Jump to content

Ayın Türkçe forum kullanıcısı yarışması sonuçları!

Legionn

Recommended Posts

miracle coinler yani sanal paralar dövize kura orantılı şekilde satın alıyoruz , oysa sanal para almak için Dövize Göre Sanal Paraların Dağıtılması olayı çok saçma...sonuçta sanal para bu , vergiyle de alakası yok ... ingiltere deki bir kişi 5 dolara 500 mc aliyorsa türkiyedeki oyuncuda 5 türk lirasına 500 mc almalı uyanmalıyız artık  :blush:

bakin oyun guzel turkce forum da var ama yanliz eu da mc tarafinda turklere cok kufur ediliyor bunla ilgilenen yokmu [bari ban latinda adam olsunlar} * :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

alemin derdi biz olmuşuz demek ki zamanında iyi koymuşuz  :dirol:

abartiyorlar ama turkfuxker ve daha si hic te sus muyorlar *z* buna bi cozum istiyorum  :facepalm:

• 1 month later...

bakin oyun guzel turkce forum da var ama yanliz eu da mc tarafinda turklere cok kufur ediliyor bunla ilgilenen yokmu [bari ban latinda adam olsunlar} *

bizim serverda da aynı olay var 1-2ay sesleri çıkmıyor sonra sövüyorlar sonra tekrar susuyorlar sonra tekrar sövüyorlar...

bizim serverda da aynı olay var 1-2ay sesleri çıkmıyor sonra sövüyorlar sonra tekrar susuyorlar sonra tekrar sövüyorlar...

ing iyi olsa dertleriini anliyacam ,soruyorum derdin ne diyor ki turkiye niye dunya kupasina niye giremedi '' oyle sacma sey yuznden herkesi rahsiz ediyor  :facepalm: ''  :unknw:

ing iyi olsa dertleriini anliyacam ,soruyorum derdin ne diyor ki turkiye niye dunya kupasina niye giremedi '' oyle sacma sey yuznden herkesi rahsiz ediyor  ''

sizin ordakiler insan gibi cevap veriyormuş bizim burda ingilizce+rusça küfürler yağıyor pm atıyorum rusça sövmeye devam ediyorlar :X  ama bahaneleri çok hoşuma gitti :D:D

sizin ordakiler insan gibi cevap veriyormuş bizim burda ingilizce+rusça küfürler yağıyor pm atıyorum rusça sövmeye devam ediyorlar :X  ama bahaneleri çok hoşuma gitti :D:D

biz onlari cok mu si**misiz ondan mi ?  :shok:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...