Jump to content

Pomoc w zarobku


Ygen

Recommended Posts

Witam. Gram w warspear juz ze 2 lata mam kilka klas jednak najwiecej chce osiagnac rogalem. 18 set z areny miecze na +5 (sam nie wiem skad kase wzialem ale sie uzbieralo jakos przez ten czas),i oto mam pytanie dla najlepszych i najbardziej doswiadczonych graczy. Jak dobrze zarobic oprocz tych dlugich i nudnych questow daily. Siedze na kotaravie juz z pol roku dzien w dzien i nic nie wyszlo. Na bossach jak czasami udalo sie zebrac ekipe tak samo nic. Bg tower tylko poitiony i tociezko zebrac ekipe na easy poniewaz mam dinalta i za nic nie potrafie zrobic poniewaz niema ludzi chetnych do pomocy albo elfy. A wiec zachodzi pytanie, w jaki sposobmam zarabiac cos pieniedzy,w gre nie wchodzi mc shop poniewaz niemma mpieniedzy na gry. DAjcie jakies wskazowki na bossy czy kotarave albo jakas inna propozycje na zarobek bo cale zycie bede klepal tam biede. z Pozdrowieniiami od gracza: Ygpen

Link to comment
Share on other sites

zawsze zostaje swamp, dungeon no i sprzedawanie itemow do questow  :crazy:

 

farm moby kolo legion dropia itemy po 5-11g jak masz pojemny bag to można ładnie zarobić
Link to comment
Share on other sites

No dobrze,mozna sprobowac. jeszcze pytanie do was,jak wam sie udalo dobic tyle kasy na te wszystkie itemy itp?

Link to comment
Share on other sites

ja rowniez ale posprzedawalem z innych kont troche rzeczy itp :D potrzebuje jakos 40k na signy i musze je skads wytrzasnac,bo az mnie serce boli jak inni maja takie itemy a ja nie ;/

Link to comment
Share on other sites

 

jak masz slabe eq bije sie je dlugo i monotonie lepiej sprzedawac itemy do questow mozna sporo zarobic teraz przez te turnieje

 

Kiedys tak robilem ;)

 

Od siebie dodam ze rowniez dobrym sposobem na zarobienie golda jest handel przedmiotami.

Kupujesz tanio, sprzedajesz drozej.

Wymaga to jednak dobrej znajomosci cen panujacych obecnie na rynku, golda do inwestycji oraz szczescia. ;)

Link to comment
Share on other sites

A jak ci sie powiedzie ze sposobem up^ to dostaniesz latke resellera, merchanta itd. No i mala fortune w kieszen.

Link to comment
Share on other sites

No dobrze,mozna sprobowac. jeszcze pytanie do was,jak wam sie udalo dobic tyle kasy na te wszystkie itemy itp?

 

Ok wiec opowiem swoja historie w ws

wiec w ciagu jednego dnia wbilem necro 14 lv

potem przez 6 miesiecy hunt nudne wiem ale lepsze to niz nic

potem doszla kkotarawa gdzie na poczatku udalo sie rozgrysc sytem i ak naprawde caly set GT plus SD mam z tej lokacji a ampi itp za drop i sell na gold i signy

dziwie sie ze majac tyle postaci klepiesz biede

no ale racja zwamp zostal zmieniony i nie umiem juz go rozgrysc a kiedys dropilo sie srednio iemki warte 100k

codziennie

teraz jaka metoda na gold

hmm przedewszystkim to zgrana ekipa

ludzie gildia

to dzieki nim sie wzbogacisz co mam na mysli majac kipe ustawiacie hunty i moze wam sie poszczescic

a mc kupuje od niedawna i wydaje na glupoty wiec ciesze sie ze all zarobilem na postac bez wydania pln a teraz to wiadomo ma sie nadiar kasy to sie szaeje chociaz bez przesady

(sry za pismo ale %)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

MÓJ SPOSUB DROGI ALE SKUTECZNY SPRZEDAJESZ KUPUJESZZ SINGI ZA MIRACLE I SPRZEDAJESZ ZA 25-27K I TAK CO JAKIS CZAS JAKOS SIE NAZBIERA :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vitalos otworzyles mi oczy na nowe horyzonty zarobkowe. Naprawde

 

 

przez 6min?

 

 

VitalosPro napisał posta a Ty Brisign po 6min otworzyłeś oczy wow :friends:

 

 

mi się wydaje że VitalosPro i Brisign to ta sama osoba bądź kumple;)

Link to comment
Share on other sites

 

przez 6min?

 

 

VitalosPro napisał posta a Ty Brisign po 6min otworzyłeś oczy wow :friends:

 

 

mi się wydaje że VitalosPro i Brisign to ta sama osoba bądź kumple;)

 

Lecz sie koles. Powaznie, wlasnie sie pograzyles.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...