Jump to content

Ranger skilleri hakkında

Qxw

Recommended Posts

Beyler yenı char açtım 9 lv us saphırede ranger . ancak skillere nasıl vericeğimi bilmiyorum ranger arkadaşlar tavsiye verebilir mi çok iyi olur ilk 4 hakla powerful shootu 5 yaptım şuan napmalıyım ?  ranger blessing mi yoksa evasion veya scatter shoot mu  tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

10lv arena cari kasacaksan bless 5/5 - powerful shoot 3/5

14lv arena cari kasacaksan bless 5/5 - powerful shoot 3/5 - trap 3/5 (scatter 3te pek etkili olmuyor)

18lv arena cari kasacaksan bless 5/5 - yeni skill 3/4 - powerful shoot 5/5

20lv kasacaksan bless 5/5 - yeni skill 3/4 - powerful shoot 3/5 - scatter shot 5/5

._.Benim gorusum budur.

Önerileriniz için çok sağolun bir de bir sorum olacak yeni skill nedir ? yeni uptademi geldi ben geçen sene de ranger kasmıştım o zaman yoktu ve geldiyse nerden nasıl edinebilirim ? rangerlerin yeni skilii nedir şimdiden saolun .

Önerileriniz için çok sağolun bir de bir sorum olacak yeni skill nedir ? yeni uptademi geldi ben geçen sene de ranger kasmıştım o zaman yoktu ve geldiyse nerden nasıl edinebilirim ? rangerlerin yeni skilii nedir şimdiden saolun .

Nadir de bulunmakta yeni skill , 40k ya aliyorsun her irk icin ayri npc de satiliyor skiller

• 1 year later...
Ranger Arena İçin İdeal Skill Dağılımı Bunlar:

__Base Skills__
Powerful Shot       4/5
Scatter Shot         5/5
Evasion                1/5
Ranger Blessing  5/5
Beast Trap          1/5
__Experts__
Fire Arrows 1/4
Hunter Cage 4/4
Hail Arrows 1/4

Ranger Farm İçin İdeal Skill Dağılımı Ise Bunlardır:
__Base Skills__
Powerful Shot       5/5
Scatter Shot         3/5
Evasion                1/5
Ranger Blessing  5/5
Beast Trap          1/5
__Experts__
Fire Arrows 4/4
Hunter Cage 1/4
Hail Arrows 2/4

Kısaca Açıklamaları

Powerful Shot        : (Güçlü Atış)  Rakibe Güçlü Ok Atar 
Scatter Shot           : (Dağıtan(Uzaklaştıran) Atış) Rakibi Verilen Skill Puanı Kadar Rakibi Alan'dan Uzaklaştırır.
Evasion                  : (Kaçınma)  Karakterin Dodgesini Verilen Skill Puanı Kadar Arttırır.Bu Sayede Alınan Hasarlardan Kaçınma Şansı Doğar.
Ranger Blessing  : (Okçu Kutsama) Okçunun Rakibe Attığı Okları 2 Defa Atma Olasılığını Arttırır.
Beast Trap             :  (Canavar Tuzağı) Kapan Kurmaya Yarayan Ve Şuan Oyunun Şartlarında Gereksiz Olan Bir Skill
__Experts__
Fire Arrows         : (Alevli Oklar) Rakibe Ateşli Bir Ok Atar.Isabet Sağlanır Ise Rakibe Geçici Olarak Alevli Düşük Miktarlar da Zarar Verir(Magic Hasara Bağlı).
Hunter Cage       : (Avcı Kafesi) Düşmanın Fiziksel Defansını Düşürür Belirli Bir Süre Düşman Yerinden Hareket Edemez Ancak Skillerini Kullanabilir.
Hail Arrows         : (Sağanak Oklar(Ok Yağmuru)) Rakibe Sert Bir Ok Atar Bu Ok İsabeti %100 Olup Eğer Rakibin Yakın Çevresinde Başka Düşmanlar Varsa Onlara da Düşük Hasar Verir.

Edited by Hizcanavar