Jump to content

Warspear Online 6 yaşında!


Recommended Posts

Опубликованное фото

Sevgili arkadaşlar, 12 Haziran'da Warspear Online bir yaşına daha girdi. İlk versiyonu sanki dün yayınladık gibi ama şu an tam 6 yaşındayız. Bu 6 yılda bize Dünya'nın 4 bir tarafından milyonlarca kişi katıldı, Arinar'a onlarda ortak oldu.

 

Beyaz Gezginler Arinar'ı tüm haybetiyle yaratmışlardı, fakat Garaan'ın hırsı onu ölümün eşiğine sürükledi. Bunun üzerine Heybetli Rift  Arinar'ı ikiye böldü. bilge ilkdoğanlar(firstborn) ve asil insanlar(chosen) , korkusuz Mountain clan ve sinsi Forsaken'e karşı yeni bir savaş başlattı. War of Spear'ın başlamasının üstünden 6 sene geçti ve Arinar onlarca hadiseye tanık oldu. İrselnort'ta, ölümcül Norlant bataklıklarında, Astral Labirent'te çok büyük çatışmalar gerçekleşti. Fakat bunların hiç biri Arinar'ın göreceği yeni savaşlarla kıyaslanamaz.

 

Kutlama becerileri, (skills)

 

Etkinlik boyunca her oyuncu iki yeteneğe daha sahip olacak, Throw a cake(kek fırlatma ) ve Cakefall(kek yağmuru). Doğum günü kutlamalarında çok da ciddi olmaya gerek yok, o yüzden silahlarınızı bir kenara koyun ve keklerinizi kapın.

Опубликованное фото

Kutlama görevleri ve Özel hediyeler

 

Arinar'daki tüm 1. seviye üstü oyuncular yeni bir görevi yapmaya şansını kazanacak. Bu görevi tamamladıktan sonra özel bir kostüm kazanacaksınız.

 

Görevi 12. seviye altı oyuncular kendi adalarından alabilirler. 13. seviye ve daha üstü oyuncular ise gereken NPC'yi İrselnort'ta bulabilirler.

Geleneksel kutlama havai fişekli görevimiz yine yapılabilir olacak.

 

Miracle Shop'ta yeni bir eşya

 

Bu hafta için Shop'ta yeni bir sandık satın alınabilir olacak. Buradan harika bir hediye elde edebilirsiniz.

Bu yeni sandıklardan ne elde edebiliriz?

 

1. Yeni kostümler (Guardian of the Shrine, Warden of the Shrine, Pilgrim of the Wasteland and Wanderer oh the Wasteland) ve aynı zamanda iki  eski kotüm (Pumpkinhead Jack ve Greench).

2. Silahlar için dekoratif kostümler: Rune oracle's knife, Rune oracle's broadsword, Rune oracle's broadaxe, Rune oracle's spear, Rune oracle's stave, Rune oracle's bow, Rune oracle's crossbow, Rune oracle's shield.

3. "Great Potions" , yardımcılar ( minions) ve diğer kıymetli nesneler...

 

Diğer eklenen değişiklikler

1- Artık "craft" ile kalkanları elde edebilirsiniz.

2- Artık "heroic" seviye zindana gidebilirsiniz. Buradan 19. seviye silahlar ve 20. seviye zırhlar elde edebilirsiniz.

Опубликованное фото

 

Опубликованное фото

Doğum günü partimizde bize katılan herkese teşekkürler.

AIGRIND takımı.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

  la dalga geçme  ;D  benim başka ne çarım var onu soyle  :lol: :lol: :lol: :good:

 

salak taklidi yapma  :unknw: :unknw: :unknw: :unknw: :unknw: :unknw: :unknw: herneyse oyun nezamn aciliyor :give_rose: :) :search:
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...