Jump to content

Herkese bir rica!

Legionn

Recommended Posts

Tanıdığınız tüm Türklere bir forumumuz olduğunu söyler misiniz? Böylece forumumuz çok daha eğlenceli olabilecektir! :)

Tanıdığınız tüm Türklere bir forumumuz olduğunu söyler misiniz? Böylece forumumuz çok daha eğlenceli olabilecektir! :)

Artık Şüpheliyim  :(

Modum eu da Arkadaslar Turkler olarak Turkce Forumumuz vardir Eğer kalabaliklasirsak belki bi turk serveri olur dedim Adam dediki sen gm misin de artistlik yapiyon.? Bn artik bisey beklemiyom.

Eu Emerald daki Türkler o kadar pislik ve belaki Mc alim ilk işim ismimi değişmek o kadar bıktım ne oyun zevki bırakıyolar nede oyun oynaya biliyorsun her gün world chatte belden aşağı küfür edilir mi ya ben  görmeye bıktım adamlar etmeye bıkmadı  :facepalm:

Aynen. Hele yeni gelenler yanlis anlasilmasn ama Hic terbiye bilmiyorlar Elimde hepsinin ss si var o kadar dil doktum Arkadaslar kufur etmeyin diye Oyun seninmi dedi bana bnde sinir oldum hepsini engelledim Lazim olur diye ss aldim simdide scammer diyorlar. Sizce napim simdi??

:friends: gel pear'liye gardaşımmmm  :blush:

Abi Türklerden bişey beklenmez bunu öğrendim oyunda

Sonuna kadar haklısın, oyunun % 90'ı çocuk zaten. Ve büyük olanların da geneline güven olmuyor zaten. Oyunda tek tük güvenilir adam var.

Sonuna kadar haklısın, oyunun % 90'ı çocuk zaten. Ve büyük olanların da geneline güven olmuyor zaten. Oyunda tek tük güvenilir adam var.

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Ismail'e katiliorum. Dogru oyunda bir kac turklere guvenirim o kadar.

Brezilya serveri de açılmış yanına bi tane de tr serveri açsalar süper olurdu

Calismalarimiz suruyor ;)

Bize ait bir sv olmasi fikrini ben de destekliyorum ama korkarim turk serveri acildiginda cogumuz pişman olacagiz.Daha gecen gun biri World chate 'turk var mi?' yazmisti yine, iyi tarafıma denk geldi 'var kardeşim buyur' dedim.Gelmis 'carina ortak olayim,mc çekerim' dio.Tam agzimi bozacaktim vazgeçtim kardeşim yuru git kendi carini kas dedim.Emek hirsizligina gerek yok.Kimbilir kac insani dolandiriolar ortak olcaz diye.Turk serveri acilirsa isin şirazesi bozulacak gibi gelio bana.Biri gelmiş dio abi carimi caldilar yârdim et,biri gelio ben o kadar cok car caldirdim ki usta oldum artik dio.

Bize ait bir sv olmasi fikrini ben de destekliyorum ama korkarim turk serveri acildiginda cogumuz pişman olacagiz.Daha gecen gun biri World chate 'turk var mi?' yazmisti yine, iyi tarafıma denk geldi 'var kardeşim buyur' dedim.Gelmis 'carina ortak olayim,mc çekerim' dio.Tam agzimi bozacaktim vazgeçtim kardeşim yuru git kendi carini kas dedim.Emek hirsizligina gerek yok.Kimbilir kac insani dolandiriolar ortak olcaz diye.Turk serveri acilirsa isin şirazesi bozulacak gibi gelio bana.Biri gelmiş dio abi carimi caldilar yârdim et,biri gelio ben o kadar cok car caldirdim ki usta oldum artik dio.

Aynı olaylar EU-Emerald'da oluyor. Her gün başka kişiler bir charda oynuyor. Chari satıyorlar sonra başka bir char alıyorlar.  Böyle devam ediyor. Artik EU'de world chati bile kapattım. Her gün küfür kavga görmekten bıktım. Bir kız player olarak bu durumdan çok rahatsız oluyorum. Ve bu yüzden'de Türk serverini hiç desteklemiyorum. Olurda çoğu oraya yerleşirse, ne mutlu bana. Ama ben şahsen oynamam Türk serverinde.

