Jump to content

100% EXP dla wszystkich (TibiaMe staje się Darmowa)


Pentagram

Recommended Posts

Опубликованное фото

Właśnie sprawdziłem na mojej postaci z w1, 42lvl war bez premium dostaje doświadczenie:)

Limit exp został zniesiony! Od dzisiaj grace bez premium może wbić lvl jaki tylko da radę, cieszcie sie :D

 

Jak w tytule, gracze bez premium od dzisiaj otrzymują 100% expa. Nie wiem jak z limitem lvl dla freemium, lecz zdanie "From now on TibiaME is free to play for everyone and all players will receive 100 percent experience points." wskazuje na to, iż maksymalny lvl został zniesiony. Po maintenance sie okaże.

 

I teraz co ważniejsze i smutniejsze, w ciagu kilku miesięcy Cipsoft wprowadzi mikrotransakcje, oraz nową walutę w grze: platynę. Podobnie jak w warspear które aigrind niszczy systemem mikrotransakcji, w TME będzie sklep w którym będzie się kupowało itemy dające kopa postaci lub ułatwiające grę. Na chwile obecną wiadomo o:

 

*Wykupienie dostępu do wybranej wyspy.

*Używanie portali.

*Zwiększona pojemność listy przyjaciół, ignorowanych, listów oraz stron DP.

*Czasowe zwiększenie otrzymywanego EXP/gold.

*Outfity oraz wiecej kolorów(fryzury, dodatki bla bla)

*Reroll skilli/atrybutów

*Ochrona przed utrata EXP w razie śmierci.

 

Powyższe udogodnienia będą dostępne do kupienia w specjalnym sklepie za platynę.

 

Co o tym sądzicie?

 

Ps: bardzo prawdopodobne że platynę będzie można kupować smsem.

 

Опубликованное фото

 

Опубликованное фото

 

Uwaga !!

 

Kolejny rok dobiega końca, a uroczyste dni są tuż za rogiem.

Życzymy Wesołych Świąt i chcieliby skorzystać z szansy, aby ogłosić coś, co z pewnością ucieszy Cię.

 

Od teraz TibiaME jest darmowe dla wszystkich, a wszyscy gracze otrzymają 100% doświadczenia. Jednak bonus wytrzymałość i dostęp do wszystkich wysp pozostanie wyłącznie dla graczy premium. Na razie ...

 

... Bo 2012 przyniesie coś wyjątkowego, coś nowego do TibiaME.

 

W ciągu najbliższych miesiącach będziemy dodawać system microtransaction do fantastycznego świata TibiaME.

 

 

Oznacza to, że:

 

    Dzięki systemowi microtransaction będzie można kupić nową walutę w grze "Platinum", za którą będziesz mógł kupować przeróżne przedmioty w grze i inne niesamowite funkcje!

 

    Możesz wybierać między subskrypcji lub mikrotransakcji, aby gra bardziej ekscytujące i cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania.

 

    Jeśli jesteś graczem Premium, będziesz miał przewagę w grze. Dodatkowo otrzymasz platynki które będziesz dostawał za każdy dzień Premium.

 

Więcej już wkrótce ...

Link to comment
Share on other sites

hahahaha. Dosyc ze gra zamulona ze zasnac przyniej idzie to jeszcze bedą kase zdzierac. Uwiez ze jesli bedziesz chcial cos osiagnac trzebabedzie wiecej na gre wydac niz dotychczas.

Link to comment
Share on other sites

Ksardess 12 latku zastanów się co piszesz... na przyszłość daruj sobie takie uwagi;p ktoś jednak się skusił ;p Siwers :) i wielu innych na mmorpg-mobile.com

 

 

 

 

TibiaMe nie jest tak nudną gierką na jaką wygląda... dużo bardziej się nudziłem w warspearku w którym bez przerwy trzeba robić questy by zdobywać doświadczenie w TibiaMe można i z questów uzyskać doświadczenie i z potworków :) a ten news dla tych którzy kiedyś grali ale przestali tylko z powodu drogiej premii :) teraz już możecie wrócić do wspaniałego świata TibiaME - Zapraszam jeszcze raz na World1

 

 

Mam 104 poziom jak coś moge pomóc nowym z ekwipunkiem oraz z wprowadzeniem do gry pisać pw...

 

 

Krytycy powstrzymajcie się od takich komentarzy jak kolega  Ksardess... bo wystraszycie nowych a gra jest warta choćby przetestowania :)

 

 

to na tyle ..

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze wrażenie się liczy jak ja wszedłem kilka miesięcy temu to było premium żeby grać. Jeśli teraz faktycznie mówisz że nie ma, to pewnie gdzieś indziej trzeba będzie płacić...

 

 

I mam więcej lat niż piszesz, więc ogarnij. Jak nie wiesz to nie pisz.

Link to comment
Share on other sites

Może i masz więcej ale twoja psychika zatrzymała się dawno temu ze 100lat temu jak jeszcze ganiałeś z kijem z bambusa tatę i mamę xD a tak poważnie to w każdej grze trzeba płacić by gm'owie mogli ją rozwijać... Kiedyś by grać w TibiaMe trzeba było zapłacić za premium bo od 20 poziomu doświadczenia nie dostawałeś w ogóle... a teraz to się zmieniło dostajesz i będziesz dostawał bez końca ... a to że będą jakieś ograniczenia typu zapłać za dostęp do lepszych miejsc musi być... logiczne ;)

To jak porzucamy warspeara? a zaczynamy grać w coś co ma głowę nogi i jaja? xD TibiaMe dla hardkorowców nie dla płaczków xD

Link to comment
Share on other sites

Nagrałem jakiś czas temu filmik z wszystkimi questeami na Lybera oraz w sumie miejscami,expami

 

 

a wracając do innych wysp dostęp będziesz miał tam po update za Platynki coś jak tu Coinsy które kupujesz płatnością sms i innymi...

