Jump to content

Nekromanta - poradnik by MEL


Melfice

Recommended Posts

Witam wszystkich postanowiłem zrobić poradnik dla Nekromanty, jest to mój pierwszy poradnik w dodatku pisany na telefonie wiec liczę na wyrozumiałość.

 

 

NEKROMANTA

Zacznę od ogólnego zdania na temat tej klasy.

Nekromanta to z reguły supporter czyli klasa wspierająca w walce inna klasę dps bądź tanka. Lecz co jest zaskakujące potrafi też odegrać większą rolę w grze.

 

SKILLS:

Poison Splittle - to nic innego jak hard atk,którego siła zależna jest od lv skilla i ilości MAG postaci + efekt zatrucia(jeśli użyłeś 2xD.E).Siła zatrucia zależna jest od maksymalnej ilości mag naszej postaci.

 

Deadly Eye - bardzo dziwny lecz użyteczny skill, jego działanie redukuje % hp przeciwnika, podwójne użycie go pozwala nam zatruć przeciwnika skillem opisanym powyżej (P.S).O dziwo ten skill nie sciaga Nightmares co pozwala nam zatruć przeciwnika pod koniec działania stuna(umiejentności manualne sie kłaniają).

 

Nightmares - najlepszy z możliwych stunow w grze, usypiasz przeciwnika na czas określony według lv skilla (9sec na 5lv)stun przestaje byc aktywny po okeślonym czasie  badz gdy uśpiony otrzyma obrażenia(od moba tez są liczone,należy uważać by nie stunowac w lokacji gdzie jest sporo mobków ponieważ stracimy nasz stun).

 

Bone Shield - za 4%hp możesz rzucić na siebie bądź sprzymierzeńca tarcze która redukuje 650+dmg na 5lv ten skill jest użyteczny w zależnosci od naszego sposobu gry.Wytrzymałość jest zalezna od lv skilla i naszej ilosci MAG.

 

Ancient Seal - za 4%hp możesz rzucić nic innego jak instant(nagły) HEAL (szaman ma buff czyli czasowy regen w tym wypadku x4 necro 1razowy).Ilość HEAL zależna jest od ilości MAG i lv skilla.

 

EXPERT SKILLS:

 

Fatefoul Connection - rzucasz obszarowy skill który przekazuje mała ilość dmg na przeciwników będących w zasięgu działania skilla(moim zdaniem najgorszy skill w grze, bezuzyteczny).Dmg zaezy jest od ilości MAG i lv skilla.

 

Poisonous Shield - mimo iż skill ma w nazwie tarcza nie redukuje obrażeń. Jest bardzo ciekawy i jeszcze go nie przetestowałem działa na zasadzie trującej powłoki która zadaje pewna ilość obrażeń, na 1lv działa bardzo krótko ale daje nam efekt kite(pozwala uciekać od przeciwnika który nas goni).Dmg zależy jest od ilości MAG natomiast długość działania i podwyższony dmg od lv skilla(obecnie spowodu buga dmg nie zwieksza sie od lv skilla).

 

 

To wszystko odnośnie skilli.

 

 

EKWIPUNEK:

 

 

Odnośnie wyposażenia to polecam kupić GT set jest w obecnej chwili bardzo tani. Kupno hełmu i butów i do tego zaopatrzyć się w arenowy eq 19lv  (armor, rękawice, pasek(17lv)) z akcesoriów 2x ringi labowe i plaszcz(17lv).Amulet albo z lab albo dy mamy szczescie z dungeona Heroic.Liczy sie hp i MAG.

 

 

ECHANTY:

 

Wysoki mana regen dla tej klasy jest wskazany, podobnie z criticalem ponieważ im większy crit nie tylko zadania większych obrażeń ale także masz większą szansę by uleczyć z podwójną mocą np. 700 normal 1400+crit heal.

Polecam także dodge co świetnie się sprawuje gdy nasz przeciwnik używa eq arenowe bez wysokiego współczynnika accu.

 

 

Jak grac necro?

 

 

Jest on i zawsze będzie świetnym supportem.

I rzeczą jaką możesz zrobić to zwyczajnie wbijać lv najlepiej do 14lv.skille nightmare i heal dać na 5lv w ten sposób możesz bardzo pomóc partnerowi  wygrywać i nazbierac spora ilość AP a co za tym idzie zdobyć lepszy eq z areny co dla Nekromanty będzie bardzo dużym ułatwieniem.

