Jump to content

Jak szybko zarobic tyle ???


VitalosPro

Recommended Posts

Witam Mam pytanie jak szybko zarobic 200k mam 17lv shaman i dobre eq chciałbym tak w tydzień lub dwa tyle zarobić ??? Bo za miracle mozna ale trzeba ich duzo ??? Co zrobić

 

 

Link to comment
Share on other sites

w 2 tygodnie idzie ale to dla no life-ow.

Ale jak chcesz to masz tu sposob: bijesz non stop mobki z zielona flaga np guardingi czy inne takie drop sprzedajesz do shopu oprocz tego wartego 1g bo ten mozesz sprzedawac w markecie np po 30sztuk 400-700g. Oprocz syfu dropia tez kulki ktore tez sellasz w markecie

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

to tak z dupy temat odkopie ale wydaje mi sie że

farmienie już dziś chyba nie opłaca. Lepiej albo sellac q itemy albo robić daily q na insereolcie i swamp oczywiście (głównie kota)

Edited by #zakuty
Link to comment
Share on other sites

A moim zdaniem (chociaz nie gram juz) farmienie "dzis" jest bardziej oplacalne niz dawniej. Praktycznie wszystkie itemy sa duuuuzo tansze niz kiedys a zarobek z mobow taki sam jak wczesnej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wg mnie najlepsza kasa jest na resellu... haczyk polega na tym, że trzeba miec kapital poczatkowy. Resell polega na skupie itemow z promocji mc / eventow za gold i sellaniu w pozniejszym okresie (lub tym samym) ale po wiekszej cenie. Oczywiscie trzeba wiedziec jeszcze co sie oplaca czyli gdzie mamy pewny zysk ;) - Ja bazuje glownie na: repy, tp scrolle, signy, great potiony, outfity z eventow nic innego raczej nie kupuje chyba ze okazja. Na skuteczny oplacalny resell trzeba zebrac minimum 100-200k kapitalu. A zeby zarobic pierwsze 100k to polecam swamp i dg w tower /garden oraz hunt gg bo dropi weapony 13lvl. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Dużo ciekawostek o tym jak się wziąć do zarabiania pieniędzy jest na tym filmie – youtu.be/R_upvpDkAgE. Generalnie dorabianie się nie jest takie trudne jak się większości ludzi wydaje, trzeba tylko zastosować w swoim życiu kilka patentów, trochę zmienić myślenie i nastawienie. Ale nie będę streszczał filmu...warto sobie puścić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...