 

A kiedy update tego nikt nie wie ale po nowym roku pojawią się newsy co jeszcze nowego pojawi się w TME.

 

Jak będę widział po waszych minach że TibiaMe to... (niecenzuralne słówko na G.) to daruje sobie tu komentowanie oraz dodawanie tu newsów,zapowiedzi na temat TibiaME... i się skończy  :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

może się wkręce. narazie mam 3lvl. Nie wiem czy jest sens. pewno i tak duzego lvl nie wbije na facc bo sie nie bedzie dało :/

 

a z drugiej strony mam fona z Windows Mobile i musze z grafiką java grać :!

 

Jaki masz nick siwy? na pw mozesz podac

Link to comment
Share on other sites

kto grał z mną w jaką kolwiek gre wie ze mowie co mi na sercu lezy albo co nie pasuje...

 

Pisze ten temat poniewa pogralem w to to to co nazywa sie tibiame moze lvl szybko bijesz ale tu zalozyciel tego topicu kolorowo to opisal

Zagralem poniewaz gral siwers i dosc ciekawe napisane a co sie okazalo :

-pełno dzieciakow (z fajną kulturą)odopwiedzi typu twoja stara..

 

(plus)zalozyciel tematu moze pomoze graczowi raz na xx czasu z spraw techniczych czyli co gdzie i jak

(minus) ogromny to ze tzw Pentagram jest albo oszustem albo kłamca pewne bedzie mial mi za złe ze pisze prawde ale poinformowalem go .. Klamcą poniewaz doszedlem do jego gildi bylo fajnie .. Gdy gralem spytal z wlasnej incjatywy o questy i bym mu ss dal dalem i co zero odp a gdy spytam na grze o to zaraz wylacza gre..

Dwa Drogiego Siwersa :P nie widze wiec pytam pentagrama czy kogos add .. Mowi dam ci vice leadera sam dodasz czekam czekam i czekam mowi ide do ciebie.. Czekam 1godzina w nocy on off.. Dzis pytam czemu off i co z tym add usera do guild a on co ... Znowu ucieczka z gry proste nasuwa sie klamie kogos albo oszukuj

 

 

A zapomnialem tu sie pentagram chwali ze eq moze dac przy okazji zapewne tez oszuka was skoro nie chcialo mu sie przyjsc po to by add kogos i uciekajac z game

Link to comment
Share on other sites

gra na w1 tam przeludnienie małe więc nie powinien oczekiwać że ktoś będzie mu pomagał na każdym kroku :P  na w7 same newbie pewnie :D ja gram na w21 :)

Link to comment
Share on other sites

siwy bron kogo chcesz tylko powiem tyle jest na tyle normalny ze w pupe wchodzi..

Skoro sam napisal pomoge ci w quest chociaz go nie prosilem chcial screnny dalem mu a pozniej gdy pytam o to ucieka to swiadczy o tym ze jest krętaczem albo oszustem ktory bawi sie innymi...

Albo mowi add usera do gild mowi ide juz city 1 w nocy on ucieka pytasz next dnia on ucieka nawet nie odp .. to tez swiadczy zle o nim

Link to comment
Share on other sites

Na w1 roi sie od pl choc przewaznie jest to (za przeproszeniem) zakompleksiona gowniarzeria a szczegolnie  jest to polska gildia X Fighters. Musze zdecydowac na jakim swiecie grac :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

auuu WILK'u pisałeś do mnie na Rubi? czy do Demiego? QuesteamPL? na samym początku pisałem z tobą później już Ciebie nie widziałem.... przypominam że też czasami jest na postaci kuzyn który raczej nikomu nie odpisze.... bo traktuje wszystkich z góry jako pasożytów ;) 

 

 

Wilk jak masz sprawę zawsze pisz na MMORPG-MOBILE.COM na czacie ... zawsze jestem i zawsze odpisze:) to na tyle....

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Опубликованное фото

 

znalazłem Ciekawego buga w tibiame :)

a więc działa dla graczy bez premium

 

błąd w queście: Sezon Quest 9 "No More Wood"

Są tam warewofly(wilkołaki) które dają graczowi bez premium 180 expa wypada z nich

 

"Splatterstick" i "Fugazor" jest to dobra broń ognista dla wara i wiza mam tego około 140 szt.

a teraz wracamy do buga o co tu chodzi? 

o to że tylko gracz bez premium jeśli da loga na tym expie zostanie przeniesiony do portu w mieście :) czyli nie spełni tego zadania i będzie mógł tam wybierać się bez końca zbierać itemy doświadczenie dawać loga pakować itemy do dp i tak powtarzać to:)

Gracz z premium jeśli tam uda się po wylogowaniu zostanie w tym samym miejscu co dał loga :) dlatego nie warto iść tam z premium chyba że chcesz tam zostać i expić.... bo jesli pogadasz z npc który jest na expie to przeniesie Cię na aure i już nie wpuści na exp

 

Опубликованное фото

 

Опубликованное фото

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

W samych superlatywach piszecie na temat TME, wiec zalozylem konto. Warior, lvl9, world 1, nick: Batory. Bede wdzieczny za kazda pomoc. Najbardziej mi jednak zalezy na jakichs dobrych radach dla poczatkujacego i oczywiscie na zgranej paczce do wspolnej gry. Na razie gram na FACC'u , ale zastanawiam sie nad wykupieniem premki. Pozdrawiam. Rafal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...