Jump to content

Stracone konto


Użytkownik

Recommended Posts

Witam wszystkich mam problem z kontem

Sprawa wygląda tak:

Dzis rano weszlem na swoje konto nie bylo zadnego problemu itp. po poludniu zalogowalem sie na pc a tu powital mnie error incorect login or password (haslo pamietam) wiec wpisalem dane jeszcze raz i nic to nie zmienilo z pc dalem sobie spokoj i wlaczylem gre na tablecie a tu to samo!!!!! sprobowalem odzyskiwania hasla a tu konta nie znaleziono o co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Stawiam ze haslo do konta w momencie wejscia tego typa miales takie same jak haslo do E-maila uzytego jako login. Jesli tak, to wszystko jasne.

Link to comment
Share on other sites

haslo do maila mam inne niz w warspearze a problemy rozpoczely sie 3 dni po wbiciu hermesa na moje konto

dopiero problemy rozpoczely sie po probie logowania na pc...

Link to comment
Share on other sites

na pc bylo zle haslo a na tablecie to dobre po kliknieciu play na pc wyszedl blad incorrect login or password

wiec chcialem zagrac na tablecie a i tu pojawil sie ten blad wiec teraz jest problem bo hasla nie znam

a na stronie wsa na odzyskiwaniu hasla pisze account cannot be found

Link to comment
Share on other sites

jednak to nie problem tylko ban dostalem bana za wejscie na strone dajaca darmowe mc i tam trzeba bylo podac email lvl haslo do konta strona chyba nazywala sie www.warspearfreerewards.com i cos tam dalej wybralem 5k miracle coinsow i kliklem send i tak mnie zbanowali:(

i tutaj pytanie czy ban bedzie trwal krocej niz rok czy dluzej

Link to comment
Share on other sites

po prostu zrób se nowe konto i zapomnij o tamtym  :lol:

 

http://warspearfreerewards.yolasite.com/ to jest ta strona

 

system nawet nie sprawdza co wpisujesz i zawsze akceptuje dane

 

ciężko sie domyślić że to przewał  :facepalm:

 

widziałeś żeby kiedyś rozdawali pieniądze?

 

 

Link to comment
Share on other sites

zaczne zaczne nawet se juz na choosen maga zrobilem i zamierzam grac dalej dosc szybko sie podnioslem xd

a tematu nie zamykac jakby ktos mial taki problem.

ps pozdrawiam guwera

Link to comment
Share on other sites

Infer wystarczylo zmienic podejscie :P

 

a tematu nie zamykac jakby ktos mial taki problem.

ps pozdrawiam guwera

 

Tez pozdrawiam ghost-moda.

Link to comment
Share on other sites

infer pewnie chodzilo ci o brak skilla leczenia ale cos ci powiem

ZAWSZE MOZESZ UDAC SIE DO TAWERNY I KUPIC NAJPOTEZNIEJSZE POTKI W GRZE  "ale" :D

Link to comment
Share on other sites

mag to najcięższa postać do wylevelowania, słaby mana regen w stosunku do warlocka, brak stuna, a skile aoe ma początkowo zbyt niski dmg żeby się tego opłacało używać

no i ta jego tarcza podobno dobrze działa jeśli masz wysoki def magiczny więc AMP!

 

ja wbiłem 11lvl i odpuściłem  :facepalm:

 

a teraz kiedy nie ma już setów na 9lvl w sklepach...  :lol:

Link to comment
Share on other sites

mag to najcięższa postać do wylevelowania, słaby mana regen w stosunku do warlocka, brak stuna, a skile aoe ma początkowo zbyt niski dmg żeby się tego opłacało używać

no i ta jego tarcza podobno dobrze działa jeśli masz wysoki def magiczny więc AMP!

 

ja wbiłem 11lvl i odpuściłem  :facepalm:

 

a teraz kiedy nie ma już setów na 9lvl w sklepach...  :lol:

 

Wbilem magiem kiedys 15lvl. Fakt faktem meczylem niemilosiernie. Co prawda z poczatku ta klasa to porazka ale end-game'owy burst dmg jest tego wart.

Link to comment
Share on other sites

Mag obecnie wieksza porazka niz przed zjebanym update z mdefem.  Ciezko sie expi na 1 wyspie. Mana regen na poziomie bliskim zero,dmg maly,to samo z iloscia hp. Do tego mozna dodac brak ekwipunku na 9lv,ktory byl niezbedny i starczal spokojnie do 13/14lvla.

Jedynie co mozna powiedziec o magu pozytywnego,ze jest dobra postacia do pve(+pet heler). No i to raczej wszystko. Do pvp beznadzieje-zwazywszy na to,ze po wprowadzeniu jednego rodzaju obrazen mag.oraz beznadziejnego ampu ringow i amuletow (mdef) mag zadaje obrazenia mniejsze niz 14lvl ranger(mowa o magu 20lv). Praktycznie na arenie mag ma trudnosc z kazda klasa. Mala ilosc hp i mikroskopijny def oraz wysoki mdef przeciwnikow sprawia,ze byle srednio wyampiony nobek potrafi wpierdolic. Moim zdaniem,mag to obecnie najgorsza klasa w grze.

Link to comment
Share on other sites

Warlock to papier. Bez umiejetnej rotacji skillami ladujesz w piachu w kilka sekund.

 

Kolega (Desperat) gra lockiem i prawie wszystkie pvp wygrywa (prucz z druidem  gdy zrobiony jest pod Magic Def)

A wiec jak sie jest obeznanym to jest to dobra klasa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...