 

Oczywiście sposobów prowadzenia necro jest bardzo wiele. Ustawień skill również.

 

PRZYKŁADOWE BUILIDY:

(Numery oznaczają lv skilla gdzie pierwszym skillem jest kolejność podanego skills wyżej w opisie czyt.

51515 gdzie Poison Splittle na lv 5)

 

31445 - wyważony builid na każdą okazje

52315 -  builid znajomego który ponoć świetnie działa w pvp

11555 -  full support build gdzie zapewnisz doskonała ochronę swojemu towazyszowi na arenie jak i na grindowaniu bossa

 

To tylko kilka z nielicznych buildów.(bez używania expert skills)

 

Nie dodaje jaki skill expert używać ponieważ to kwestia waszych upodobań.

Gdy przetestuje all skille od nowa zamieszcze swoją opinie.

 

Na tym zakończę, podkreślam ze builid jest pisany wyłącznie przeze mnie i wszystkie opinie są wyłącznie moje. Nikt do tej pory nie zrobił poradnika i nie twierdzę że ten jest idealny.

 

Powodzenia i może pokochasz necro bądź polubisz ta klasę bardziej.

101653_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Build chyba sie pisze :

 

poprawione caly czas cos modyfikuje by bylo prosto i a temat ale dzieki ze zauwazylesz koszyczku  :blush:
Link to comment
Share on other sites

Może i pisałeś to z telefonu, lecz jest wiele błędów interpunkcyjnych, jak i niektóre zdania są niezrozumiałe np.

Wysoki mana regen dla tej klasy jest wskazany, podobnie z criticalem ponieważ im większy crit nie tylko zadania większych obrażeń ale także masz większą szansę by uleczyć z podwójną mocą np. 700 normal 1400+crit heal.

. Wszystkie opisane przez ciebie informacje zna każda osoba, która gra w tą grę choćby od miesiąca. Równie dobrze mogę zrobić poradnik o Rogue i zrobić taki build: 15155 . Moim zdaniem poradnik nie przydatny, nie napisałeś, że jeśli użyjemy damage skill i od razu naciśniemy stuna, to zadamy przeciwnikowi strzał z broni jeszcze przed stunem oraz innych informacji, które nie każdy zna. Każdy amator grający w tą grę wie takie informacje. Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Może i pisałeś to z telefonu, lecz jest wiele błędów interpunkcyjnych, jak i niektóre zdania są niezrozumiałe np. . Wszystkie opisane przez ciebie informacje zna każda osoba, która gra w tą grę choćby od miesiąca. Równie dobrze mogę zrobić poradnik o Rogue i zrobić taki build: 15155 . Moim zdaniem poradnik nie przydatny, nie napisałeś, że jeśli użyjemy damage skill i od razu naciśniemy stuna, to zadamy przeciwnikowi strzał z broni jeszcze przed stunem oraz innych informacji, które nie każdy zna. Każdy amator grający w tą grę wie takie informacje. Pozdrawiam.

 

No to zrob poradnik sam i napisz te zeczy ktore nie kazdy wie

Link to comment
Share on other sites

No to zrob poradnik sam i napisz te zeczy ktore nie kazdy wie

 

Gdy czegoś nie umiem bądź nie jestem pewien, to tego nie robię. Nie zrobię "poradnika" o Necromancerze, gdyż nie grałem nim zbytnio długo, a jakoś znam coś, czego autor nie zna lub (miejmy nadzieję) zapomniał dopisać. Mogę zrobić poradnik o Rogue, lecz to nie ma zbytniego sensu w związku z tym, iż po parenastu minutach gry znamy jego dobre strony, słabe oraz wiemy jak używać skille oraz znamy ich zastosowanie np. Większy Dodge, Większy Damage ze Stealthem. Rogue posiada jeden trik - potrafi użyć gouge i jeszcze uderzyć przeciwnika zanim użyje Stealth'a, podobnie jak Necromancer. Wniosek brzmi: Jeśli coś robisz, to całym sobą.

Link to comment
Share on other sites

Gdy czegoś nie umiem bądź nie jestem pewien, to tego nie robię. Nie zrobię "poradnika" o Necromancerze, gdyż nie grałem nim zbytnio długo, a jakoś znam coś, czego autor nie zna lub (miejmy nadzieję) zapomniał dopisać. Mogę zrobić poradnik o Rogue, lecz to nie ma zbytniego sensu w związku z tym, iż po parenastu minutach gry znamy jego dobre strony, słabe oraz wiemy jak używać skille oraz znamy ich zastosowanie np. Większy Dodge, Większy Damage ze Stealthem. Rogue posiada jeden trik - potrafi użyć gouge i jeszcze uderzyć przeciwnika zanim użyje Stealth'a, podobnie jak Necromancer. Wniosek brzmi: Jeśli coś robisz, to całym sobą.

