Jump to content

Screams


Xerito

Recommended Posts

Witam

Drodzy użytkownicy forum chciałbym przybliżyć Wam sprawę kradzieży charka po stronie mc  na  eu ( tytułową Screams). Otóż dobre parę miesięcy temu passy do tego acc zostały zmienione, cała sprawa była dość tajemnicza, gdyż dostęp do konta miały trzy osoby ( Wesoły, ja i Niteris- ówczesny właściciel  tego necro). Dwie pierwsze osoby wspólnie użytkowały Screams, a ostatnia miała passy na wypadek naszej nieobecności, by zachować płynność robienia dq na kotaravva. Każdy z potencjalnych winowajców oczywiście nie przyznał się do winy, więc sprawa utknęła na parę miesięcy. Wyjaśniła się dość niespodziewanie, ponieważ przy próbie powrotu Niterisa do PT chciałem wkońcu dojść do prawdy o tym incydencie, pan Niteris z nieznanych mi powodów udostępnił passy do nie swojego konta osobie trzeciej (Hbo), który bez wahania zrobił to o co połowa ppl na eu  podejrzewała go już dawno czyli przywłaszczył sobie acc. Nic nie zmniejsza winy żadnego z nich, dziwi jedynie fakt, że Niteris tak długo zarzekał się że nie ma z tą sprawą nic wspólnego próbując wykopać innych ( chciałem sam siebie okraść  :facepalm:). Pisze to jedynie po to byście uważali na tych osobników, bez wahania wykorzystają każda okazję na scam, nawet osób z którymi niby się kumpują.

Опубликованное фото

 

Опубликованное фото

 

Опубликованное фото

Jak widać na ss'ach, by się wybielić pan Niteris potrafił wkopać swojego wspólnika równie łatwo jak dał mu passy do Screams. Sry za przypuszczalne błędy techniczne w temacie, konto założyłem jedynie, by każdy wiedział jak naprawdę było.

 

Link to comment
Share on other sites

Xerito,  o lol podobnie miałem koleś miał mi wysłać mc jak bedzie miał kase zajebał niedał mc i dupa konto było warte 70-80zł

poprzedni właściciel ammanarisd teraz właściciel Vampyro.

Link to comment
Share on other sites

Musze przyznać że strasznie zaskoczyłeś mnie tym postem ;)

Zastanawiam się tylko co chciałeś nim osiągnąć .

Bo ostrzeganie przed kimś kto już od jakiegoś czasu nie gra w tą zjebaną gre, raczej nie ma sensu.

 

Link to comment
Share on other sites

trzeba tworzyć takie tematy mogą pomóc niektórym w zaufaniu przy handlowaniu.

 

 

mam takie pytanie dotyczące właśnie tych oszustów czy jeśli taki oszust który okradnie postać zmieni nick postaci czy w liście przyjaciół także zmieni się nick? tak że będziemy mogli go rozpoznać że to on...??

Link to comment
Share on other sites

Czyż nie lepiej mieć hasło tylko dla siebie i nikomu nie podawać? W dzisiejszych czasach można liczyć tylko na siebie.

Link to comment
Share on other sites

Czyż nie lepiej mieć hasło tylko dla siebie i nikomu nie podawać? W dzisiejszych czasach można liczyć tylko na siebie.

 

Mi zajebali noob acc, a tylko ja znałem dane do konta :unknw:

Ale znikneło tylko troche gold'a. ;D

Link to comment
Share on other sites

Mi zajebali noob acc, a tylko ja znałem dane do konta :unknw:

Ale znikneło tylko troche gold'a. ;D

 

Widocznie miałeś słabe hasło.

Link to comment
Share on other sites

Widocznie miałeś słabe hasło.

 

No nie wiem...

E-mail z Gmail'a 6-10liter+gmail.com, hasło ze 10-12liter, mieszane litery z liczbami, nic typu abc1abc1 itp.

 

 

albo jakiś bug ::)

 

Czego to ruscy nie potrafią... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Melfice,

Wiadomość do polishteam farro zajebał mi konto poraz drugi.Kicknijnie mnie z gildi.Teraz straciłem oxedorila,niemam sił na tą gre idalsze dni gry postanowiłem że kończe z warsperem na zawsze.Miło sie zwami grało

Może kiedyś wruce...

Link to comment
Share on other sites

a tyle razy powtarzałem żeby się nie zamieniać kontami *Z*

sam jesteś sobie winny przykro mi że tak gadam ale taka prawda

 

 

jednak mam nadzieje ze jeszcze cie zobaczę w grze ;)

Link to comment
Share on other sites

U nas ostatnio prawie okradziono jednego z lepszych graczy w guild. Jak to się stało? dziewczyna która gra u nas w guild czatowała sobie z innym graczem po pewnym czasie gracz ten prosił o maila by rozmowe prowadzić za pomocą maili i tak się zaczęło.. chyba po wejściu w wiadomość od tego gracza-złodzieja nasz gracz stracił postać. Przez support udało się odzyskać z pomocą kogoś tam i wszystko dobrze się skończyło.

 

Nie podawajcie nigdy maila na którym macie postać... zróbcie sobie maila do gry i maila do pisania itp. by nie było zdziwienia ;p

Link to comment
Share on other sites

U nas ostatnio prawie okradziono jednego z lepszych graczy w guild. Jak to się stało? dziewczyna która gra u nas w guild czatowała sobie z innym graczem po pewnym czasie gracz ten prosił o maila by rozmowe prowadzić za pomocą maili i tak się zaczęło.. chyba po wejściu w wiadomość od tego gracza-złodzieja nasz gracz stracił postać. Przez support udało się odzyskać z pomocą kogoś tam i wszystko dobrze się skończyło.

 

Nie podawajcie nigdy maila na którym macie postać... zróbcie sobie maila do gry i maila do pisania itp. by nie było zdziwienia ;p

a HU mialem os napisac i zapomnialem

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Dzis zostalem okradziony przez Muzika sellal axe 26lvl na trade i jak kupilem to mi dal axe na 10lvl za 180k oszust normalny i pisze ze ja go oszukalem i nie mam golda ani axe 26

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...