güçlü Türk oyuncularımız var ve biz sizleri daha yakından tanımak istiyoruz!

Yarışmamızın koşulları:

- Yarışmamız öncekilerden biraz daha farklı olduğu için biraz daha uzun sürecektir. Videolar 1 Ekim'e kadar kabul edilecek ve bir hafta içerisinde de sonuçlar açıklanacaktır.

- Yarışmamızın kazananları moderatörlerimiz tarafından öngördüğümüz koşullar dahilinde sonuçlanacaktır.

- Video süre sınırımız 5-15 dakika arasıdır. Daha fazla süren videolar diskalifiye sebebi olacaktır.

- Videolarınız Genel bölümünde yayınlanmalıdır.

- Başkalarının çalışmalarını kullanmak direkt diskalifiye sebebi olacaktır.

- Katılımcılarımız moderatörlerimize hesap ID'lerini özel mesaj olarak atmalıdırlar. Bu yarışma sonucunda kullanıcılardan istenecektir.

- Sonuçlar kazanan kullanıcılara forum aracılığıyla özel mesaj şeklinde bildirilecektir.

- Video sonunda bütün katılımcıların ismi geçmelidir.

- Yarışma ödülleri hiçbir şekilde paylaştırılmacak ve tek bir hesaba ödenecektir.

- Her yarışmacı sadece bir adet video yayınlayabilir.

Ödüller!

İşte sizin için en önemli kısma geldik! Bu yarışmamızda diğerlerinden farklı bir ödül sistemi yapmaya karar verdik. Bu sistemimizde yarışma katılımcılarına bağlı olarak ödül miktarımız artacaktır!

Sanırım herkes başlamaya hazır,

Hadi hepinize kolay gelsin!

Türkçe Forum yönetimi

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

kamp basmak ?  O:-) :blush:

Her şey!

eu da [ mc ]  elf leri kesmek istiyen var mi ? [ furkan dunku kamp basmamizdan daha buyuk bisey yapalim] :drinks: :give_rose: :blush:

Bu süper bir haber! Ki tüm Türk kullanıcılarımızın bu etkinliğe dahil olmak istediğimden şüphem yok. Hepinize şimdiden başarılar!

:good: :good: :good:

modum bazi sorularim olucak ; ilk olarak siteye nasil video yukleyeceğim , 2. olarak sadece 1 tane atmak zorundaymisiz oburlerinide yarismanin disinda olarak atamazmiyiz  :unknw:

modum bazi sorularim olucak ; ilk olarak siteye nasil video yukleyeceğim , 2. olarak sadece 1 tane atmak zorundaymisiz oburlerinide yarismanin disinda olarak atamazmiyiz  :unknw:

İlk olarak youtube da nasıl video atılır gibi küçük bir araştırma yapın. İkinci videolarınızı da tavernadaki video ile ilgili açılmış olan konu başlığına atabilirsiniz.

Biraz bir şeyler yapmaya uğraştım ama diğer arkadaşları bekleyeceğim paylaşmak için  :blush: ;D

- Video süre sınırımız 3-7 dakika arasıdır. Daha fazla süren videolar diskalifiye sebebi olacaktır

[/size] 7 dk :cray: :cray: :cray:

- Video süre sınırımız 3-7 dakika arasıdır. Daha fazla süren videolar diskalifiye sebebi olacaktır

[/size] 7 dk :cray: :cray: :cray:

Aslında bu yeterli bir süre :) Bu işlerle çok uğraştım zamanında 1 yıldır pek uğraşamıyorum ana çok kısa bir sürede tekrar başlayacağım. Warspear Online yazıp youtube'da ilk videoyu izleyebilirsiniz "Last War". Yani kısacası bu yeterli.

Benim aklıma bir şey geldi de sadece bana bağlı değil, ortaya güzel bir şey çıkıp çıkmayacağı şansta lazım olacak fazlasıyla :D Bu denemem olursa paylaşırım olmazsa da katılmam ama başarabilirsem çok güzel olacak  :yahoo:

Ben +10 denicem :D bide taninmis mclerle videolarim var birlestirir atarim ama muzik secimini bulamadim tavsiye verirmisiniz ? :)

Ben +10 denicem :D bide taninmis mclerle videolarim var birlestirir atarim ama muzik secimini bulamadim tavsiye verirmisiniz ?

linkin parktan papercut veya given up skrillex make it bundem veya bangrang güzel olabilir bence :D video yaparsam onlardan birisini kullanmayı düşünüyorum :D onları dinlersen belki fikir verebilir ;)

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Yarışmaya katılım olmaması halinde ödül verilmeyecektir.

herkes geceyi beklio modum 23:59 da linki göndercez  8)

Program Bulamayanlara Camtasia Studio 8 Tavsiye Edilir  :blush:

Program Bulamayanlara Camtasia Studio 8 Tavsiye Edilir  :blush:

Şuana kadar yapmış olduğum bütün videolar Camtasia Studio 8 tarafından yapıldı :)

• 1 month later...

bi kazanamadım şu yarışmayı yaw  :cray: modum noldu,videomu geçebilicek bi rakip çıkmadımı? :blush: süleyman kaan meclisten dışarı :blush:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...