Jump to content

[2011.12.16] “Warspear Online: Legacy of Berengar” 2.5.1 Hot-fixes


siwers

Recommended Posts

Drodzy gracze,

 

 

Dziś wyjdzie patch z korektami błędów wykrytych podczas pierwszego dnia po uruchomieniu "Warspear Online: Legacy of Berengar" 2.5.1

 

 

1. Naprawiono błąd z procedurą Amplification, które doprowadziły do ​​nieskończonego wzrostu parametrów nawet po zniszczeniu obiektu.

 

 

2. Naprawiono błąd z wartościami premii dla niektórych elementów, co prowadzi do obniżenia właściwości leczniczego i uszkodzeń.

 

 

3. Naprawiono błąd z niemożnością wyjścia lokalizacji w przypadku anulowania niektórych zadań z świątecznej wyspy.

 

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

 

1. Z jakich stworzeń leci  Spheres ?

 

 

Spheres lecą ze wszystkich stworzeń Arinar z tymi znakami:

 

 

Опубликованное фото

 

 

 

 

2. Jak podnoszą się cechy po wzmocnieniu?

 

 

Odpowiedź jest w poniższej tabeli:

 

 

Опубликованное фото

Link to comment
Share on other sites

szkoda że eq nadal się niszczy..  :facepalm:

 

 

2. Naprawiono błąd z wartościami premii dla niektórych elementów, co prowadzi do obniżenia właściwości leczniczego i uszkodzeń.

to dobre :)
Link to comment
Share on other sites

Wow myslalem ze z samych bossow :-) z dina juz 4 sphare na armora i 1 na ataka... A czesto dropi te sphare ze zwyklych mobow i tych minibossow?

 

 

Ps a ekwipunek jak sie nie uda ulepszyc to po prostu sie psuje czy znika? Bo jesli tylko psuje to po kij zabezpieczenia :o

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie mi nikt jeszcze nie powiedzial ze mu przepadlo tylko broken i cofa lvl itemu... A wie ktos kiedy wlacza z powrotem serva?

 

Idk .. Ale ze przepada tez fakt kilku polakom juz to sie stalo ....... [*] świczka dla ich eq

Link to comment
Share on other sites

To niezafajnie nie mam zamiaru kupywac zabezpieczenia  za tyle mc... Poulepszam narazie wszystkie itemki na +5 a potem moze odkupie od innych zabezpieczenia.

Link to comment
Share on other sites

+5 a potem dopiero z zabezpieczeniem? hehe już ci mogę zaoferować wpn z bossów :) ale mooooooże ci się uda  :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Опубликованное фото

 

 

Czyli jeśli wbije swoją broń na dziesięć do będę miał 86% więcej ataku?

 

Tak :-) a ulepszanie broni ma taka sama szanse ulepszenia jak zbroi itp.?

Link to comment
Share on other sites

kaszana jesli bron przepada .przecierz tovjest kupione za real gold niewiem czy mozna tak,rozumiem cofniecie ale utracenie broni lub armora to juz przesada to nabijanie ludzi w butelke plac i placz .ja koncze narazie z ta (niby darmowa gra)wkladanie kasy w armorbi wpn byle wlozyc?po co ?przeciez tak niema zadnych new questow  narka panowie i powodzenia

.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tylko jedno... To ulepszanie broni to jest jedno wielkie ch :bomb: . Jeśli na 7+ jest Very High i w ogóle nie chce wejść a MC tylko idzie to jest żałosne, a co dopiero na 10 level to będzie pewnie Very  Very  Very  Very High... i nigdy nie wejdzie...

Link to comment
Share on other sites

Z mojego wczorajszego doświadczenia powiem tyle żeby wbijać max do +6 bo potem za ch :bomb:  nie chce wejść... GZ dla Kuzza

Link to comment
Share on other sites

kaszana jesli bron przepada .przecierz tovjest kupione za real gold niewiem czy mozna tak,rozumiem cofniecie ale utracenie broni lub armora to juz przesada to nabijanie ludzi w butelke plac i placz .ja koncze narazie z ta (niby darmowa gra)wkladanie kasy w armorbi wpn byle wlozyc?po co ?przeciez tak niema zadnych new questow  narka panowie i powodzenia

.

 

Potwierdzam Ypy stracic wpn 2h na +2 ... Oraz kamyk za 119mc czy rune ........ Pfff jb tą gre

Link to comment
Share on other sites

Widać że Kuzz zbiera teraz na auto jak takie pułapki na MC zrobił.

 

Wiesz co kuzzmitch zapewne probuje wyzyc ta gra albo na waciki zbiera

Link to comment
Share on other sites

Ja grę nie skończę do puki z tym okradaniem ludzi się coś nie zrobi, bo nie chodzi tylko tutaj o mnie czy Ciebie...

Link to comment
Share on other sites

Czemu wszyscy kończą z tą grą  :( Ona ma prawie same plusy prócz maksymalnego poziomu i Premium Shopa, z którego NIE TRZEBA korzystać.

