Jump to content

MC I FORSAKEN


Użytkownik

Recommended Posts

siema chce wszystkich powiadomic ze mc i forsakeni maja coraz wieksza przewage, zaobserwowac to mozna w pierwszym boosie chainless league (tym pierwszym za reputacje)

poniewasz blokuja jaskinie gdzie jest boos

 

 

po drugie na drodze i terenach blisko nadir widzialem wielkie oddzialy forsakenow i mc ktore podazaja do najblizszego miasta i naprawde maja wielka przewage i expert skille

wiec uwazajcie na nich

Link to comment
Share on other sites

CL zeby zrobic trzeba miec kontakty i tu nie istotne gdzie jest boss wystarczy dobry plan i ogarnie sie wszystko chociarz mialem kiedys problem z 2 miechy nie moglem zrobic dinalta ale wystarczylo sie zmobilizowac pomyslec pogadac z ludzmi ustawic sie na konkretny termin i cl z glowy. Jesli grasz na eu to polecam pogadac z hoolsami bo widze czesto jak pomagaja cl tylko szkoda ze juz nie ma tego paktu miedzy polishteam a hoolsami pamietam czasy co nawet na swamp robilem q i mi elfy pomagaly i mi tez sie zdarzalo no ale co zrobic ludzie sie zmieniaja. I nie to ze placze czy cos niby w grze elfy i mc to wrogowie ale szkoda ze to powoduje nienawisc miedzy ludzmi tej samej nacji, chociarz ja niemam nikomu za zle ze mnie ubil czy cos, kiedys sie staralem dogadac jakos ale teraz to juz raczej nie mozliwe. ah sie rozpisalem ale warto powspominac stare dobre czasy. Powodzenia na turnieju hoolsi ;)

Link to comment
Share on other sites

CL zeby zrobic trzeba miec kontakty i tu nie istotne gdzie jest boss wystarczy dobry plan i ogarnie sie wszystko chociarz mialem kiedys problem z 2 miechy nie moglem zrobic dinalta ale wystarczylo sie zmobilizowac pomyslec pogadac z ludzmi ustawic sie na konkretny termin i cl z glowy. Jesli grasz na eu to polecam pogadac z hoolsami bo widze czesto jak pomagaja cl tylko szkoda ze juz nie ma tego paktu miedzy polishteam a hoolsami pamietam czasy co nawet na swamp robilem q i mi elfy pomagaly i mi tez sie zdarzalo no ale co zrobic ludzie sie zmieniaja. I nie to ze placze czy cos niby w grze elfy i mc to wrogowie ale szkoda ze to powoduje nienawisc miedzy ludzmi tej samej nacji, chociarz ja niemam nikomu za zle ze mnie ubil czy cos, kiedys sie staralem dogadac jakos ale teraz to juz raczej nie mozliwe. ah sie rozpisalem ale warto powspominac stare dobre czasy. Powodzenia na turnieju hoolsi ;)

 

co do kontaktow kiedys mialem ustawiona respawn statue blisko t1 bo chcialem na swampy isc wiec szlem sobie przez okolice nadir ktos mnie ubil zrespawnowalo mnie a ja wbilem na elfa i podziekowalem za ded temu co mnie ubil ;D i mialem blizej do t1 zeby isc na swamps
Link to comment
Share on other sites

CL zeby zrobic trzeba miec kontakty i tu nie istotne gdzie jest boss wystarczy dobry plan i ogarnie sie wszystko chociarz mialem kiedys problem z 2 miechy nie moglem zrobic dinalta ale wystarczylo sie zmobilizowac pomyslec pogadac z ludzmi ustawic sie na konkretny termin i cl z glowy. Jesli grasz na eu to polecam pogadac z hoolsami bo widze czesto jak pomagaja cl tylko szkoda ze juz nie ma tego paktu miedzy polishteam a hoolsami pamietam czasy co nawet na swamp robilem q i mi elfy pomagaly i mi tez sie zdarzalo no ale co zrobic ludzie sie zmieniaja. I nie to ze placze czy cos niby w grze elfy i mc to wrogowie ale szkoda ze to powoduje nienawisc miedzy ludzmi tej samej nacji, chociarz ja niemam nikomu za zle ze mnie ubil czy cos, kiedys sie staralem dogadac jakos ale teraz to juz raczej nie mozliwe. ah sie rozpisalem ale warto powspominac stare dobre czasy. Powodzenia na turnieju hoolsi ;)

 

On gra na Us- Sapphire, wiec pomoc nie mozemy xD A co do paktu, to poniekąd on ciągle obowiazuje, tylko na innej zasadzie.

Jak ktoś sie z kimś zna, to siebie nie biją.

Link to comment
Share on other sites

no tylko ze np dla mnie jest chore to jak bije z kims w gildii co nie zyje z wami w zgodzie bossa to czasem gdy go zaczniecie bic lub on was to sam nie wiem co robic albo czasami hoolsi mnie bija jak byli w okolicach armor cliff

Link to comment
Share on other sites

no tylko ze np dla mnie jest chore to jak bije z kims w gildii co nie zyje z wami w zgodzie bossa to czasem gdy go zaczniecie bic lub on was to sam nie wiem co robic albo czasami hoolsi mnie bija jak byli w okolicach armor cliff

 

W takich sytuacjach pomagaj koledze z gildii i nikt z nas nie bedzie mial Ci tego za zle xD
Link to comment
Share on other sites

wracajac do tematu niedawno byla informacja ze serwery zrestartuja i tu najlepsze zostala minuta do wylaczenia serwerow dobra rasa pisala all up (bo bylo to w okolicach nadir)  kiedy juz mialo dojsc do decydujacej bitwy wszystkich wywalilo:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ja sie od wczoraj zastanawiam jak to skwitowac ale nawet mi to ciezko przychodzi w tym wypadku... Wiec powiem: yo Mell ;D

Link to comment
Share on other sites

Taa... Ja i elf. Niby druta mam... Ale chyba by sie poplakaly biedne uszatki i solary ze zabraknie jednego z ich ciemiezycieli. Pozatym lew z owcami sie nie brata ;D

Link to comment
Share on other sites

Taa... Ja i elf. Niby druta mam... Ale chyba by sie poplakaly biedne uszatki i solary ze zabraknie jednego z ich ciemiezycieli. Pozatym lew z owcami sie nie brata ;D

 

Taaaa i tu masz racje :P Chociaż raz xD to kiedy wyruszamy sie pobawić z elfikami ? musiał by jakiś drop wpaść zeby revy kupić :D

 

Link to comment
Share on other sites

tu general terra XD siema bri alice i lotha XD

 

siema terr dawno zech cie nie było :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...