Jump to content

[2011.12.16] “Warspear Online: Legacy of Berengar” 2.5.1 Hot-fixes


siwers

Recommended Posts

Tak, ale pacc jaki drogi, do tego nie ma platnosci sms.

 

 

No teraz padłem.... Aż muszę się odezwać. Wiesz ile kosztuje pacc w tibiiMe?? 12 EUR za 120 dni. A wiesz ile będziesz miał MC za 12 EUR?? Około 1600. Za te 1600MC uda ci się TROCHĘ ulepszyc ekwipunek i.... i tyle!

Może nie wydałem na warspear tylu pieniedzy co inni  (okolo 100zł), ale mniej więcej wiem jak to jest z Miracle coins i jak szybko ubywają... Postanowiłem nie odchodzić od gry, lecz nie dorzucę się do samochodu (wiecie dla kogo  ;D ) dopóki nie zrobią jakiegoś sensownego update.

Link to comment
Share on other sites

No teraz padłem.... Aż muszę się odezwać. Wiesz ile kosztuje pacc w tibiiMe?? 12 EUR za 120 dni. A wiesz ile będziesz miał MC za 12 EUR?? Około 1600. Za te 1600MC uda ci się TROCHĘ ulepszyc ekwipunek i.... i tyle!

Może nie wydałem na warspear tylu pieniedzy co inni  (okolo 100zł), ale mniej więcej wiem jak to jest z Miracle coins i jak szybko ubywają... Postanowiłem nie odchodzić od gry, lecz nie dorzucę się do samochodu (wiecie dla kogo  ;D ) dopóki nie zrobią jakiegoś sensownego update.

 

 

Im dasz więcej kasy, tym więcej rzeczy MC będzie... Im dasz mniej kasy tym wejdzie subskrypcja do gry... Jednym słowem ta gra raczej nie może być "F2P" - FreeToPlay

Link to comment
Share on other sites

Tak szczerze to wolalbym placic co 3-4 miesiace, niz wydawac nie wiadomo ile bez przerwy... Abonament daje kazdemu takie same szanse- nie faworyzuje najbogatszych. Przeciez nie kazdy moze pakowac po kilkaset zlotych, natomiast uzbieranie 50zl co 4 miesiace jest duzo latwiejsze. A wiadomo ze Kuzz musi jakos utrzymac gre wiec potrzebuje pieniedzy...

Link to comment
Share on other sites

akurat tibii me nie ma co porównywać do warspear.. tme to zmulony shit gdzie półroczny update wygląda jak co miesięczny update w warspear :D

Link to comment
Share on other sites

Niema co gdybac hodzi o kase .kto niewierzy prosze wbic 12lvl  2island  i go questy niemowiac o arenie i war z fb.bez mc itemgra  jestes miesemna qu :(esty dla fb.nastepny up mc shop gra jest zajebista do momentu ukonczenia 18lvl i questow pozniej stoisz w miejsc.Tak czekamy na up i obaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Gdzies juz wspomnialem ze darmowe mmo sa najdrozsze. Warspear to porazka od czasu wprowadzenia miracle shop. A siwy tme nie jest lipna bo up chuowe tylko tam jest molowaty exp zrypany system walki i skili niemowiac o pvp.

Link to comment
Share on other sites

Patrzcie -> http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=44579.0

 

Szykuje się UPDATE do wersji 2.6, a z tym powiększenie maksymalnego poziomu na razie do 20 :)

Mówiłem, że następny UPDATE będzie lepszy.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...