Arkadaslar bir kac kisi uzerinden bu yorumu yapmak dogru degil. Her Turk iyi huylu olacak diye bir sey yok. Ayrica bu Turklerden yakinacaginiza onlara dostca yaklasarak bu sorunu kolayca giderebileceginizi gordum. Onca Turkle karsilastim ve hirsizinda, kufurbazinda yeri geldiginde saygili bir sekilde davranabildigini gordum. Siz de Turklere bir sans verin!

Arkadaslar bir kac kisi uzerinden bu yorumu yapmak dogru degil. Her Turk iyi huylu olacak diye bir sey yok. Ayrica bu Turklerden yakinacaginiza onlara dostca yaklasarak bu sorunu kolayca giderebileceginizi gordum. Onca Turkle karsilastim ve hirsizinda, kufurbazinda yeri geldiginde saygili bir sekilde davranabildigini gordum. Siz de Turklere bir sans verin!

Zamanında dediklerini biz de denedik, bir çoğu 5 para etmez kişiler çıktılar ve yine aynı şeyleri yapmaya devam ettiler. Şimdi söyle Türkler yeni bir şansı hakediyor mu ? Benim kardeşim dediğim adam beni dolandırmaya çalıştı ona zamanında çok da yardım ettik oysaki.

serverdan önce bir süre sadece türkçe dilinin eklentisi yüklenmesi daha mantıklı.direkt server açmaları bir anlam ifade etmicek

serverdan önce bir süre sadece türkçe dilinin eklentisi yüklenmesi daha mantıklı.direkt server açmaları bir anlam ifade etmicek

haklisin  :good:

Mesele biz Türk'lerin olan fındık kadar küçük beyne ve dünyalar kadar büyük egoya sahip olmamızdan kaynaklanıyor. Adam world chat'te başkasının anasına destanlar yazınca çok havalı olduğunu sanıyor, herhangi konuda uyarılınca karşıdakinin bunu kendisini aşağılamak için yaptığını düşünüyor. Adama "kardeşim rahatsız oluyorum" deyince ya da mesajını düzenleyince bir insan hemen saldırganlaşır mı? Acı ama gerçek biz Türklerde ne özür kültürü , ne karşıdakine saygı kültürü var. 3 yaşındaki çocuğa küfür öğreten, ama "küfür etmek çok ayıptır" deyince masum olduğunu sanan insanlarız. Toplumuzda çok bozukluk var, ki bu da bu oyuna da yansıyor ; burada yapabileceğimiz bir şey yok maalesef.

Ama tabii hepimiz böyle değiliz, kendim eu'da oynuyorum, gayette güzel insanlar var ama bir kaç kendini bilmez var, hem bizim hem yabancıların tüm oyun zevkine gözünü dikmiş. Eminim diğer sunucularda da ilk bahsettiğim gibi bardağın dolu tarafındaki insanlar vardır. Onları foruma davet  ederseniz hem oyun hem de forum daha güzel olacaktır belki.

Adama modluk vermisler once turk ce forumu batirmis moruk hadi banla beni denyo dune kadar sende normal takiliodun forumda legi seni mod yapti diye bir gunde havalara bindin >:D

wut? ne yapmışımda batırmışım bir örnek verebilir misin? Kötü yaptığım bir şey varsa söyle adam gibi düzeltelim. 2 haftadır çevirilmeyen yazıyı modluğa geldiğim sabah yayınladım, legionn'dan sonra en çok post sayısı ben de. İki buçuk yıldır oyunu oynadığım sürece elimden geldiğince burada herkese yardım etmeye çalıştım. İşte yukarıda belirttiğime çok güzel bir örneksin, kadir kıymet bilmez insanlarsınız. Ben mod olduktan sonra hiç değişmedim, açar bakarsan postlarıma görürsün. Kimseye yukarıdan bakmış mıyım, kimsenin kalbini kırmış mıyım? Hayır yapmadım, oyunda beni tanıyanlara sor istersen orada değişmiş miyim.  Bu benim ilk moderatörlük yapışım değil. Daha önce de 2 yıl yaptım, her gün 10 tane küfür mesajı alıyordum. Umurumda olmaz, hep canınız sıkıldığında birilerine saldırırsınız , Legionn'a saldırmıştı birileri iki yıl önce. Biz bu parayla yapmıyoruz kardeşim. Tek istediğimiz burada insanların birbirine yardımcı olabileceği bir "community" oluşturmak. Hakaretlerle olmaz bu.

