Jump to content

prawdopodobnie koniec


Melfice

Recommended Posts

Witam wszystkich,

chcialem tylko w zasadzie napisac pare slow na pozegnanie.

Moja obecna sytuacja zyciowa i materialna zmusza mnie do tego by zakonczyc moja gre w ws.

Czy wroce nie mam pojecia,mam nadzieje ze nie zakoncze swojego zywota jako osoba bezdomna,na wygrana w totka tez nie licze.

Chaielm podziekowac gildi w ktorej jestem i osoba poza nia.

Jestescie wyjatkowymi ludzmi i 99% to tak naprawde ludzie a nie sama gra.

Zycze wam wszystkiego dobrego.

Link to comment
Share on other sites

Można grać w ws bez wydawania pieniędzy. Jeśli gra sprawia ci przyjemność, to graj dalej. Jeśli nie możesz często grać, to graj w chwilach wolnych. Możesz grać choćby raz w tygodniu, ale graj; nie porzucaj swoich kolegów, oni cię potrzebują tak jak ty ich. Nieważne jak potoczy się twoje życie, przyjaciele zawsze będą o tobie pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich,

chcialem tylko w zasadzie napisac pare slow na pozegnanie.

Moja obecna sytuacja zyciowa i materialna zmusza mnie do tego by zakonczyc moja gre w ws.

Czy wroce nie mam pojecia,mam nadzieje ze nie zakoncze swojego zywota jako osoba bezdomna,na wygrana w totka tez nie licze.

Chaielm podziekowac gildi w ktorej jestem i osoba poza nia.

Jestescie wyjatkowymi ludzmi i 99% to tak naprawde ludzie a nie sama gra.

Zycze wam wszystkiego dobrego.

 

 

 

 

3Maj się Melluś jakoś to będzie  ;)

 

 

 

 

 

 

jakie to zabawne jak ludzie kończą właśnie tak przez alkohol cale jaranie sie % to zacofanie

 

 

 

 

 

 

Mógłbyś się wstrzymać z takimi debilnymi komentarzami jak ktoś ma problem to nie powód żeby go dobijać. Nie znasz go wiec nie wiesz czemu ma taki problem.I nikogo nie śmieszą twoje  pseudo śmieszne komentarze.

Link to comment
Share on other sites

tco1 jesteś idiotą, nie potrafisz się dogadać z nikim.

Mógł byś się przymknąć chociaż raz, a nie tylko potrafisz pierdolić bez sensu.

I jak wiesz że nie warto to po co się udzielasz wogóle??!! Idź sb na ruskie forum i bd spokój

Link to comment
Share on other sites

 

kto mam mnie za idiote ? nie licze sie z wami poznalem was i wiem ze nie warto

 

 

ps. jak bys nie pil alko byc mial wiecej kasy nie mow ze % sa dobre sa chujowe i taka prawda no chyba ze pijasz drinki oh wait nie masz kasy

 

debil :facepalm: 
Link to comment
Share on other sites

 

kto mam mnie za idiote ? nie licze sie z wami poznalem was i wiem ze nie warto

 

 

ps. jak bys nie pil alko byc mial wiecej kasy nie mow ze % sa dobre sa chujowe i taka prawda no chyba ze pijasz drinki oh wait nie masz kasy

 

TCO jestes idiotą wlasnie za takie gówniane komentarze.... troche szacunku

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie ludzie przejzeli na oczy w sprawie TCO.. Szkoda ze w tak chujowym momencie

 

Po prostu w tym temacie przeszedł samego siebie.
Link to comment
Share on other sites

 

kto mam mnie za idiote ? nie licze sie z wami poznalem was i wiem ze nie warto

 

 

ps. jak bys nie pil alko byc mial wiecej kasy nie mow ze % sa dobre sa chujowe i taka prawda no chyba ze pijasz drinki oh wait nie masz kasy

 

Postaw się w jego sytuacji, nagle tracisz wszystko, a ktoś jeszcze dobija cię tak idiotycznymi komentarzami, które w dodatku są wyssane z palca. :snorlax:
Link to comment
Share on other sites

Ten topic powstal z mysla o graczach ktorzy mnie znaja i gdyby eventualnie szukali mnie na ws,

logam czasem glownie jak jestem u znajomych (ale tylko na sec doslownie)

jakos idzie nie mam zamiaru sie poddac.

Dziekuje wszystkim za zrozumienie nawet osobą ktorych w grze nie poznalem a wypowiadaja sie tutaj  :friends:

Link to comment
Share on other sites

 

kto mam mnie za idiote ? nie licze sie z wami poznalem was i wiem ze nie warto

 

 

a i jeszcze jedno HU*A poznales  :good:

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ten caly TCO co on takiego zrobil ze az tak go tepicie ?

Widze co tu pisze i ze idiotyzmem to on blyszczy , ale za 2 lub 3 komentarze nie powiniscie go tak cisnac , wiec oswieci mnie ktos co to za PRZYKRY TYP ?

Link to comment
Share on other sites

Ten topic powstal z mysla o graczach ktorzy mnie znaja i gdyby eventualnie szukali mnie na ws,

logam czasem glownie jak jestem u znajomych (ale tylko na sec doslownie)

jakos idzie nie mam zamiaru sie poddac.

