Jump to content

login i pass


irassss

Recommended Posts

Siemka wszystkim. Mam pytanko. Pierwszy raz gralem z warspear na win mobile. Stworzylem nowy profil bez rejstracji. Dostalem tylko numer profilu. Teraz chcialbym zagrac moja postacia na kompie bo w domu nie mam wi-fi aby sie polaczyc telefonem. Jak moge zdobyc te dame? Aha i jeszcze jedna sprawa. Bo najnowyszy uodate cos pochrzanil. Gra mi sie nawet nie uruchamia. Pokazuje sie na chwile pasek z tytolem i znika odrazum. Mowa o wim mobile 6.5. Jakies porady?

Link to comment
Share on other sites

Login (e-mail) i hasło możesz looknąć w prosty sposób. Włączasz gre -> menu -> my profile i tam możesz zmieniac swoje dane. Za ich pomocą zalogujesz się na jakimkolwiek urządzeniu (tablet, smartfon, pc, telefon).

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie w menu my profile jest numer id i haslo dlugie .... znaczy same *********** ;[ i co mam z tym zrobic?

 

hasla nie wybieralem kliknolem new profile i po chwili wybieralem serwer i postac

Link to comment
Share on other sites

No to jak masz ten numer w to wtedy wchodzisz w Menu/My Profile(Czekasz aż ci się załaduje)/Menu/Set E-Mail. Jak go ustawisz cyfry(login) zmienią się w twój podany E-Mail który będzie ci służył do logowania. I nie zapomnij hasła ustawić.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli w ogóle tego nie możesz włączyć jakimś cudem, to ja ci mogę założyć konto tylko hasło musisz mi dać na PW. Ale jeśli tylko chcesz.

Link to comment
Share on other sites

zapewne osobie piszace tu sie przytarafia to co ja mialem first pewnie ujrzales info get code itd odnosilo cie na tiwttera by polaczyc konta wtedy game sie zamyka.. To ja te info off i sie skonczylo to

Link to comment
Share on other sites

ehhh wogule nie kumacie. zaczelem grac na telefonie. stworzylem 1 konto byl tylko jakis numer. niemusialem loginu ani niczego innego wpisywac. byl numer i po prostu klikalem play. przyszedl update i gra nie chce sie urichomic na telefonie ;/ teraz gram na kompie, ale aby grac na pierwszym koncie musze podac login i haslo ktorego nie mam. Mam tylko ten durny numer ... i czy jakos moge to odzyskac? .... dobra niewazne. Wiem ze nie. Zalozylem nowe konto i ustawilem odrazu e-mail i pass ...

 

Mam pytanie z innej beczki dla uzytkownikow win mobile. Czy wam tez nowa wersja sie nie uruchamia? Mi doslownie na sekunde pojawia sie pasek tytólowy "Warspear online [www.warspear-online.ru]" i sie zamyka. I nic wiecej. Wam tez? Win mobile 6.5

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Mialem podobna sytuacje, gralem sobie u elfow fajnuie fajnie, 12 lvl prawie.. wlaczam sobie gre patzre a on mi kaze nowa wersje sciagac.. ok, sciagnalem instalka.. wlaczam a on prosi o passy:/ a ja nie mialem hasla.. probowalem odzyskac przez support ale tam jakies ulomne ludzie pracuja i jakies glupoty wypisuja.. wiec sie wkurzylem i przeszedlem do mc i dzisiaj jestem szczesliwym posiadaczem postaci shamana 15 lvlek:D

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest jak dzieci zaczynają grać i się nie domyślaja  że do takiej gry musi być hasło. Jeśli ktoś róbi tak że woli więc numer i konto bez hasła to musi zapamiętać ten głupi pierdolony numer.

 

UP2: Czy ty jesteś dziecko metina czy co. Jeśli nie ustawiłes loginu jako e mail, czyli zamiast numeru mieć e mail, ani hasła to żeby się załogowac potrzebujesz swój numer. Jeśli go nie pamiętasz to już twój zasrany interes co z tym zrobisz.

Link to comment
Share on other sites

Kolego, zanim bedziesz wszystkich wyzywac od dzieci, lepiej upewnij sie ile maja lat, bo Ty pewnie jeszcze nie skonczyles jakiejs wielkiej szkoly.

 

EDIT:

 

Ano wlasnie spojrzalem w Twoj profil i masz ledwo 16 lat:) to ze jestes bogiem w grze nie znaczy ze jestes kims w realu;) troche pokory

Link to comment
Share on other sites

Z takimi rzeczami na PW pisz. Po za tym popatrz do góry ile razy mu się tłumaczy to on się upiera na ten numer... Tłumaczy mu się i nic...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ja gram na e65 i w symbian s60v3 gra sie instaluje i tworzy ws_config.xml gdzie zapisane sa dane twojego konta. Spróbuj taki plik otworzyc w fonie. Porównaj zawartość z pc. Moze wystarczy skopiowac taki plik bądź też jego zawartość na pc. Na marginesie, nie gralem w wsa na pc, tak tylko intuicyjnie podpowiadam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...