Jump to content

WArspear update 2.6.0


Abraxass

Recommended Posts

Już ci powiem dlaczego tak jest. Jestem specjalistą od Nokii ale nie trzeba być tutaj nim aby zauważyć prostą zależność. Gra jest na S60v3 lub na S60v5 a ty masz S^3 system. Jest to wersja systemu i interfejsu. Krótko mówiąć w tą grę nie pograsz na swoim telefonie, a to że pokazuje ci ją w NOS to już inna sprawa.

 

 

Nigdy nie testowałem, ale jak może złamiesz system, to może uda Ci się ja wgrać na S^3, tylko raczej by nie poszła, a łamanie systemu jest tylko po to by mieć dostęp do plików i żeby wszystkie pliki dało się zainstalować z certyfikatami i bez. Jak chcesz to próbuj to ci mogę napisać jak złamać system, to ci się nawet na przyszłość przyda. Złamany system nie zrywa gwarancji.

Link to comment
Share on other sites

Up juz widze ze nie jestes specjalista zadnym. S^3 to nic innego jak s60v3 inteligencie. Jakbys niewiedział w n8 jest multitouch a zwykly symbian 3 niobsluguje go. Na n8 jest zmodyfikowana wersja s60v3 lecz nazywa sie tak samo mozliwe ze w tym tkwi problem. Jeszcze pare nowszych nokii tak ma. Czytnij wujka google napewno cos znajdziesz.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze, poprzednia wersję gry pobrałem stamtąd i działa, po drugie s60 obejmuje v3 i v5, v3 jest w nokiach typu n95 czyli nie dotykowych, rzeczy z v5 (np nokia 5800 czyli ogólnie dotykowe) działają  bez problemu na symbianie s^3, annie itd, a multitouch to coś takiego że można kilka punktów naraz przyciskac na ekranie dotykowym np robić zoom w aparacie, przeglądarce internetowej itd tak jak np w iphone. Jak ktoś nie widział, youtube służy pomocą.

Link to comment
Share on other sites

Wiem co to multitoutch. Zgadza sie s60v5 jest na dotykowe ale pisze ze zmodyfikowali s60v3 tak aby działał tez na dotykowcach ponieważ jest wydajniejszy i łatwiej było na s60v3  wprowadzic multitoutch. I nie pisz mi tu jakiś bzdur. Znawcą noki moze jestes ale nie systemów operacyjnych :facepalm: :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

O co ta kłótnia? Nawet jeśli klient 2.6 jest dostępny to nie będziesz mógł go pobrać/zainstalować/grać dopóki nie zaktualizują gry (serwerów). Aktualizacji jeszcze nie było więc graj na wersji 2.5.1.

Link to comment
Share on other sites

na C6-01 tez nie działa:( mam problem wersja 2.5 nie nawiązuje polączenia z netem przeinstalowanie nie pomogło inne aplikacje łączą się bez problemu jakieś pomysły

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...