Dziekuje wszystkim za zrozumienie nawet osobą ktorych w grze nie poznalem a wypowiadaja sie tutaj  :friends:

 

a i powodzenia w życiu ali bo wkońcu nie napisalem co najważniejsze :friends:
Link to comment
Share on other sites

Ten caly TCO co on takiego zrobil ze az tak go tepicie ?

Widze co tu pisze i ze idiotyzmem to on blyszczy , ale za 2 lub 3 komentarze nie powiniscie go tak cisnac , wiec oswieci mnie ktos co to za PRZYKRY TYP ?

 

Polecam ogladnac jego posty, to wyrobisz sobie o nim zdanie. Ale przygotuj sie na sporą dawke kretynizmu.

Link to comment
Share on other sites

Polecam ogladnac jego posty, to wyrobisz sobie o nim zdanie. Ale przygotuj sie na sporą dawke kretynizmu.

 

Ok ok

z tego co kojarze ,to on udzielal sie sporo poscie , w ktorym ktos napisal ze przez niego odchodzi ?

Link to comment
Share on other sites

juz nawet nie czytam taki zal  :facepalm:  mam was w dupie moze po za paroma osobami nie gram juz w ta zjebana gre usunelem acc pomoglo w 100%  :pleasantry: pozdro gimby,alkoholicy,stare dziady i inni z niskim poziomem iq nie bede sie smial z ludzi ktorzy nie wychdza z domu przez chorobe ale nie wiem jak mozna grac w to gowno

 

 

ps. nie chce mi sie juz pisac jebac was ( nie wszystkich nie wymienie nikogo bo bedzie lament ) wpadlem zobaczyc jak waz zal w dupe bierze :D obys skonczyl pod mostem alkoholiku

 

Chciałem powiedzieć, że przeze mnie usunąłeś acc, ale to jednak dzięki mnie :)

PS. Należą mi się + za to :D

Link to comment
Share on other sites

 

miale juz nie pisac ale jednak specialnie dla ciebie wroce do tego tematu o toz to mialem dawno przestac grac jak nic nie zmienia na lepsze i nie zmienili potem ty wyskoczyles do mnie z tekstem ze jestem oszustem a w zyciu nikogo nie oszukalem urazilo mnie to nie powinienem sie przejmowac takim cebulakiem jak ty ( co pije piwko bo ma smutki xd ) ale ze jestem uczuciowy nie moge patrzec na ludzka glupote usunelem acc zeby podwazyc moje zdanie ze nikt nie bedzie mnie wyzywal od oszustow a tym bardziej ty napewno byc nie skasowal acc bo ile to $$ ale nie kasa jest wazna w zyciu jebac gierki mozna grac dla relaksu ale ty wolisz grac zeby pokazac ze jestes ktos w internecie takie sa moje odczucia wiec nie mow ze to twoja zasluga lecz moja obrona na oczernianie mnie nie bede gral w gry z polakami juz nigdy wiecej szkoda nerw

 

 

ps. moge pisac caly dzien co mi lezy na sercu ale w i tak nie zrozumiecie coz pic,jesc i sie bawic

 

Masz racje, nie rozumiemy o czym piszesz:)
Link to comment
Share on other sites

juz nawet nie czytam taki zal  :facepalm:  mam was w dupie moze po za paroma osobami nie gram juz w ta zjebana gre usunelem acc pomoglo w 100%  :pleasantry: pozdro gimby,alkoholicy,stare dziady i inni z niskim poziomem iq nie bede sie smial z ludzi ktorzy nie wychdza z domu przez chorobe ale nie wiem jak mozna grac w to gowno

 

 

ps. nie chce mi sie juz pisac jebac was ( nie wszystkich nie wymienie nikogo bo bedzie lament ) wpadlem zobaczyc jak waz zal w dupe bierze :D obys skonczyl pod mostem alkoholiku

 

najpierw popatrz na to, co piszesz, a potem jedź po innych :facepalm:
Link to comment
Share on other sites

obys skonczyl pod mostem alkoholiku

 

jednak jesteś głupi ale trudno musisz z tym żyć

serio wspolczuje ludzia ktorzy Cie znaja ,rowniez powodzenia

chociaz twoja analiza jest niesamowita jak po postach potrafisz stwierdzic ze kos jest alkHolikiem

wrecz niesamowite :)

Link to comment
Share on other sites

jednak jesteś głupi ale trudno musisz z tym żyć

serio wspolczuje ludzia ktorzy Cie znaja ,rowniez powodzenia

chociaz twoja analiza jest niesamowita jak po postach potrafisz stwierdzic ze kos jest alkHolikiem

wrecz niesamowite :)

 

rzadki talent ;)
Link to comment
Share on other sites

Patrzac na 75% postow Lilianny mozna dojsc do wniosku, ze to on sie z alkoholem nie rozstaje. Mell ja mysle ze ten idiota pomylił Cie z tamtym kretynem ;)

Link to comment
Share on other sites

Patrzac na 75% postow Lilianny mozna dojsc do wniosku, ze to on sie z alkoholem nie rozstaje. Mell ja mysle ze ten idiota pomylił Cie z tamtym kretynem ;)

 

O nieobecnych sie nie rozmawia. I nie, wypic sobie to nic zlego jeżeli ma sie +18 
Link to comment
Share on other sites

Niektorzy tu irytuja ,czy nawet wkurwiaja piszac bez wczesniejszego spozycia wiec nie widze powiazania miedzy alko a gryzmoleniem (pseudo sarkastycznych)postow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...