Jump to content

[2014.06.05] Yeni turnuva ödülleri!

mstf_l

Recommended Posts

Опубликованное фото

Merhaba Arinar'ın savaşçıları!

Şu anki turnuvadan itibaren tüm turnuva kazanalarının ödüllerini Crimson Corudum olarak alacağını duyurmak isteriz.  Bunları Arinar'ın

şehirlerinde bulabileceğiniz yeni satıcılarda harcayabilirsiniz. En kısa zaman içinde de kullanışlı bonuslara sahip görkemli (heroic) ekipmanlar, yani 20. seviye eşyaları için

harcayabileceksiniz.

Yeni setleri aşağıda görebilirsiniz:

Bu eşyalara nasıl sahip olabiliriz?

1. Turnuvayı kazandıktan sonra bir miktar Crimson Corundum kazanacaksınız, bunlar ile satıcılardan setlerin eşyalarını satın

alabilirsiniz. Burada herkese iyi bir haberimiz var ; sadece yeni kazandıklarınız değil önceden biriktirmiş olduğunuz CC'

ler ile de eşya satın alabilirsiniz.

Ama tüm seti elde etmek çok da kolay olmayacak. Eşyaların geri kalanını elde edebilmek için sadece turnuva kazananlara

özel ikinci adımı tamamlamanız gerekecek.

2. Turnuvayı kazanan "guild"ler eşyaların geri kalanını elde edebilecekleri bir yere* gidiş hakkı kazanacaklar.

* Turnuva birincilerinin gidebilecekleri zindanlar Nadir'de olacak, burada eşsiz yaratıklar ve patronlar bulunacak. Buralardan

zırh setlerinin geri kalanlarını, katalizörleri elde edebilirsiniz.

Peki girebilmek için gerekenler ne?

"Easy" - 1 turnuva kazanmak

"Normal" - 5 turnuva kazanmak

"Hard" - 10 turnuva kazanmak

"Heroic" seviyesi ileride açıklanacaktır.

Ödül olarak kazanılacak Corundum miktarları ve eşyaların fiyatları ileride açıklanacaktır.

Herkese iyi şanslar!

AIGRIND

Setlerin isimleri İngilizce olarak şöyle arkadaşlar;

Cloth:

Set 1 Wild Magic set

Set 2 Starry Wisdom set

Mail:

Set 1 Golden Dawn set

Set 2 Dark Heavens set

Leather:

Set 1 Burning Rage set

Set 2 Grim Exile set

Ayrıca "turnuva kazananlar" olarak sadece birinci "guild"ler sayılacak, 2. ve 3. dahil değil.

Evet cc kıymetlendi şimdi ama umarım değer araya kostum de koysalar ya oyunda gram zevk kalmamış herkes bırakmış server ölmüş bizden bi kaç kişi var onlarda AFK

koysalar ne olcakki sana masraftan baska bişey değil :) para harcaman için seni inanılmaz teşvik ediyolar

(Hizcanavar= 5 oy)

+1 oyun ılk baslarda masum basladı sonra yavas yavas para para para  :diablo: :diablo:

Aynen bi hesapladım cok para vermişim oyuna  ;D

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...