Ip ban aldıysan demek ki haketmişsindir, bunu da diyebilirdim açtığın ilk konuya ama bak ne demişim. http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=105486.0 Mod olduktan sonra havalara girmişim ya sözde. Senin de benim yardımıma ihtiyacın yokmuş ya sözde.

Eminim bu yazıyı okumayacaksın bile, senin gibileri tanırım. Yine bir kulp bulacaksın bana. Sadece beni tanıyanların kafasında soru işareti bırakmamak için yazdım. Bir daha da cevap vermeyeceğim sana. İnsanları soğutma lütfen buradan .

link=topic=106405.msg805962#msg805962 date=1400432616]

Adama modluk vermisler once turk ce forumu batirmis moruk hadi banla beni denyo dune kadar sende normal takiliodun forumda legi seni mod yapti diye bir gunde havalara bindin :diablo:

Kardeşim sen neyin kafasını yaşıyorsun adam gayet güzel konuştu bunda yanlış bişey yok İsmail de haklı.

Senden ne yardim istedimki ben hem dogru senin yardiminida ihtiyacim ayrica krdesin deilim bn senin o actigim konu yuda leg den istemistim yardim gunde 10 tane kufur mesaji aliosan demekki hak ediyosunda aliosun

Verdigi konuya bak sanki bnden istedim yardimi gelmis cvp vermisdin eyw ama zaten ben tarz programlari denedim diye yazmisim dimi  sonucta yine senden yardim almamisim

Değil Türk serveri, Türk guildinde bile ne facialar oldu, eskiden Türk serverini isterdim belki arkadaş ortamı içinde oynarız diye, ama Türklerin çoğu kadir kıymet bilmiyor ve üstüne küfür ediyorlar ve geneli guvenilmez, iyisi mi bu konuyu burda kapatalım, uzatıp birbirimizi kırmaya gerek yok.

Adam hakaret etmiyomus gibi hakaretle olmaz bu is diyor diger forumda actigim konuya salca olup ilk bana findik beyinli diyor sonrada hakaretle olmaz bu is 3 yildir bu foruma takiliyorum saolsun bu mod disinda hic kimseyle tartismadim girmemde zaten foruma girmek isteyen arkaslara tavsiyede etmiyecem zaten forumu hadi gule gule

Adam hakaret etmiyomus gibi hakaretle olmaz bu is diyor diger forumda actigim konuya salca olup ilk bana findik beyinli diyor sonrada hakaretle olmaz bu is 3 yildir bu foruma takiliyorum saolsun bu mod disinda hic kimseyle tartismadim girmemde zaten foruma girmek isteyen arkaslara tavsiyede etmiyecem zaten forumu hadi gule gule

Bu yazdığını sana hiç yakıştıramadım güzel arkadaşım. Forumu tavsiye edip etmemek tabiki de senin seçimin. Sen tavsiye etsen de etmesen de bu forum büyümeye her zaman ki gibi yılmadan devam edecektir. Seni forumda görmekten her zaman memnun olduk ancak girmemek de senin seçimin.

Siz ne kadar Türklere güvenmeseniz de benim size inancım her zaman sonsuzdur arkadaşlar. Hakaret etmeden tartışmalara devam edersek de çok mutlu olurum :)

Arkadaşların neden Türk'lere güvenmediğini anladım ben. Şimdi sadece Türkler ile alışveriş yapıyosunuz ve onlara id şifre veriyorsunuz veya item. E doğal olarak sizi sadece Türk'ler kandırabiliyor. Başka yabancılar ile de alışveriş yapıp onlara güvenseniz emin olun onlarda kandırır. Çünkü adamlık ırk ile alakalı değildir.

Hakkaten ama önceden kizardim turkleri scamleyen turklere.Niye böyle yapıyorlar,birbirlerine destek olsalar ya falan derdim.Sonra farkettim cogu sadece turklerle iletişim içinde,cogunun İngilizce iyi değil.