 

na drugiej wyspie zobaczysz że nie jest tak kolorowo. tam ciągle pvp i wojny i nie będzie fajnie jak byle noob co ma kasy jak lodu będzie miał cię na dwa strzały.
Link to comment
Share on other sites

No to kupie sobie rzeczy z Premium Shop, ale nie do wzmacniania eq, tylko jakieś bronie i zbroje.

 

Wogole kiedys otwierales premium shop...

TAAAAAAAAM NIEEEE MAAA ZBROI ANI BRONI NA LVL +1 :D

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie może naprawią to w kolejnym UPDATE, te ulepszanie przedmiotów, a nie od razu wyzywacie od złodziei i odchodzicie z gry.

 

Od 3 update jest to samo więc nie licz na to.
Link to comment
Share on other sites

Pewnie w następnym UPDATE podniosą maksymalny poziom :)

 

Jeśli podniosą to za opłatą  ;D 

Podniesienie maksymalnego poziomu o 1 kosztować będzie 1k mc

Podniesienie maksymalnego poziomu o 10 kosztować będzie 9999 mc

 

 

Link to comment
Share on other sites

No raczej nie, wy to od razu mówicie, że za opłatą, usunęli premium gra jest prawie darmowa, a wy jeszcze narzekacie, zobaczymy co będzie w następnym Update.

Link to comment
Share on other sites

No raczej nie, wy to od razu mówicie, że za opłatą, usunęli premium gra jest prawie darmowa, a wy jeszcze narzekacie, zobaczymy co będzie w następnym Update.

 

Ale powiedz mi co bez MC Zrobisz ?  Bag 15 Slotow, Dmg bez runek żałosny Deff to samo.

Link to comment
Share on other sites

No raczej nie, wy to od razu mówicie, że za opłatą, usunęli premium gra jest prawie darmowa, a wy jeszcze narzekacie, zobaczymy co będzie w następnym Update.

 

Czekaj pokaze ci cos .. Oddaj mi large crystal z poprzedniego upadu za 119mc ktory byl lepszy niz ten shit ,, oddaj mi wpn arena za 4k point gdzie wywalilem 99% swych goldow na niego .. Oddaj mi kamyk dodge poprzedni.. Oraz moje runy dropniete ktore cofneli o lvl :!

 

*wbij szybko lvl pogadamy ... Pewnie claymore nie bedziesz mial i bedzie placz island 2 zero goldow doznasz tego

Link to comment
Share on other sites

Szukacie tylko samych minusów tej gry  :cray:

No to ile wydasz na Premium Shop z 20zł i masz wszystko co potrzebne ci bez zbędnych ubranek itp.

Mam pytanko: Warto kupić z Miracle Shop Barbarian's Recruit Outfit dla barbarzyńcy ? Na ile starczy ?

Link to comment
Share on other sites

jak nie ma sensu? tak jak teraz chcesz być silniejszy PŁAĆ! chcesz się zrespić w miejscu śmierci i zginąć ponownie na hita PŁAĆ! więc jeśli chcesz mieć większy poziom PŁAĆ!  :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Szukacie tylko samych minusów tej gry  :cray: 

No to ile wydasz na Premium Shop z 20zł i masz wszystko co potrzebne ci bez zbędnych ubranek itp.

Mam pytanko: Warto kupić z Miracle Shop Barbarian's Recruit Outfit dla barbarzyńcy ? Na ile starczy ?

 

chciales powiedziec 300 lub 400zl  bo tyle to  tak naprawde kosztuje zeby podkuc eq  + trzeba jeszcze wydac kase na bilety do areny jak chcesz miec szybko dobra  broni + do tego runy ktore sa teraz gorsze i drozsze od starych.Trzeba tyle wydac jak  nie chcesz odstawac od tych co maja kase nie liczac tego ze co niektore noby potrafia uzyc po 4 hp potiony w jednej walce po to tylko zeby mnie ubic tak dla przykladu a jak padna to respi sie za mc wali pota i mnie dobija ,(mialem taka akcje z noobem na 15lv ktory mial hujowy eq ale za to sporo kasy jak zauwazylem) fajnie co nie? Totalne gowno i tyle zjebali te gre jak mozna bylo i pewnie zjebia jeszcze bardziej wiec nie radzilbym  sie do niej przyzwyczaic.Kiedys jak zaczynalem grac  nie bylo nawet skili i byla tylko jedna wyspa a i tak cieszylem sie z tej gry bardziej niz teraz,zrobili z niej sklep. Nie chcesz byc slaby  to zaplac. :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Link to comment
Share on other sites

Ja jestem żywym przykładem tego że nie ma sensu wbijać zbroi na powyżej 6 bo już nie wejdzie, a na 10 pewnie szansa jest jeden na milion. Po za tym ja mam teraz słaby nawet sprzęt ale 18 level maga ci położę z lekkim problemem a fightera to na pewno, ale ile kasy się wydało to szkoda gadać.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...