 

Rogue posiada sporo "trikow" ale nie watpie ze osoba tak obeznana w temacie tejze postaci ich nie zna, a jedynie zapomniala o nich wspomniec, i stwierdzenie "rogue posiada jeden trik" bylo uzyte przypadkowo.

Link to comment
Share on other sites

Rogue posiada sporo "trikow" ale nie watpie ze osoba tak obeznana w temacie tejze postaci ich nie zna, a jedynie zapomniala o nich wspomniec, i stwierdzenie "rogue posiada jeden trik" bylo uzyte przypadkowo.

 

Zależy jak zdefiniujemy wyraz "trik". Trikiem może być zmienne damage w zależności od ułożenia broni naszej postaci, zalecane normalne uderzenie przeciwnika ze Stealthem, a potem damage skill zamiast od razu skill damage, odpowiednie dobranie broni (daggery, swordy, 1h axe'y) bądź zgougowanie bossa i włączenie stealth, po czym inni gracze mogą go atakować, lecz on dalej będzie na nas czekał. Jeśli te rzeczy można zaliczyć do kategorii "trik", to masz rację,  moje stwierdzenie było mylne.

Link to comment
Share on other sites

Rogue posiada sporo "trikow" ale nie watpie ze osoba tak obeznana w temacie tejze postaci ich nie zna, a jedynie zapomniala o nich wspomniec, i stwierdzenie "rogue posiada jeden trik" bylo uzyte przypadkowo.

 

Brising , jak mozesz to napisz , bo nawet nue wiedzialem ze jest cos takiego jak,,triki"

;)

i wlanie nie wiem jak udezyc po uzyciu stuna

 

Link to comment
Share on other sites

a moim zdaniem jak ktos dopiero zaczyna gre, to i to pomoze. Poradnik dobry. A wy czepiacie sie drobiazgow ;D

Link to comment
Share on other sites

Zależy jak zdefiniujemy wyraz "trik". Trikiem może być zmienne damage w zależności od ułożenia broni naszej postaci, zalecane normalne uderzenie przeciwnika ze Stealthem, a potem damage skill zamiast od razu skill damage, odpowiednie dobranie broni (daggery, swordy, 1h axe'y) bądź zgougowanie bossa i włączenie stealth, po czym inni gracze mogą go atakować, lecz on dalej będzie na nas czekał. Jeśli te rzeczy można zaliczyć do kategorii "trik", to masz rację,  moje stwierdzenie było mylne.

 

Nie mialem na mysli rzeczy tak oczywistych.

 

@Atoris: Nie gram rogue, ale znam sporo niezlych osobnikow tego rodzaju. Zadnego tricku ci nie opisze ale wiem ze takie istnieja.

Link to comment
Share on other sites

z odpowiednio wysokim crit is set da rade nawet z +5 stafe dobrze smigac  czesto masz crit heal

po za tym tak serio cz jakakolwiek klasa bez wysokiego amp oplaca sie grac XD

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dobry poradnik tylko klasa gówniana...bo co to za nekromanta bez podstawowych znajomości nekromancji..

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nekromancja

 

Akurat Nekromanci są najbardziej porządani na bossy i dungeony, więc skąd stwierdzenie "klasa gówniana" ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nom. Mi nekromanta zawsze kojarzy sie z summonowaniem, kradzieżą życia a w grze to jakies słabe albo dk to jakoś rycerz z maczuga a paladyn z mieczem na koniu a w warspear to sa jakieś głupki namieszali i jakoś nic fajnego szkoda gadac xd

Link to comment
Share on other sites

Nom. Mi nekromanta zawsze kojarzy sie z summonowaniem, kradzieżą życia a w grze to jakies słabe albo dk to jakoś rycerz z maczuga a paladyn z mieczem na koniu a w warspear to sa jakieś głupki namieszali i jakoś nic fajnego szkoda gadac xd

Chodzi wam o nekromante nekromante czy akiego necrosa z gier? XD no bo wiecie temat jest rozlegly jak ilosc mc wdana przez hassyna XD
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...